Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: M18

NIme / klubČasZaostanekS-6767-3535-3636-3737-3838-5151-4141-3939-5353-4242-F
1Jannis Bonek20:48+00:0001:35 (2)02:54 (2)06:09 (1)07:40 (1)09:18 (1)11:17 (1)13:28 (1)14:25 (1)18:24 (1)19:12 (1)20:48 (1)
Naturfreunde Wien01:35 (2)01:19 (2)03:15 (1)01:31 (1)01:38 (2)01:59 (2)02:11 (11)00:57 (1)03:59 (1)00:48 (1)01:36 (1)
2Georg Gröll24:52+04:0401:35 (2)02:46 (1)06:40 (2)08:41 (2)10:07 (2)13:59 (2)15:28 (2)16:35 (2)21:01 (2)23:01 (2)24:52 (2)
AA-Team Steiermark01:35 (2)01:11 (1)03:54 (3)02:01 (10)01:26 (1)03:52 (17)01:29 (1)01:07 (3)04:26 (3)02:00 (19)01:51 (6)
3Matic Blaž25:20+04:3202:18 (12)03:47 (7)08:05 (7)10:05 (8)12:08 (6)14:49 (4)16:31 (3)17:45 (3)22:29 (3)23:38 (3)25:20 (3)
AA-Team Slovenija02:18 (12)01:29 (8)04:18 (8)02:00 (9)02:03 (10)02:41 (9)01:42 (4)01:14 (7)04:44 (4)01:09 (5)01:42 (3)
4Leo Holper26:17+05:2902:28 (14)03:53 (10)07:41 (4)09:37 (4)11:28 (3)15:16 (6)16:49 (4)18:10 (4)23:07 (4)24:15 (4)26:17 (4)
AA-Team Steiermark02:28 (14)01:25 (4)03:48 (2)01:56 (6)01:51 (7)03:48 (16)01:33 (2)01:21 (9)04:57 (7)01:08 (4)02:02 (10)
5Tjaž Gantar29:04+08:1602:00 (4)03:46 (6)08:33 (10)10:43 (10)12:58 (9)15:29 (7)17:31 (6)19:39 (8)26:05 (10)27:17 (8)29:04 (6)
Team Slovenija02:00 (4)01:46 (13)04:47 (12)02:10 (13)02:15 (15)02:31 (6)02:02 (9)02:08 (24)06:26 (15)01:12 (6)01:47 (4)
5Žan Ravnikar29:04+08:1602:19 (13)03:45 (5)09:11 (11)11:17 (11)12:58 (9)14:56 (5)16:59 (5)18:28 (5)25:54 (9)27:02 (6)29:04 (6)
AA-Team Slovenija02:19 (13)01:26 (6)05:26 (17)02:06 (11)01:41 (5)01:58 (1)02:03 (10)01:29 (12)07:26 (20)01:08 (4)02:02 (10)
7Mattia Scopel29:21+08:3302:12 (7)04:19 (12)09:33 (13)13:50 (19)15:31 (16)18:11 (14)20:06 (12)21:19 (11)25:23 (5)27:13 (7)29:21 (7)
AA-Team Veneto02:12 (7)02:07 (22)05:14 (15)04:17 (26)01:41 (5)02:40 (8)01:55 (7)01:13 (5)04:04 (2)01:50 (17)02:08 (11)
8Barnabás Veszelszki29:40+08:5202:29 (16)03:50 (9)08:17 (9)10:28 (9)12:23 (7)15:56 (9)19:42 (11)20:56 (10)25:52 (8)27:18 (9)29:40 (8)
AA-Team Vas02:29 (16)01:21 (3)04:27 (10)02:11 (14)01:55 (8)03:33 (14)03:46 (22)01:14 (7)04:56 (6)01:26 (10)02:22 (18)
9Giorgio Tonda29:41+08:5301:51 (3)03:17 (3)08:01 (5)09:58 (6)13:33 (10)15:52 (8)17:37 (8)19:17 (7)25:28 (7)27:02 (6)29:41 (9)
AA-Team Veneto01:51 (3)01:26 (6)04:44 (11)01:57 (7)03:35 (24)02:19 (4)01:45 (5)01:40 (14)06:11 (14)01:34 (12)02:39 (23)
10Francesco Magenes29:43+08:5502:33 (19)04:37 (17)09:49 (15)12:02 (15)13:43 (12)16:46 (11)19:25 (10)22:12 (13)27:05 (11)28:03 (10)29:43 (10)
AA-Team Lombardia02:33 (19)02:04 (21)05:12 (14)02:13 (15)01:41 (5)03:03 (11)02:39 (15)02:47 (27)04:53 (5)00:58 (2)01:40 (2)
11Damiano Bettega31:16+10:2802:14 (10)03:42 (4)07:41 (4)09:27 (3)15:15 (14)18:23 (15)20:16 (13)21:44 (12)27:23 (12)29:27 (11)31:16 (11)
AA-Team Trentino-Südtirol02:14 (10)01:28 (7)03:59 (4)01:46 (2)05:48 (26)03:08 (12)01:53 (6)01:28 (11)05:39 (9)02:04 (21)01:49 (5)
12Thomas Kohlbacher32:03+11:1502:08 (5)03:50 (9)08:08 (8)09:57 (5)12:00 (4)14:14 (3)17:33 (7)18:48 (6)28:03 (13)29:51 (12)32:03 (12)
AA-Team Kärnten02:08 (5)01:42 (11)04:18 (8)01:49 (4)02:03 (10)02:14 (3)03:19 (19)01:15 (8)09:15 (23)01:48 (16)02:12 (13)
13Riccardo Casanova32:22+11:3402:10 (6)04:01 (11)08:02 (6)10:02 (7)12:06 (5)17:21 (12)18:57 (9)20:21 (9)25:24 (6)30:30 (13)32:22 (13)
AA-Team Bayern02:10 (6)01:51 (14)04:01 (5)02:00 (9)02:04 (11)05:15 (22)01:36 (3)01:24 (10)05:03 (8)05:06 (25)01:52 (7)
14Clemens Wolfram36:37+15:4902:33 (19)04:26 (14)12:12 (24)14:50 (22)17:07 (20)20:43 (18)23:24 (15)25:09 (15)32:06 (15)33:48 (14)36:37 (14)
Naturfreunde Wien02:33 (19)01:53 (16)07:46 (25)02:38 (19)02:17 (16)03:36 (15)02:41 (16)01:45 (19)06:57 (18)01:42 (15)02:49 (24)
15Jure Kavčič36:45+15:5702:32 (17)04:25 (13)09:48 (14)11:58 (13)15:26 (15)18:01 (13)24:12 (17)25:15 (16)32:10 (16)34:26 (15)36:45 (15)
Orientacijski klub Komenda02:32 (17)01:53 (16)05:23 (16)02:10 (13)03:28 (23)02:35 (7)06:11 (24)01:03 (2)06:55 (16)02:16 (22)02:19 (17)
16Angelo Occhi37:37+16:4903:12 (25)05:49 (25)10:06 (16)11:53 (12)13:41 (11)16:09 (10)24:03 (16)25:38 (17)33:57 (17)35:22 (16)37:37 (16)
AA-Team Lombardia03:12 (25)02:37 (24)04:17 (6)01:47 (3)01:48 (6)02:28 (5)07:54 (25)01:35 (13)08:19 (21)01:25 (9)02:15 (14)
17Gašper Čopi38:43+17:5502:29 (16)04:31 (16)10:10 (17)13:14 (17)15:53 (17)19:17 (16)22:57 (14)24:43 (14)30:33 (14)36:27 (17)38:43 (17)
OK Azimut02:29 (16)02:02 (19)05:39 (18)03:04 (22)02:39 (17)03:24 (13)03:40 (20)01:46 (20)05:50 (10)05:54 (26)02:16 (15)
18Tiziano Bettega40:24+19:3605:21 (26)06:56 (26)11:58 (23)14:20 (21)21:33 (25)27:29 (26)29:31 (22)30:44 (22)36:35 (18)37:56 (18)40:24 (18)
AA-Team Trentino-Südtirol05:21 (26)01:35 (10)05:02 (13)02:22 (17)07:13 (27)05:56 (23)02:02 (9)01:13 (5)05:51 (11)01:21 (7)02:28 (20)
19Stefano De Eccher41:04+20:1602:57 (23)04:59 (21)09:21 (12)12:01 (14)14:10 (13)25:45 (22)28:22 (21)30:03 (20)37:14 (19)38:52 (19)41:04 (19)
AA-Team Friuli Venezia Giulia02:57 (23)02:02 (19)04:22 (9)02:40 (20)02:09 (14)11:35 (27)02:37 (14)01:41 (15)07:11 (19)01:38 (14)02:12 (13)
20Elias Wachmann42:31+21:4302:43 (21)04:47 (20)11:43 (22)15:52 (23)18:33 (22)23:06 (20)26:51 (18)28:36 (18)37:16 (20)39:18 (20)42:31 (21)
OC Fürstenfeld02:43 (21)02:04 (21)06:56 (24)04:09 (25)02:41 (18)04:33 (19)03:45 (21)01:45 (19)08:40 (22)02:02 (20)03:13 (25)
21Philipp Schwarck42:39+21:5105:45 (27)07:18 (27)18:02 (27)19:55 (26)22:04 (26)24:59 (21)27:43 (19)29:25 (19)39:19 (23)40:42 (21)42:39 (22)
AA-Team Bayern05:45 (27)01:33 (9)10:44 (26)01:53 (5)02:09 (14)02:55 (10)02:44 (17)01:42 (16)09:54 (24)01:23 (8)01:57 (8)
22Julius Tesarek44:09+23:2102:16 (11)04:31 (16)10:18 (18)13:13 (16)16:27 (19)20:32 (17)30:58 (25)33:17 (25)39:19 (23)40:48 (22)44:09 (23)
Naturfreunde Wien02:16 (11)02:15 (23)05:47 (19)02:55 (21)03:14 (21)04:05 (18)10:26 (26)02:19 (25)06:02 (13)01:29 (11)03:21 (26)
23Karlo Težak44:57+24:0902:13 (8)05:27 (24)12:21 (25)16:06 (24)19:00 (23)25:59 (23)28:19 (20)30:11 (21)40:28 (25)42:27 (23)44:57 (24)
AA-Team Hrvatska02:13 (8)03:14 (27)06:54 (23)03:45 (24)02:54 (20)06:59 (24)02:20 (12)01:52 (22)10:17 (26)01:59 (18)02:30 (21)
24Felix Wartner45:24+24:3602:44 (22)04:40 (18)11:13 (20)17:46 (25)21:05 (24)26:19 (24)30:34 (24)32:26 (23)39:23 (24)42:45 (24)45:24 (25)
Team Bayern02:44 (22)01:56 (17)06:33 (22)06:33 (27)03:19 (22)05:14 (21)04:15 (23)01:52 (22)06:57 (18)03:22 (24)02:39 (23)
25Zoltán Bognár50:49+30:0102:14 (10)05:07 (22)16:33 (26)20:06 (27)22:58 (27)32:48 (27)35:10 (27)36:53 (26)46:55 (26)48:30 (25)50:49 (26)
AA-Team Vas02:14 (10)02:53 (26)11:26 (27)03:33 (23)02:52 (19)09:50 (26)02:22 (13)01:43 (17)10:02 (25)01:35 (13)02:19 (17)
26Dénes Alpár56:56+36:0802:35 (20)05:21 (23)11:42 (21)14:06 (20)16:15 (18)21:00 (19)34:25 (26)36:56 (27)51:46 (27)54:30 (26)56:56 (27)
Szombathely Haladas VSE Sport Club02:35 (20)02:46 (25)06:21 (20)02:24 (18)02:09 (14)04:45 (20)13:25 (27)02:31 (26)14:50 (27)02:44 (23)02:26 (19)
Ambrož Rupnik41:38+20:5002:58 (24)04:42 (19)11:13 (20)13:27 (18)17:58 (21)27:25 (25)30:23 (23)32:28 (24)38:29 (21) (N/A)41:38 (20)
OK Azimut02:58 (24)01:44 (12)06:31 (21)02:14 (16)04:31 (25)09:27 (25)02:58 (18)02:05 (23)06:01 (12)00:00 (N/A)41:38 (27)
Matej Škarabot+-21:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Team Slovenija00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Herwig Jun. Allwinger+-21:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Leibnitzer AC -Orienteering00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)