Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: M35

NIme / klubČasZaostanekS-7070-4848-3535-3737-3838-5151-4242-4343-4444-4545-4646-5353-5454-F
1Markus Plohn29:51+00:0000:49 (1)01:41 (1)03:15 (1)09:06 (1)11:04 (1)13:26 (1)17:29 (1)18:10 (1)19:10 (1)21:18 (1)23:34 (1)27:40 (1)28:43 (1)29:51 (1)
HSV OL Wiener Neustadt00:49 (1)00:52 (1)01:34 (3)05:51 (1)01:58 (4)02:22 (2)04:03 (1)00:41 (1)01:00 (14)02:08 (10)02:16 (3)04:06 (1)01:03 (2)01:08 (1)
2Pierre Kaltenbacher32:09+02:1800:50 (2)02:05 (3)04:04 (6)10:27 (3)12:03 (2)14:26 (2)19:03 (2)19:59 (2)20:36 (2)22:30 (2)24:36 (2)29:58 (2)31:00 (2)32:09 (2)
HSV OL Wiener Neustadt00:50 (2)01:15 (7)01:59 (12)06:23 (3)01:36 (1)02:23 (3)04:37 (2)00:56 (6)00:37 (1)01:54 (6)02:06 (1)05:22 (4)01:02 (1)01:09 (2)
3Markus König38:15+08:2401:03 (7)02:10 (4)04:00 (3)10:15 (2)12:10 (3)18:28 (9)24:01 (5)24:56 (5)25:49 (5)28:15 (6)31:04 (6)35:49 (4)36:59 (4)38:15 (3)
ASKÖ Henndorf01:03 (7)01:07 (4)01:50 (10)06:15 (2)01:55 (3)06:18 (24)05:33 (5)00:55 (5)00:53 (12)02:26 (19)02:49 (13)04:45 (3)01:10 (4)01:16 (10)
4Thomas Radon38:40+08:4901:00 (5)02:37 (9)04:02 (5)11:24 (5)13:23 (4)15:44 (3)22:10 (3)23:03 (3)23:53 (3)26:10 (3)28:33 (3)35:29 (3)36:44 (3)38:40 (4)
Naturfreunde Wien01:00 (5)01:37 (14)01:25 (1)07:22 (6)01:59 (5)02:21 (1)06:26 (11)00:53 (3)00:50 (8)02:17 (12)02:23 (4)06:56 (14)01:15 (5)01:56 (24)
5Andreas Enborg38:52+09:0101:00 (5)02:18 (5)04:02 (5)11:07 (4)13:24 (5)16:49 (4)24:27 (8)25:27 (7)26:14 (6)28:06 (5)30:32 (5)36:14 (6)37:37 (6)38:52 (5)
AA-Team Bayern01:00 (5)01:18 (8)01:44 (8)07:05 (5)02:17 (6)03:25 (10)07:38 (19)01:00 (10)00:47 (5)01:52 (4)02:26 (5)05:42 (5)01:23 (10)01:15 (9)
6Tihomir Salopek39:02+09:1101:17 (15)02:22 (6)04:22 (7)12:00 (8)14:44 (9)17:31 (6)23:30 (4)24:16 (4)25:00 (4)26:43 (4)28:56 (4)36:05 (5)37:28 (5)39:02 (6)
AA-Team Slovenija01:17 (15)01:05 (3)02:00 (13)07:38 (11)02:44 (12)02:47 (5)05:59 (8)00:46 (2)00:44 (3)01:43 (3)02:13 (2)07:09 (17)01:23 (10)01:34 (21)
7Blaž Kölner40:01+10:1001:23 (18)02:31 (8)04:54 (14)12:26 (9)14:21 (7)17:35 (7)24:23 (7)25:52 (8)26:50 (8)28:27 (7)31:14 (7)37:33 (7)38:50 (7)40:01 (7)
AA-Team Slovenija01:23 (18)01:08 (5)02:23 (18)07:32 (10)01:55 (3)03:14 (8)06:48 (15)01:29 (22)00:58 (13)01:37 (2)02:47 (12)06:19 (9)01:17 (6)01:11 (3)
8Stefano Brambilla42:08+12:1701:25 (19)03:06 (16)04:49 (13)11:32 (6)13:53 (6)17:29 (5)24:15 (6)25:14 (6)26:44 (7)29:08 (8)33:40 (10)39:34 (8)40:53 (8)42:08 (8)
AA-Team Lombardia01:25 (19)01:41 (15)01:43 (5)06:43 (4)02:21 (7)03:36 (12)06:46 (14)00:59 (9)01:30 (18)02:24 (18)04:32 (22)05:54 (7)01:19 (7)01:15 (9)
9Ralph Körner43:04+13:1301:15 (14)02:42 (11)04:46 (12)15:29 (17)17:57 (14)21:17 (14)27:00 (11)28:13 (12)28:57 (12)30:52 (11)33:33 (9)40:25 (9)41:50 (9)43:04 (9)
Team Bayern01:15 (14)01:27 (9)02:04 (16)10:43 (20)02:28 (10)03:20 (9)05:43 (7)01:13 (15)00:44 (3)01:55 (7)02:41 (11)06:52 (13)01:25 (11)01:14 (6)
10Andreas Pölzl43:24+13:3300:52 (3)01:50 (2)03:19 (2)13:25 (12)16:04 (10)18:42 (10)25:36 (9)26:30 (9)28:39 (9)30:14 (9)36:05 (15)40:41 (11)42:09 (10)43:24 (10)
AA-Team Steiermark00:52 (3)00:58 (2)01:29 (2)10:06 (18)02:39 (11)02:38 (4)06:54 (16)00:54 (4)02:09 (23)01:35 (1)05:51 (24)04:36 (2)01:28 (12)01:15 (9)
11Aleš Poljanšek43:34+13:4301:12 (13)03:09 (17)05:18 (15)13:05 (11)16:34 (11)19:37 (11)27:08 (12)28:05 (11)28:57 (12)31:19 (12)33:50 (11)40:37 (10)42:21 (11)43:34 (11)
OK Azimut01:12 (13)01:57 (18)02:09 (17)07:47 (12)03:29 (19)03:03 (6)07:31 (18)00:57 (8)00:52 (9)02:22 (16)02:31 (8)06:47 (11)01:44 (18)01:13 (5)
12Roland Pin44:17+14:2601:10 (10)02:25 (7)04:28 (8)11:56 (7)14:22 (8)18:03 (8)29:25 (15)30:36 (15)31:21 (15)33:19 (15)35:54 (14)41:44 (13)42:50 (12)44:17 (12)
AA-Team Veneto01:10 (10)01:15 (7)02:03 (15)07:28 (7)02:26 (9)03:41 (14)11:22 (26)01:11 (14)00:45 (4)01:58 (9)02:35 (10)05:50 (6)01:06 (3)01:27 (16)
13Ronny Natho44:35+14:4401:18 (17)02:51 (13)04:35 (10)14:38 (14)17:59 (15)21:06 (12)26:47 (10)27:58 (10)28:51 (10)30:45 (10)33:16 (8)41:19 (12)43:10 (13)44:35 (13)
AA-Team Bayern01:18 (17)01:33 (11)01:44 (8)10:03 (17)03:21 (18)03:07 (7)05:41 (6)01:11 (14)00:53 (12)01:54 (6)02:31 (8)08:03 (21)01:51 (19)01:25 (14)
14Edi Ocvirk44:56+15:0501:12 (13)02:43 (12)06:07 (19)15:35 (19)18:26 (16)22:02 (15)27:18 (14)28:39 (14)29:32 (14)31:55 (14)34:50 (12)41:50 (14)43:26 (14)44:56 (14)
AA-Team Hrvatska01:12 (13)01:31 (10)03:24 (23)09:28 (14)02:51 (13)03:36 (12)05:16 (3)01:21 (20)00:53 (12)02:23 (17)02:55 (14)07:00 (15)01:36 (16)01:30 (20)
15Goran Vodopija46:09+16:1801:30 (20)05:09 (25)07:35 (23)15:07 (15)17:29 (13)21:10 (13)27:17 (13)28:14 (13)29:03 (13)31:42 (13)34:55 (13)42:25 (15)44:57 (15)46:09 (15)
AA-Team Hrvatska01:30 (20)03:39 (26)02:26 (19)07:32 (10)02:22 (8)03:41 (14)06:07 (9)00:57 (8)00:49 (7)02:39 (20)03:13 (19)07:30 (18)02:32 (21)01:12 (4)
16Simone Rocca47:09+17:1801:01 (6)03:48 (19)05:30 (16)12:59 (10)19:03 (17)23:17 (16)30:12 (16)31:13 (16)32:47 (16)35:06 (17)38:05 (17)44:23 (17)45:44 (16)47:09 (16)
AA-Team Lombardia01:01 (6)02:47 (23)01:42 (4)07:29 (8)06:04 (25)04:14 (18)06:55 (17)01:01 (11)01:34 (21)02:19 (15)02:59 (17)06:18 (8)01:21 (8)01:25 (14)
17Matej Sedej47:19+17:2801:05 (8)02:41 (10)04:34 (9)15:16 (16)20:37 (21)24:23 (18)30:46 (18)32:03 (18)32:51 (17)34:48 (16)37:18 (16)44:22 (16)46:02 (17)47:19 (17)
OK Azimut01:05 (8)01:36 (13)01:53 (11)10:42 (19)05:21 (23)03:46 (15)06:23 (10)01:17 (17)00:48 (6)01:57 (8)02:30 (6)07:04 (16)01:40 (17)01:17 (11)
18Helfried Aus der Schmitten51:25+21:3401:34 (22)04:12 (22)06:15 (20)14:22 (13)17:15 (12)24:59 (20)30:32 (17)31:52 (17)34:14 (18)36:33 (18)40:15 (18)47:07 (18)50:02 (18)51:25 (18)
AA-Team Burgenland01:34 (22)02:38 (21)02:03 (15)08:07 (13)02:53 (15)07:44 (26)05:33 (5)01:20 (19)02:22 (24)02:19 (15)03:42 (20)06:52 (13)02:55 (24)01:23 (12)
19Hannes Wenzel53:24+23:3301:09 (9)02:55 (15)05:58 (18)17:28 (21)20:20 (19)24:35 (19)33:49 (20)35:08 (20)39:10 (21)41:25 (21)43:59 (19)50:26 (19)51:57 (19)53:24 (19)
AA-Team Kärnten01:09 (9)01:46 (17)03:03 (22)11:30 (21)02:52 (14)04:15 (19)09:14 (22)01:19 (18)04:02 (25)02:15 (11)02:34 (9)06:27 (10)01:31 (13)01:27 (16)
20Marko Obid59:52+30:0101:31 (21)04:17 (23)08:54 (24)18:30 (22)21:24 (22)25:34 (21)34:08 (21)35:54 (21)37:08 (20)40:26 (20)44:19 (20)55:30 (21)58:12 (20)59:52 (20)
OK Azimut01:31 (21)02:46 (22)04:37 (26)09:36 (16)02:54 (16)04:10 (17)08:34 (21)01:46 (23)01:14 (17)03:18 (23)03:53 (21)11:11 (24)02:42 (22)01:40 (23)
21Andrea Rivetta60:48+30:5701:18 (17)02:54 (14)04:43 (11)17:22 (20)20:21 (20)24:22 (17)30:55 (19)32:09 (19)44:50 (23)47:08 (23)50:05 (22)57:43 (22)59:19 (21)60:48 (21)
AA-Team Friuli Venezia Giulia01:18 (17)01:36 (13)01:49 (9)12:39 (23)02:59 (17)04:01 (16)06:33 (12)01:14 (16)12:41 (26)02:18 (13)02:57 (15)07:38 (20)01:36 (16)01:29 (17)
22Dietmar Hofer62:10+32:1901:38 (23)04:11 (21)05:55 (17)15:31 (18)19:13 (18)26:28 (22)34:29 (22)35:55 (22)36:56 (19)40:25 (19)47:11 (21)55:26 (20)60:40 (22)62:10 (22)
SU Schöckl Orienteering01:38 (23)02:33 (20)01:44 (8)09:36 (16)03:42 (21)07:15 (25)08:01 (20)01:26 (21)01:01 (15)03:29 (24)06:46 (25)08:15 (22)05:14 (26)01:30 (20)
23Gregor Pavlic63:27+33:3601:47 (25)03:31 (18)06:31 (21)18:58 (23)28:46 (25)34:39 (25)44:09 (25)45:14 (25)46:18 (25)49:05 (25)52:06 (24)59:44 (23)61:47 (23)63:27 (23)
SSD-AŠZ GAJA01:47 (25)01:44 (16)03:00 (21)12:27 (22)09:48 (26)05:53 (23)09:30 (24)01:05 (12)01:04 (16)02:47 (22)03:01 (18)07:38 (20)02:03 (20)01:40 (23)
24Roberto Larotella65:07+35:1601:11 (11)04:47 (24)09:09 (25)21:55 (25)25:32 (23)30:40 (23)41:54 (24)43:54 (24)45:25 (24)48:11 (24)51:09 (23)62:02 (24)63:37 (24)65:07 (24)
AA-Team Friuli Venezia Giulia01:11 (11)03:36 (25)04:22 (25)12:46 (24)03:37 (20)05:08 (21)11:14 (25)02:00 (25)01:31 (19)02:46 (21)02:58 (16)10:53 (23)01:35 (14)01:30 (20)
25Tomislav Meštrovic69:22+39:3101:41 (24)03:57 (20)06:55 (22)20:08 (24)25:55 (24)30:45 (24)37:26 (23)39:17 (23)41:01 (22)45:31 (22)53:19 (25)64:35 (25)67:23 (25)69:22 (25)
OK Kapela01:41 (24)02:16 (19)02:58 (20)13:13 (25)05:47 (24)04:50 (20)06:41 (13)01:51 (24)01:44 (22)04:30 (25)07:48 (26)11:16 (25)02:48 (23)01:59 (25)
26Alessio Rozzi81:11+51:2002:19 (26)05:26 (26)09:20 (26)27:07 (26)31:55 (26)37:23 (26)46:39 (26)48:55 (26)50:29 (26)58:08 (26)62:45 (26)75:37 (26)78:55 (26)81:11 (26)
Planinsko Društvo Ajdovšcina02:19 (26)03:07 (24)03:54 (24)17:47 (26)04:48 (22)05:28 (22)09:16 (23)02:16 (26)01:34 (21)07:39 (26)04:37 (23)12:52 (26)03:18 (25)02:16 (26)
Bojan Jevševar+-30:09 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Team Slovenija00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Klemen Kenda+-30:09 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Team Slovenija00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)