Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: M45

NIme / klubČasZaostanekS-5555-3636-6565-5151-4141-3939-4242-4747-F
1Libor Zridkavesely23:53+00:0002:15 (1)07:35 (2)09:42 (2)11:55 (1)13:48 (1)15:01 (1)20:24 (1)22:30 (1)23:53 (1)
Austria junior team02:15 (1)05:20 (2)02:07 (2)02:13 (6)01:53 (4)01:13 (1)05:23 (8)02:06 (25)01:23 (6)
2Klaus  Krischan24:53+01:0002:53 (15)08:35 (5)11:01 (5)13:07 (3)14:51 (2)16:15 (2)20:54 (2)23:33 (2)24:53 (2)
AA-Team Steiermark02:53 (15)05:42 (4)02:26 (7)02:06 (2)01:44 (1)01:24 (6)04:39 (2)02:39 (33)01:20 (4)
3Georg Wittberger25:00+01:0702:26 (4)09:23 (12)11:48 (8)13:36 (4)16:05 (6)17:22 (4)22:14 (3)23:47 (3)25:00 (3)
OLC Wienerwald02:26 (4)06:57 (21)02:25 (4)01:48 (1)02:29 (19)01:17 (3)04:52 (4)01:33 (7)01:13 (1)
4Michael Stockmayer25:10+01:1702:16 (2)07:28 (1)09:30 (1)14:26 (9)16:19 (7)17:50 (7)22:20 (4)23:51 (4)25:10 (4)
HSV OL Wiener Neustadt02:16 (2)05:12 (1)02:02 (1)04:56 (38)01:53 (4)01:31 (12)04:30 (1)01:31 (4)01:19 (3)
5Wolfgang Waldhäusl26:22+02:2902:31 (6)09:49 (16)12:20 (15)14:57 (14)16:59 (12)18:31 (10)23:14 (5)24:45 (5)26:22 (5)
OLC Wienerwald02:31 (6)07:18 (24)02:31 (8)02:37 (19)02:02 (8)01:32 (13)04:43 (3)01:31 (4)01:37 (12)
6Sergey Cherniavsky26:40+02:4702:40 (11)09:31 (13)11:54 (9)14:53 (13)16:52 (10)18:22 (9)23:26 (6)25:01 (6)26:40 (6)
AA-Team Bayern02:40 (11)06:51 (19)02:23 (3)02:59 (27)01:59 (6)01:30 (11)05:04 (6)01:35 (9)01:39 (14)
7Boris Kastner-Jirka27:13+03:2002:29 (5)08:33 (4)10:59 (4)13:07 (3)15:24 (3)16:41 (3)24:18 (9)25:54 (8)27:13 (7)
Naturfreunde Wien02:29 (5)06:04 (7)02:26 (7)02:08 (3)02:17 (14)01:17 (3)07:37 (31)01:36 (10)01:19 (3)
8Herwig  Allwinger27:22+03:2903:10 (21)08:45 (7)12:18 (14)15:08 (15)17:09 (13)18:44 (13)23:48 (7)25:40 (7)27:22 (8)
AA-Team Steiermark03:10 (21)05:35 (3)03:33 (31)02:50 (25)02:01 (7)01:35 (14)05:04 (6)01:52 (17)01:42 (18)
9Helmut Lerchegger27:48+03:5502:36 (10)09:17 (11)12:01 (11)14:21 (7)16:53 (11)18:22 (9)24:14 (8)26:04 (9)27:48 (9)
Leibnitzer AC -Orienteering02:36 (10)06:41 (16)02:44 (18)02:20 (9)02:32 (22)01:29 (8)05:52 (17)01:50 (16)01:44 (21)
10Valter Foški28:12+04:1903:01 (18)09:06 (9)12:07 (12)14:41 (11)18:04 (17)19:34 (17)25:02 (11)26:37 (10)28:12 (10)
Orientacijski Klub Polaris03:01 (18)06:05 (8)03:01 (25)02:34 (15)03:23 (28)01:30 (11)05:28 (10)01:35 (9)01:35 (10)
11Tomislav Kaniški28:29+04:3603:43 (34)09:56 (17)12:35 (17)15:20 (17)17:18 (14)18:39 (12)25:21 (12)26:51 (11)28:29 (11)
AA-Team Hrvatska03:43 (34)06:13 (11)02:39 (14)02:45 (23)01:58 (5)01:21 (4)06:42 (23)01:30 (2)01:38 (13)
12Boris Bauman28:56+05:0302:32 (8)08:47 (8)11:24 (7)14:06 (6)15:55 (5)17:25 (5)24:42 (10)27:14 (13)28:56 (12)
AA-Team Slovenija02:32 (8)06:15 (12)02:37 (12)02:42 (22)01:49 (2)01:30 (11)07:17 (29)02:32 (31)01:42 (18)
13Gregor Anderluh29:01+05:0802:24 (3)09:17 (11)11:58 (10)14:39 (10)16:47 (8)18:33 (11)25:27 (13)26:59 (12)29:01 (13)
AA-Team Slovenija02:24 (3)06:53 (20)02:41 (15)02:41 (21)02:08 (11)01:46 (20)06:54 (25)01:32 (5)02:02 (30)
14Darko Merunka29:08+05:1503:23 (28)10:13 (19)13:09 (20)15:38 (19)18:06 (18)20:00 (18)25:46 (14)27:26 (14)29:08 (14)
AA-Team Hrvatska03:23 (28)06:50 (17)02:56 (23)02:29 (13)02:28 (18)01:54 (26)05:46 (16)01:40 (12)01:42 (18)
15Wolfgang Kradischnig29:25+05:3202:50 (12)11:18 (25)14:23 (25)16:58 (23)19:05 (20)20:41 (20)25:52 (15)27:37 (15)29:25 (15)
AA-Team Oberösterreich02:50 (12)08:28 (32)03:05 (27)02:35 (17)02:07 (10)01:36 (15)05:11 (7)01:45 (15)01:48 (26)
16Remo Madella29:47+05:5403:08 (20)11:29 (26)14:22 (24)16:57 (22)19:19 (22)20:43 (21)26:24 (17)28:04 (17)29:47 (16)
AA-Team Lombardia03:08 (20)08:21 (29)02:53 (22)02:35 (17)02:22 (16)01:24 (6)05:41 (12)01:40 (12)01:43 (19)
17Gottfried Zöbl29:51+05:5803:37 (32)09:46 (15)12:22 (16)14:42 (12)16:49 (9)18:51 (14)26:12 (16)27:57 (16)29:51 (17)
AA-Team Oberösterreich03:37 (32)06:09 (10)02:36 (10)02:20 (9)02:07 (10)02:02 (29)07:21 (30)01:45 (15)01:54 (27)
18Peter Weinig30:50+06:5702:52 (13)10:56 (24)13:31 (22)16:08 (20)18:33 (19)20:38 (19)27:13 (18)29:16 (18)30:50 (18)
AA-Team Bayern02:52 (13)08:04 (27)02:35 (9)02:37 (19)02:25 (17)02:05 (30)06:35 (21)02:03 (23)01:34 (9)
19Oleksandr Ievstafiev30:56+07:0302:32 (8)08:38 (6)11:16 (6)13:40 (5)15:52 (4)17:34 (6)27:49 (20)29:22 (19)30:56 (19)
No club02:32 (8)06:06 (9)02:38 (13)02:24 (11)02:12 (12)01:42 (18)10:15 (35)01:33 (7)01:34 (9)
20Alberto Grilli31:06+07:1304:43 (38)10:27 (21)13:43 (23)16:31 (21)19:10 (21)21:57 (22)27:34 (19)29:43 (21)31:06 (20)
AA-Team Lombardia04:43 (38)05:44 (5)03:16 (29)02:48 (24)02:39 (23)02:47 (38)05:37 (11)02:09 (27)01:23 (6)
21Günther Kroupa31:10+07:1702:57 (17)09:32 (14)12:14 (13)14:23 (8)17:50 (16)19:31 (16)27:56 (21)29:24 (20)31:10 (21)
Naturfreunde Wien02:57 (17)06:35 (14)02:42 (16)02:09 (4)03:27 (29)01:41 (17)08:25 (33)01:28 (1)01:46 (24)
22Robert Kunc31:48+07:5503:08 (20)10:16 (20)12:53 (19)15:20 (17)17:37 (15)19:28 (15)28:03 (23)30:04 (22)31:48 (22)
OK Tivoli03:08 (20)07:08 (22)02:37 (12)02:27 (12)02:17 (14)01:51 (23)08:35 (34)02:01 (21)01:44 (21)
23Zoltán Szerdahelyi32:49+08:5604:42 (37)11:58 (31)14:44 (27)17:01 (24)20:20 (23)22:31 (25)29:08 (25)31:12 (23)32:49 (23)
AA-Team Vas04:42 (37)07:16 (23)02:46 (20)02:17 (7)03:19 (27)02:11 (31)06:37 (22)02:04 (24)01:37 (12)
24Martin Marksteiner33:08+09:1502:36 (10)08:22 (3)10:48 (3)15:21 (18)20:46 (25)22:29 (24)28:38 (24)31:23 (24)33:08 (24)
WAT02:36 (10)05:46 (6)02:26 (7)04:33 (37)05:25 (38)01:43 (19)06:09 (18)02:45 (35)01:45 (23)
25Arno Huss33:39+09:4603:20 (26)12:03 (33)14:47 (29)17:18 (25)21:26 (28)24:03 (27)29:46 (26)31:54 (25)33:39 (25)
AA-Team Kärnten03:20 (26)08:43 (35)02:44 (18)02:31 (14)04:08 (33)02:37 (36)05:43 (13)02:08 (26)01:45 (23)
26Roland Reisenberger34:29+10:3603:14 (23)11:41 (28)14:39 (26)17:51 (26)20:23 (24)22:16 (23)28:01 (22)32:47 (26)34:29 (26)
Orienteering Klosterneuburg03:14 (23)08:27 (31)02:58 (24)03:12 (29)02:32 (22)01:53 (25)05:45 (14)04:46 (41)01:42 (18)
27Erik Adenstedt37:24+13:3103:26 (29)12:00 (32)15:52 (31)20:21 (33)23:05 (30)25:04 (28)31:55 (27)35:15 (28)37:24 (27)
Orienteering Klosterneuburg03:26 (29)08:34 (33)03:52 (33)04:29 (36)02:44 (24)01:59 (28)06:51 (24)03:20 (39)02:09 (32)
28Franz Unegg37:26+13:3305:03 (39)11:35 (27)16:36 (33)19:16 (30)23:52 (33)25:29 (30)32:33 (28)34:49 (27)37:26 (28)
SU Klagenfurt05:03 (39)06:32 (13)05:01 (37)02:40 (20)04:36 (36)01:37 (16)07:04 (27)02:16 (28)02:37 (39)
29Miha Škarabot37:52+13:5902:53 (15)10:31 (22)16:27 (32)18:48 (29)21:18 (27)22:46 (26)33:57 (30)35:40 (29)37:52 (29)
Orientacijski Klub Polaris02:53 (15)07:38 (26)05:56 (39)02:21 (10)02:30 (20)01:28 (7)11:11 (38)01:43 (13)02:12 (33)
30Hannes Lechner38:26+14:3303:11 (22)10:35 (23)13:21 (21)21:16 (36)25:43 (34)27:38 (34)33:06 (29)35:47 (30)38:26 (30)
HSV WALS03:11 (22)07:24 (25)02:46 (20)07:55 (41)04:27 (35)01:55 (27)05:28 (10)02:41 (34)02:39 (40)
31Enrico De Colle39:09+15:1602:56 (16)15:28 (37)18:53 (36)21:05 (34)27:41 (36)29:33 (36)35:19 (32)37:39 (32)39:09 (31)
AA-Team Veneto02:56 (16)12:32 (38)03:25 (30)02:12 (5)06:36 (41)01:52 (24)05:46 (16)02:20 (29)01:30 (7)
32Tomaž Pust39:40+15:4703:29 (31)11:43 (30)14:47 (29)21:15 (35)26:25 (35)28:49 (35)35:13 (31)37:13 (31)39:40 (32)
Orientacijski klub Komenda03:29 (31)08:14 (28)03:04 (26)06:28 (40)05:10 (37)02:24 (33)06:24 (20)02:00 (20)02:27 (38)
33Valter Giovanelli40:48+16:5503:43 (34)17:09 (38)22:48 (39)25:40 (38)28:25 (38)30:15 (37)36:38 (33)38:31 (33)40:48 (33)
AA-Team Veneto03:43 (34)13:26 (39)05:39 (38)02:52 (26)02:45 (25)01:50 (22)06:23 (19)01:53 (18)02:17 (36)
34Rok Pestotnik41:40+17:4711:29 (41)18:20 (40)21:34 (37)24:36 (37)27:54 (37)30:35 (38)37:40 (35)39:39 (34)41:40 (34)
Orientacijski Klub Polaris11:29 (41)06:51 (19)03:14 (28)03:02 (28)03:18 (26)02:41 (37)07:05 (28)01:59 (19)02:01 (29)
35Paolo Pizzamus42:14+18:2103:57 (35)12:40 (34)16:56 (35)20:13 (32)23:45 (32)26:19 (33)37:10 (34)39:57 (35)42:14 (35)
AA-Team Friuli Venezia Giulia03:57 (35)08:43 (35)04:16 (35)03:17 (33)03:32 (30)02:34 (35)10:51 (37)02:47 (36)02:17 (36)
36Michael Steinwender43:48+19:5503:22 (27)12:47 (35)16:50 (34)20:04 (31)23:45 (32)25:35 (31)39:22 (37)41:25 (37)43:48 (36)
AA-Team Kärnten03:22 (27)09:25 (36)04:03 (34)03:14 (32)03:41 (31)01:50 (22)13:47 (40)02:03 (23)02:23 (37)
37Franz Gusel44:21+20:2803:27 (30)10:03 (18)12:50 (18)18:42 (28)21:00 (26)26:05 (32)38:48 (36)41:15 (36)44:21 (37)
Naturfreunde Steuerberg OLG03:27 (30)06:36 (15)02:47 (21)05:52 (39)02:18 (15)05:05 (40)12:43 (39)02:27 (30)03:06 (41)
38Reinhard Kasper45:40+21:4703:20 (26)11:42 (29)15:28 (30)18:42 (28)22:56 (29)25:14 (29)41:18 (39)43:52 (39)45:40 (38)
AA-Team Burgenland03:20 (26)08:22 (30)03:46 (32)03:14 (32)04:14 (34)02:18 (32)16:04 (41)02:34 (32)01:48 (26)
39Georg Pregartner45:54+22:0105:45 (40)15:11 (36)22:33 (38)25:54 (39)29:42 (39)32:33 (39)40:41 (38)43:41 (38)45:54 (39)
AA-Team Burgenland05:45 (40)09:26 (37)07:22 (40)03:21 (34)03:48 (32)02:51 (39)08:08 (32)03:00 (37)02:13 (34)
40Ran Shaviv54:03+30:1003:19 (24)17:53 (39)26:32 (41)29:46 (41)35:47 (41)38:19 (40)48:51 (40)52:03 (40)54:03 (40)
No club03:19 (24)14:34 (40)08:39 (41)03:14 (32)06:01 (39)02:32 (34)10:32 (36)03:12 (38)02:00 (28)
41Luca Patini55:33+31:4004:41 (36)19:22 (41)24:11 (40)27:49 (40)34:00 (40)42:45 (41)49:48 (41)53:27 (41)55:33 (41)
AA-Team Friuli Venezia Giulia04:41 (36)14:41 (41)04:49 (36)03:38 (35)06:11 (40)08:45 (41)07:03 (26)03:39 (40)02:06 (31)
Igor Boncina+-24:07 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Elias Ilan+-24:07 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Lev Hasharon Menashe O'clubIsrael00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)