Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: M60

NIme / klubČasZaostanekS-3232-7171-6767-3636-6565-5151-4444-5454-F
1Bruno Scherr25:51+00:0002:00 (3)03:28 (3)04:53 (3)11:12 (2)14:23 (2)16:32 (2)22:05 (1)24:38 (2)25:51 (1)
Naturfreunde Steuerberg OLG02:00 (3)01:28 (3)01:25 (3)06:19 (1)03:11 (4)02:09 (1)05:33 (1)02:33 (6)01:13 (2)
2Georg sen. Gittmaier26:08+00:1701:51 (2)03:13 (2)04:27 (2)10:50 (1)13:43 (1)16:17 (1)22:20 (2)24:27 (1)26:08 (2)
HSV Ried01:51 (2)01:22 (1)01:14 (2)06:23 (2)02:53 (3)02:34 (3)06:03 (2)02:07 (2)01:41 (9)
3Bernt Johansson29:26+03:3502:17 (6)04:13 (6)05:57 (5)12:32 (3)15:25 (3)18:09 (3)26:04 (3)28:00 (3)29:26 (3)
OLC Stubai02:17 (6)01:56 (7)01:44 (5)06:35 (4)02:53 (3)02:44 (4)07:55 (8)01:56 (1)01:26 (4)
4Josef Hones29:53+04:0201:31 (1)02:54 (1)04:04 (1)14:06 (7)16:34 (5)19:03 (4)26:30 (4)28:43 (4)29:53 (4)
HSV Ried01:31 (1)01:23 (2)01:10 (1)10:02 (11)02:28 (1)02:29 (2)07:27 (4)02:13 (3)01:10 (1)
5Valentin Pidner31:02+05:1102:05 (4)04:22 (7)06:41 (7)13:15 (4)16:29 (4)19:21 (5)26:36 (5)29:30 (5)31:02 (5)
HSV OL Wiener Neustadt02:05 (4)02:17 (8)02:19 (10)06:34 (3)03:14 (6)02:52 (6)07:15 (3)02:54 (7)01:32 (5)
6Kristian Leonhardt33:42+07:5102:38 (12)05:03 (10)07:07 (8)15:07 (8)18:21 (7)21:23 (7)29:02 (6)32:08 (6)33:42 (6)
OC Fürstenfeld02:38 (12)02:25 (10)02:04 (8)08:00 (9)03:14 (6)03:02 (8)07:39 (7)03:06 (8)01:34 (7)
7Günther Dobnik35:58+10:0702:07 (5)03:50 (4)05:41 (4)13:34 (5)18:52 (8)22:04 (8)31:56 (8)34:18 (8)35:58 (7)
OLCU Viktring02:07 (5)01:43 (5)01:51 (6)07:53 (8)05:18 (12)03:12 (10)09:52 (11)02:22 (4)01:40 (8)
8Stefano Zonato36:01+10:1002:35 (10)06:47 (11)08:43 (10)15:49 (9)20:31 (9)23:37 (9)31:08 (7)34:16 (7)36:01 (8)
Lessinia Orienteering02:35 (10)04:12 (11)01:56 (7)07:06 (6)04:42 (11)03:06 (9)07:31 (5)03:08 (10)01:45 (10)
9Nick Dytlewski38:02+12:1102:19 (7)03:51 (5)06:18 (6)13:49 (6)17:34 (6)20:26 (6)32:55 (9)36:02 (9)38:02 (9)
Naturfreunde Wien02:19 (7)01:32 (4)02:27 (11)07:31 (7)03:45 (8)02:52 (6)12:29 (12)03:07 (9)02:00 (12)
10Martin Bosina38:41+12:5002:31 (9)04:50 (9)07:39 (9)17:13 (10)21:17 (10)24:48 (10)33:07 (10)36:36 (10)38:41 (10)
Naturfreunde Wien02:31 (9)02:19 (9)02:49 (12)09:34 (10)04:04 (9)03:31 (12)08:19 (9)03:29 (12)02:05 (13)
11Eugen Kainrath40:48+14:5702:44 (13)07:08 (12)09:17 (11)19:49 (11)23:27 (11)27:14 (11)36:33 (11)39:00 (11)40:48 (11)
HSV Pinkafeld02:44 (13)04:24 (12)02:09 (9)10:32 (12)03:38 (7)03:47 (13)09:19 (10)02:27 (5)01:48 (11)
12Jan Ivansson47:59+22:0802:36 (11)04:26 (8)21:06 (13)27:53 (13)32:30 (12)35:26 (12)43:04 (12)46:26 (12)47:59 (12)
OLC Stubai02:36 (11)01:50 (6)16:40 (14)06:47 (5)04:37 (10)02:56 (7)07:38 (6)03:22 (11)01:33 (6)
13Werner Purgathofer58:46+32:5502:25 (8)07:57 (13)09:26 (12)27:42 (12)35:54 (13)39:15 (13)53:07 (13)57:23 (13)58:46 (13)
OLG Ströck Wien02:25 (8)05:32 (14)01:29 (4)18:16 (14)08:12 (14)03:21 (11)13:52 (13)04:16 (14)01:23 (3)
14Zdenko Pavlic76:24+50:3304:05 (14)08:51 (14)25:27 (14)40:07 (14)47:32 (14)51:58 (14)69:33 (14)73:46 (14)76:24 (14)
SSD-AŠZ GAJA04:05 (14)04:46 (13)16:36 (13)14:40 (13)07:25 (13)04:26 (14)17:35 (14)04:13 (13)02:38 (14)
Wolfgang Werther+-26:09 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
WAT00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)