Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: W14

NIme / klubČasZaostanekS-5959-6060-5757-3636-6464-5353-F
1Iris Pecorari16:31+00:0002:36 (5)04:11 (3)06:22 (3)08:21 (3)10:31 (3)13:37 (1)16:31 (1)
Team Friuli Venezia Giulia02:36 (5)01:35 (4)02:11 (5)01:59 (11)02:10 (9)03:06 (2)02:54 (5)
2Boróka Werner16:34+00:0302:44 (6)04:27 (6)06:25 (4)09:21 (7)11:10 (5)14:00 (2)16:34 (2)
Pécsi Vasutas Sportkör02:44 (6)01:43 (5)01:58 (1)02:56 (14)01:49 (1)02:50 (1)02:34 (2)
3Teja Tušar17:02+00:3102:22 (1)03:57 (1)06:04 (2)07:24 (1)09:15 (1)14:31 (3)17:02 (3)
OK Azimut02:22 (1)01:35 (4)02:07 (4)01:20 (1)01:51 (2)05:16 (11)02:31 (1)
4Nika Ravnikar17:44+01:1302:58 (9)05:08 (8)07:24 (7)09:13 (6)11:16 (6)15:04 (4)17:44 (4)
Orientacijski klub Komenda02:58 (9)02:10 (10)02:16 (7)01:49 (6)02:03 (6)03:48 (6)02:40 (3)
5Giulia Fignon18:54+02:2302:53 (8)05:38 (11)08:04 (10)10:05 (10)12:04 (9)16:01 (6)18:54 (5)
Team Friuli Venezia Giulia02:53 (8)02:45 (13)02:26 (9)02:01 (12)01:59 (3)03:57 (7)02:53 (4)
6Marlene Hoffmann19:29+02:5803:03 (10)05:07 (7)07:40 (8)09:38 (8)11:56 (8)15:43 (5)19:29 (6)
LZ OMAHA03:03 (10)02:04 (9)02:33 (11)01:58 (10)02:18 (10)03:47 (5)03:46 (11)
7Helena Aus der Schmitten19:39+03:0802:32 (3)03:59 (2)05:58 (1)07:38 (2)11:38 (7)16:36 (8)19:39 (7)
HSV Pinkafeld02:32 (3)01:27 (1)01:59 (2)01:40 (3)04:00 (13)04:58 (9)03:03 (7)
8Tina Kern20:11+03:4006:18 (14)07:46 (14)09:51 (13)11:23 (13)13:30 (11)17:02 (9)20:11 (8)
Orientacijski klub Komenda06:18 (14)01:28 (2)02:05 (3)01:32 (2)02:07 (8)03:32 (4)03:09 (8)
9Carina Veitsberger20:16+03:4502:32 (3)04:27 (6)06:46 (6)08:27 (4)10:30 (2)16:13 (7)20:16 (9)
OLT Transdanubien02:32 (3)01:55 (8)02:19 (8)01:41 (4)02:03 (6)05:43 (12)04:03 (12)
10Verena Hötzinger20:54+04:2302:36 (5)04:27 (6)06:39 (5)08:31 (5)10:52 (4)17:10 (10)20:54 (10)
Team Bayern02:36 (5)01:51 (7)02:12 (6)01:52 (8)02:21 (11)06:18 (13)03:44 (10)
11Hannah Winkler20:57+04:2602:52 (7)05:23 (10)10:39 (14)12:23 (14)14:29 (13)18:01 (13)20:57 (11)
SU Schöckl Orienteering02:52 (7)02:31 (11)05:16 (14)01:44 (5)02:06 (7)03:32 (4)02:56 (6)
12Patricia Stöger21:25+04:5403:28 (13)06:03 (13)08:52 (12)10:54 (12)13:32 (12)17:49 (11)21:25 (12)
OC Fürstenfeld03:28 (13)02:35 (12)02:49 (12)02:02 (13)02:38 (12)04:17 (8)03:36 (9)
13Karin Pust22:20+05:4903:05 (11)05:55 (12)08:48 (11)10:38 (11)12:40 (10)17:56 (12)22:20 (13)
Orientacijski klub Komenda03:05 (11)02:50 (14)02:53 (13)01:50 (7)02:02 (4)05:16 (11)04:24 (13)
Marlene Unegg+-17:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SU Klagenfurt00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Anja Škarabot+-17:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Anna Angermann+-17:2903:23 (12)05:13 (9)07:46 (9)09:44 (9)14:44 (14)25:39 (14) (N/A)
SU Klagenfurt03:23 (12)01:50 (6)02:33 (11)01:58 (10)05:00 (14)10:55 (14)00:00 (N/A)