Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: W18

NIme / klubČasZaostanekS-5252-7272-3535-3333-3838-5151-4141-3939-4242-F
1Ylvi Kastner26:46+00:0001:23 (1)02:38 (1)04:11 (1)06:51 (1)11:45 (1)14:25 (1)16:36 (1)17:55 (1)24:25 (1)26:46 (1)
Naturfreunde Wien01:23 (1)01:15 (1)01:33 (1)02:40 (2)04:54 (1)02:40 (1)02:11 (4)01:19 (1)06:30 (12)02:21 (6)
2Tina Tiefenböck27:34+00:4801:43 (8)03:00 (5)05:07 (3)07:55 (3)13:19 (2)16:11 (2)18:22 (2)19:54 (2)25:11 (2)27:34 (2)
Naturfreunde Wien01:43 (8)01:17 (2)02:07 (4)02:48 (3)05:24 (2)02:52 (2)02:11 (4)01:32 (4)05:17 (3)02:23 (8)
3Rosa Trummer28:54+02:0801:37 (5)02:55 (2)04:46 (2)07:47 (2)13:35 (3)17:23 (3)20:18 (4)21:49 (4)26:58 (3)28:54 (3)
AA-Team Steiermark01:37 (5)01:18 (3)01:51 (2)03:01 (4)05:48 (3)03:48 (7)02:55 (12)01:31 (3)05:09 (2)01:56 (1)
4Elena Zeiner30:01+03:1501:43 (8)03:36 (11)05:56 (7)08:22 (4)14:29 (4)18:04 (4)20:05 (3)21:44 (3)27:34 (4)30:01 (4)
AA-Team Steiermark01:43 (8)01:53 (18)02:20 (8)02:26 (1)06:07 (7)03:35 (5)02:01 (1)01:39 (6)05:50 (6)02:27 (10)
5Anni Berger32:58+06:1202:31 (21)05:29 (21)08:37 (16)11:48 (12)17:42 (11)21:31 (7)23:37 (6)25:03 (6)30:37 (5)32:58 (5)
Orienteering Klosterneuburg02:31 (21)02:58 (22)03:08 (13)03:11 (6)05:54 (4)03:49 (8)02:06 (2)01:26 (2)05:34 (5)02:21 (6)
6Marei Lehner35:31+08:4501:43 (8)03:16 (8)06:13 (9)09:46 (8)15:42 (5)19:03 (5)21:25 (5)23:15 (5)33:07 (7)35:31 (6)
AA-Team Bayern01:43 (8)01:33 (10)02:57 (12)03:33 (12)05:56 (5)03:21 (4)02:22 (5)01:50 (9)09:52 (23)02:24 (9)
7Anna Lueger35:55+09:0901:47 (11)03:17 (9)07:20 (14)12:43 (13)18:44 (12)22:36 (9)25:05 (8)26:43 (8)32:54 (6)35:55 (7)
SU Schöckl Orienteering01:47 (11)01:30 (8)04:03 (19)05:23 (15)06:01 (6)03:52 (9)02:29 (7)01:38 (5)06:11 (11)03:01 (16)
8Serena Raus36:58+10:1201:44 (9)03:05 (6)05:13 (5)10:10 (10)16:27 (8)22:09 (8)24:37 (7)26:23 (7)34:29 (8)36:58 (8)
AA-Team Trentino-Südtirol01:44 (9)01:21 (4)02:08 (5)04:57 (14)06:17 (9)05:42 (22)02:28 (6)01:46 (7)08:06 (18)02:29 (11)
9Nika Poljanšek37:15+10:2901:34 (3)02:56 (4)05:32 (6)09:01 (6)15:54 (6)19:56 (6)26:20 (11)29:23 (11)34:55 (9)37:15 (9)
AA-Team Slovenija01:34 (3)01:22 (5)02:36 (10)03:29 (11)06:53 (11)04:02 (11)06:24 (24)03:03 (23)05:32 (4)02:20 (4)
10Pia Ocvirk38:19+11:3301:33 (2)02:56 (4)06:50 (10)09:53 (9)16:18 (7)24:19 (12)27:09 (12)30:03 (12)36:02 (11)38:19 (10)
AA-Team Hrvatska01:33 (2)01:23 (6)03:54 (18)03:03 (5)06:25 (10)08:01 (23)02:50 (9)02:54 (22)05:59 (7)02:17 (2)
11Annarita Scalzotto39:35+12:4902:01 (15)03:41 (13)09:03 (18)15:01 (16)21:14 (14)26:10 (14)29:03 (13)31:03 (13)37:04 (13)39:35 (11)
AA-Team Veneto02:01 (15)01:40 (11)05:22 (21)05:58 (18)06:13 (8)04:56 (16)02:53 (10)02:00 (11)06:01 (9)02:31 (12)
12Magdalena Kalcher39:47+13:0102:03 (17)04:38 (18)07:02 (11)10:19 (11)19:01 (13)22:54 (11)26:19 (10)28:29 (10)35:55 (10)39:47 (12)
AA-Team Burgenland02:03 (17)02:35 (19)02:24 (9)03:17 (7)08:42 (18)03:53 (10)03:25 (16)02:10 (13)07:26 (14)03:52 (25)
13Sophie Kraus39:50+13:0401:53 (12)03:37 (12)05:57 (8)09:24 (7)17:27 (9)22:38 (10)25:54 (9)27:58 (9)37:04 (13)39:50 (13)
Team Bayern01:53 (12)01:44 (13)02:20 (8)03:27 (9)08:03 (16)05:11 (19)03:16 (14)02:04 (12)09:06 (22)02:46 (14)
14Polona Jezeršek40:54+14:0801:37 (5)03:10 (7)05:11 (4)08:35 (5)17:38 (10)26:10 (14)31:43 (17)33:30 (17)38:34 (14)40:54 (14)
AA-Team Slovenija01:37 (5)01:33 (10)02:01 (3)03:24 (8)09:03 (20)08:32 (24)05:33 (22)01:47 (8)05:04 (1)02:20 (4)
15Alessandra Minati 42:30+15:4402:54 (24)04:42 (19)07:33 (15)14:54 (15)23:02 (17)27:05 (15)30:24 (14)33:05 (15)39:05 (15)42:30 (15)
AA-Team Trentino-Südtirol02:54 (24)01:48 (15)02:51 (11)07:21 (20)08:08 (17)04:03 (12)03:19 (15)02:41 (20)06:00 (8)03:25 (20)
16Agnes Scheikl44:09+17:2302:50 (23)04:19 (17)10:35 (20)15:59 (18)23:12 (18)27:50 (18)30:40 (16)33:18 (16)41:27 (16)44:09 (16)
OC Fürstenfeld02:50 (23)01:29 (7)06:16 (23)05:24 (16)07:13 (12)04:38 (14)02:50 (9)02:38 (19)08:09 (19)02:42 (13)
17Laura Fischer44:53+18:0702:01 (15)03:52 (15)11:01 (21)14:29 (14)22:14 (15)27:44 (17)30:38 (15)32:59 (14)41:46 (17)44:53 (17)
AA-Team Bayern02:01 (15)01:51 (17)07:09 (24)03:28 (10)07:45 (15)05:30 (21)02:54 (11)02:21 (16)08:47 (20)03:07 (17)
18Ana Tišljar51:29+24:4302:02 (16)11:11 (26)13:31 (23)18:20 (19)30:24 (20)34:11 (19)37:25 (18)39:54 (18)47:42 (18)51:29 (18)
AA-Team Hrvatska02:02 (16)09:09 (26)02:20 (8)04:49 (13)12:04 (23)03:47 (6)03:14 (13)02:29 (17)07:48 (17)03:47 (22)
19Magdalena Standhartinger52:17+25:3101:58 (13)03:48 (14)07:17 (13)15:12 (17)22:50 (16)27:13 (16)39:35 (20)41:49 (19)49:17 (19)52:17 (19)
SU Schöckl Orienteering01:58 (13)01:50 (16)03:29 (16)07:55 (21)07:38 (14)04:23 (13)12:22 (25)02:14 (15)07:28 (15)03:00 (15)
20Arianna Patini52:32+25:4601:45 (10)03:26 (10)07:10 (12)22:47 (22)34:20 (22)37:41 (21)41:34 (21)43:27 (21)50:09 (20)52:32 (20)
AA-Team Friuli Venezia Giulia01:45 (10)01:41 (12)03:44 (17)15:37 (25)11:33 (22)03:21 (4)03:53 (20)01:53 (10)06:42 (13)02:23 (8)
21Theresa Brunauer56:01+29:1502:39 (22)05:49 (23)14:42 (24)20:38 (20)30:15 (19)35:26 (20)39:20 (19)41:51 (20)52:13 (21)56:01 (21)
ASKÖ Henndorf02:39 (22)03:10 (24)08:53 (25)05:56 (17)09:37 (21)05:11 (19)03:54 (21)02:31 (18)10:22 (24)03:48 (23)
22Gemma Perego58:34+31:4802:09 (18)03:55 (16)15:39 (26)22:52 (23)35:36 (23)40:36 (23)46:55 (24)49:07 (23)55:15 (22)58:34 (22)
AA-Team Lombardia02:09 (18)01:46 (14)11:44 (26)07:13 (19)12:44 (24)05:00 (17)06:19 (23)02:12 (14)06:08 (10)03:19 (19)
23Silvia  Favia59:05+32:1902:23 (19)05:15 (20)08:39 (17)28:18 (26)35:54 (24)41:19 (24)44:49 (23)47:42 (22)55:28 (23)59:05 (23)
AA-Team Veneto02:23 (19)02:52 (21)03:24 (15)19:39 (26)07:36 (13)05:25 (20)03:30 (17)02:53 (21)07:46 (16)03:37 (21)
24Cecilia Nardi61:58+35:1207:21 (26)09:58 (25)15:35 (25)24:19 (25)33:07 (21)37:54 (22)41:44 (22)49:47 (24)58:45 (24)61:58 (24)
AA-Team Friuli Venezia Giulia07:21 (26)02:37 (20)05:37 (22)08:44 (22)08:48 (19)04:47 (15)03:50 (19)08:03 (26)08:58 (21)03:13 (18)
25Francesca Comi74:03+47:1702:27 (20)05:37 (22)09:58 (19)22:28 (21)41:02 (26)51:42 (26)55:19 (25)58:24 (25)70:11 (25)74:03 (25)
AA-Team Lombardia02:27 (20)03:10 (24)04:21 (20)12:30 (24)18:34 (26)10:40 (25)03:37 (18)03:05 (24)11:47 (25)03:52 (25)
26Emese Osz93:47+67:0103:39 (25)09:57 (24)13:17 (22)24:05 (24)38:23 (25)49:32 (25)68:28 (26)72:19 (26)88:35 (26)93:47 (26)
Alpokalja Szabadidosport és Környezetvédo Egyesület03:39 (25)06:18 (25)03:20 (14)10:48 (23)14:18 (25)11:09 (26)18:56 (26)03:51 (25)16:16 (26)05:12 (26)
Patricija Primožic+-27:14 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Theresa Berghofer+-27:14 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OC Fürstenfeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)