Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: W21B

NIme / klubČasZaostanekS-7171-4848-3535-6363-3636-6565-4242-4343-4444-4747-F
1Sabine  Wareyka35:01+00:0002:05 (2)06:00 (5)08:28 (4)14:28 (6)18:06 (3)21:05 (2)27:24 (1)29:17 (1)30:17 (2)33:06 (2)35:01 (3)
WAT02:05 (2)03:55 (6)02:28 (3)06:00 (12)03:38 (1)02:59 (1)06:19 (1)01:53 (3)01:00 (4)02:49 (2)01:55 (1)
2Hannah Hoffmann35:52+00:5102:04 (1)04:02 (2)07:14 (2)11:03 (2)16:29 (2)21:27 (3)27:57 (2)30:00 (2)31:13 (3)33:51 (3)35:52 (4)
LZ OMAHA02:04 (1)01:58 (2)03:12 (7)03:49 (4)05:26 (6)04:58 (5)06:30 (2)02:03 (6)01:13 (8)02:38 (1)02:01 (4)
3Julia Mayer36:30+01:2902:07 (3)04:02 (2)06:19 (1)09:13 (1)13:08 (1)17:53 (1)28:34 (3)30:15 (3)31:18 (4)34:18 (4)36:30 (5)
HSV Großmittel02:07 (3)01:55 (1)02:17 (2)02:54 (1)03:55 (2)04:45 (4)10:41 (13)01:41 (2)01:03 (6)03:00 (4)02:12 (6)
4Susanna Meizer40:56+05:5502:15 (5)08:16 (6)10:56 (6)14:18 (5)18:41 (4)23:18 (4)32:26 (4)34:59 (4)35:57 (5)38:55 (5)40:56 (6)
SU Klagenfurt02:15 (5)06:01 (7)02:40 (5)03:22 (2)04:23 (3)04:37 (2)09:08 (7)02:33 (8)00:58 (2)02:58 (3)02:01 (4)
5Nicole Kucher47:46+12:4502:30 (6)04:55 (3)08:11 (3)11:47 (3)18:46 (5)26:09 (5)36:39 (5)38:34 (5)41:32 (6)45:19 (6)47:46 (7)
LZ OMAHA02:30 (6)02:25 (3)03:16 (8)03:36 (3)06:59 (13)07:23 (13)10:30 (12)01:55 (4)02:58 (15)03:47 (7)02:27 (7)
6Nicole Hlosta49:30+14:2902:14 (4)10:29 (8)13:35 (8)17:51 (7)24:27 (7)30:42 (7)39:17 (7)40:48 (6)42:03 (7)46:53 (7)49:30 (8)
Naturfreunde Wien02:14 (4)08:15 (12)03:06 (6)04:16 (7)06:36 (9)06:15 (9)08:35 (4)01:31 (1)01:15 (9)04:50 (13)02:37 (10)
7Vlatka Stupalo51:48+16:4702:52 (9)05:32 (4)09:08 (5)13:34 (4)22:58 (6)27:36 (6)38:39 (6)41:41 (7)44:06 (8)49:17 (8)51:48 (9)
OK Vihor02:52 (9)02:40 (4)03:36 (9)04:26 (9)09:24 (18)04:38 (3)11:03 (14)03:02 (11)02:25 (13)05:11 (15)02:31 (9)
8Bernardica Stipic56:38+21:3703:50 (13)11:03 (9)16:10 (11)22:58 (9)30:36 (10)36:51 (9)45:13 (9)47:43 (8)48:52 (9)53:02 (9)56:38 (11)
OK Vihor03:50 (13)07:13 (10)05:07 (13)06:48 (14)07:38 (15)06:15 (9)08:22 (3)02:30 (7)01:09 (7)04:10 (10)03:36 (16)
9Elisabeth Gaudernak59:04+24:0302:44 (8)13:19 (13)15:58 (9)19:59 (8)25:00 (8)35:06 (8)44:50 (8)48:15 (9)49:14 (10)55:56 (10)59:04 (12)
OLT Transdanubien02:44 (8)10:35 (17)02:39 (4)04:01 (5)05:01 (4)10:06 (17)09:44 (8)03:25 (15)00:59 (3)06:42 (17)03:08 (13)
10Lisa Glatz61:13+26:1203:59 (14)12:21 (11)21:04 (15)25:31 (12)32:19 (12)39:37 (11)49:39 (10)51:36 (10)53:18 (11)58:14 (11)61:13 (14)
OLC Graz03:59 (14)08:22 (13)08:43 (18)04:27 (10)06:48 (11)07:18 (12)10:02 (9)01:57 (5)01:42 (11)04:56 (14)02:59 (12)
11Alenka Vuga Seljak64:15+29:1408:06 (17)21:01 (19)23:17 (17)29:40 (14)36:16 (14)44:44 (14)55:00 (12)57:49 (11)58:33 (13)62:07 (13)64:15 (16)
Orientacijski klub Komenda08:06 (17)12:55 (20)02:16 (1)06:23 (13)06:36 (9)08:28 (14)10:16 (10)02:49 (9)00:44 (1)03:34 (5)02:08 (5)
12Sandra Bergant Vidakovic68:06+33:0502:35 (7)13:03 (12)28:02 (19)33:48 (17)42:18 (17)47:27 (15)56:03 (14)59:12 (13)60:43 (14)65:28 (14)68:06 (17)
OK Kapela02:35 (7)10:28 (16)14:59 (20)05:46 (11)08:30 (17)05:09 (6)08:36 (5)03:09 (13)01:31 (10)04:45 (11)02:38 (11)
13Vedrana Maršić71:06+36:0504:04 (15)11:13 (10)15:59 (10)23:35 (11)31:16 (11)41:22 (12)55:26 (13)59:49 (14)62:14 (15)67:45 (15)71:06 (18)
OK Brežice04:04 (15)07:09 (9)04:46 (11)07:36 (16)07:41 (16)10:06 (17)14:04 (18)04:23 (17)02:25 (13)05:31 (16)03:21 (14)
14Carmen Marko73:12+38:1103:08 (11)15:33 (16)19:28 (13)32:28 (16)38:00 (15)43:55 (13)56:04 (15)59:10 (12)66:24 (16)71:12 (17)73:12 (19)
OLC Graz03:08 (11)12:25 (19)03:55 (10)13:00 (18)05:32 (7)05:55 (7)12:09 (15)03:06 (12)07:14 (17)04:48 (12)02:00 (2)
15Ingrid Lueger74:14+39:1308:32 (18)14:50 (15)19:52 (14)37:56 (19)45:30 (19)52:36 (18)62:57 (17)65:47 (16)66:49 (17)70:42 (16)74:14 (20)
SU Schöckl Orienteering08:32 (18)06:18 (8)05:02 (12)18:04 (19)07:34 (14)07:06 (11)10:21 (11)02:50 (10)01:02 (5)03:53 (8)03:32 (15)
16Maja Kušt77:52+42:5115:13 (20)18:44 (18)26:08 (18)30:22 (15)35:46 (13)51:37 (16)60:30 (16)64:52 (15)67:34 (18)71:15 (18)77:52 (21)
OK Vihor15:13 (20)03:31 (5)07:24 (16)04:14 (6)05:24 (5)15:51 (18)08:53 (6)04:22 (16)02:42 (14)03:41 (6)06:37 (18)
17Brigitta Mayer112:40+77:3905:24 (16)16:25 (17)21:53 (16)29:22 (13)41:07 (16)79:41 (19)91:57 (18)95:22 (17)100:45 (1)107:33 (1)112:40 (2)
HSV Großmittel05:24 (16)11:01 (18)05:28 (14)07:29 (15)11:45 (19)38:34 (19)12:16 (16)03:25 (15)05:23 (16)06:48 (18)05:07 (17)
Doris Nesitka61:05+26:0403:01 (10)10:23 (7)19:06 (12)23:26 (10)30:18 (9)37:21 (10)51:25 (11) (N/A)54:34 (12)58:36 (12)61:05 (13)
WAT03:01 (10)07:22 (11)08:43 (18)04:20 (8)06:52 (12)07:03 (10)14:04 (18)00:00 (N/A)54:34 (18)04:02 (9)02:29 (8)
Gudrun Reimerth62:43+27:4213:36 (19)22:12 (20)28:12 (20)36:06 (18)42:45 (18)52:21 (17) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)62:43 (15)
SU Schöckl Orienteering13:36 (19)08:36 (14)06:00 (15)07:54 (17)06:39 (10)09:36 (15)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)62:43 (21)
Lisa Rass101:01+66:00 (N/A) (N/A)13:16 (7) (N/A) (N/A) (N/A)97:15 (19) (N/A) (N/A) (N/A)101:01 (1)
Laufklub Kompass Innsbruck00:00 (N/A)00:00 (N/A)13:16 (19)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)97:15 (19)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)101:01 (19)
Silvia Schwab56:23+21:2203:17 (12)13:20 (14) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)56:23 (10)
Naturfreunde Pasching03:17 (12)10:03 (15)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)56:23 (20)