Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: W45

NIme / klubČasZaostanekS-7171-5555-3636-6464-6565-4242-4343-4444-4747-F
1Ingrid Adenstedt27:02+00:0002:09 (7)04:15 (4)11:53 (3)13:52 (3)14:58 (3)19:56 (1)21:01 (1)22:53 (1)25:13 (1)27:02 (1)
Orienteering Klosterneuburg02:09 (7)02:06 (3)07:38 (5)01:59 (9)01:06 (6)04:58 (1)01:05 (4)01:52 (31)02:20 (2)01:49 (4)
2Hedi Berger27:13+00:1101:46 (1)03:49 (1)09:56 (1)11:33 (1)12:48 (1)21:51 (3)22:50 (3)23:29 (2)25:43 (2)27:13 (2)
Orienteering Klosterneuburg01:46 (1)02:03 (2)06:07 (2)01:37 (3)01:15 (11)09:03 (22)00:59 (2)00:39 (1)02:14 (1)01:30 (1)
3Barbara Kastner28:00+00:5801:49 (2)03:52 (2)10:56 (2)12:28 (2)13:16 (2)20:32 (2)21:34 (2)23:42 (3)26:13 (3)28:00 (3)
Naturfreunde Wien01:49 (2)02:03 (2)07:04 (3)01:32 (1)00:48 (1)07:16 (15)01:02 (3)02:08 (32)02:31 (3)01:47 (2)
4Eva Kailbauer29:10+02:0802:06 (6)04:17 (5)12:16 (4)14:46 (6)15:52 (5)22:04 (4)23:15 (4)24:11 (4)26:55 (4)29:10 (4)
AA-Team Steiermark02:06 (6)02:11 (4)07:59 (8)02:30 (22)01:06 (6)06:12 (5)01:11 (6)00:56 (8)02:44 (5)02:15 (14)
5Vera Arbter30:37+03:3503:53 (34)09:54 (32)16:01 (15)17:37 (14)18:41 (13)23:49 (9)24:39 (6)25:27 (5)28:46 (8)30:37 (6)
Naturfreunde Wien03:53 (34)06:01 (32)06:07 (2)01:36 (2)01:04 (3)05:08 (2)00:50 (1)00:48 (2)03:19 (13)01:51 (5)
5Christine Calvet30:37+03:3503:32 (32)05:47 (15)13:22 (8)15:22 (8)16:27 (8)23:08 (7)24:54 (8)25:51 (8)28:45 (7)30:37 (6)
Naturfreunde Wien03:32 (32)02:15 (5)07:35 (4)02:00 (10)01:05 (4)06:41 (8)01:46 (18)00:57 (9)02:54 (7)01:52 (7)
7Guni Palme30:59+03:5702:26 (13)05:07 (11)13:44 (10)15:52 (10)17:23 (10)24:01 (12)25:19 (9)26:13 (9)29:10 (9)30:59 (7)
OLC Wienerwald02:26 (13)02:41 (15)08:37 (11)02:08 (13)01:31 (23)06:38 (7)01:18 (8)00:54 (6)02:57 (8)01:49 (4)
8Manuela Hlosta31:02+04:0001:50 (3)04:11 (3)12:27 (5)14:29 (5)15:58 (6)23:02 (5)24:34 (5)25:39 (7)28:33 (5)31:02 (8)
Naturfreunde Wien01:50 (3)02:21 (7)08:16 (9)02:02 (11)01:29 (22)07:04 (12)01:32 (12)01:05 (13)02:54 (7)02:29 (21)
9Júlia Juhász31:05+04:0302:18 (10)04:42 (8)12:35 (7)14:28 (4)15:41 (4)23:07 (6)24:44 (7)25:37 (6)28:43 (6)31:05 (9)
AA-Team Vas02:18 (10)02:24 (8)07:53 (6)01:53 (5)01:13 (9)07:26 (17)01:37 (15)00:53 (5)03:06 (10)02:22 (17)
10Regina Habenicht31:43+04:4101:55 (5)06:33 (24)16:05 (16)17:55 (15)18:53 (14)25:06 (14)26:18 (13)27:10 (13)29:51 (10)31:43 (10)
AA-Team Kärnten01:55 (5)04:38 (29)09:32 (16)01:50 (4)00:58 (2)06:13 (6)01:12 (7)00:52 (4)02:41 (4)01:52 (7)
11Ana Pribakovic Borštnik32:20+05:1802:22 (12)04:57 (10)14:52 (12)16:50 (12)17:58 (11)23:56 (11)25:56 (12)26:56 (11)30:14 (11)32:20 (11)
AA-Team Slovenija02:22 (12)02:35 (12)09:55 (18)01:58 (8)01:08 (7)05:58 (3)02:00 (22)01:00 (11)03:18 (12)02:06 (8)
12Claudia Bonek33:12+06:1001:53 (4)04:34 (6)12:31 (6)14:48 (7)16:25 (7)23:22 (8)25:23 (10)26:24 (10)30:53 (12)33:12 (12)
Naturfreunde Wien01:53 (4)02:41 (15)07:57 (7)02:17 (19)01:37 (28)06:57 (11)02:01 (23)01:01 (12)04:29 (26)02:19 (15)
13Milena Grifoni33:49+06:4702:11 (8)04:41 (7)13:31 (9)15:29 (9)17:03 (9)23:52 (10)25:33 (11)27:06 (12)31:19 (13)33:49 (13)
AA-Team Bayern02:11 (8)02:30 (9)08:50 (12)01:58 (8)01:34 (26)06:49 (10)01:41 (17)01:33 (25)04:13 (20)02:30 (22)
14Gislind Berger35:13+08:1102:14 (9)04:49 (9)13:45 (11)16:03 (11)18:59 (15)25:04 (13)26:32 (14)27:31 (14)32:59 (14)35:13 (14)
Orienteering Klosterneuburg02:14 (9)02:35 (12)08:56 (14)02:18 (20)02:56 (36)06:05 (4)01:28 (11)00:59 (10)05:28 (31)02:14 (11)
15Karin Vogl39:30+12:2803:10 (26)06:07 (19)17:00 (18)19:39 (20)21:38 (22)31:36 (18)32:58 (17)34:16 (17)37:15 (15)39:30 (15)
ASKÖ Henndorf03:10 (26)02:57 (18)10:53 (22)02:39 (27)01:59 (31)09:58 (23)01:22 (9)01:18 (17)02:59 (9)02:15 (14)
16Marirosa Hechich40:14+13:1202:46 (18)05:24 (14)17:21 (21)19:32 (19)20:47 (18)31:04 (17)33:14 (18)34:27 (18)37:51 (17)40:14 (16)
AA-Team Friuli Venezia Giulia02:46 (18)02:38 (13)11:57 (29)02:11 (14)01:15 (11)10:17 (25)02:10 (27)01:13 (15)03:24 (14)02:23 (18)
17Katharina Hinterhofer40:38+13:3602:48 (19)07:18 (27)17:49 (25)20:04 (23)21:26 (20)28:11 (16)32:06 (16)33:33 (16)37:49 (16)40:38 (17)
ASKÖ Henndorf02:48 (19)04:30 (28)10:31 (21)02:15 (18)01:22 (15)06:45 (9)03:55 (35)01:27 (20)04:16 (21)02:49 (28)
18Maria Zöbl41:13+14:1102:44 (17)05:54 (17)16:48 (17)19:19 (18)20:40 (17)27:53 (15)31:32 (15)32:49 (15)37:53 (18)41:13 (18)
AA-Team Oberösterreich02:44 (17)03:10 (21)10:54 (24)02:31 (25)01:21 (14)07:13 (14)03:39 (34)01:17 (16)05:04 (30)03:20 (36)
19Mojca Foški41:37+14:3505:56 (36)08:29 (30)17:24 (22)19:19 (18)26:15 (26)33:27 (20)34:52 (20)36:14 (19)39:28 (19)41:37 (19)
AA-Team Slovenija05:56 (36)02:33 (10)08:55 (13)01:55 (6)06:56 (37)07:12 (13)01:25 (10)01:22 (19)03:14 (11)02:09 (9)
20Michaela Gröll44:13+17:1102:55 (22)09:17 (31)19:17 (28)22:34 (26)24:40 (25)32:36 (19)34:38 (19)36:21 (20)41:15 (20)44:13 (20)
AA-Team Steiermark02:55 (22)06:22 (33)10:00 (19)03:17 (33)02:06 (33)07:56 (21)02:02 (25)01:43 (29)04:54 (27)02:58 (32)
21Irene Gassner44:55+17:5302:31 (15)05:49 (16)22:32 (29)25:13 (27)26:40 (27)34:01 (21)35:34 (21)37:03 (21)42:06 (21)44:55 (21)
Naturfreunde Wien02:31 (15)03:18 (23)16:43 (37)02:41 (28)01:27 (20)07:21 (16)01:33 (13)01:29 (22)05:03 (29)02:49 (28)
22Riki Tiefenböck45:23+18:2103:27 (31)08:22 (29)22:46 (31)25:24 (28)26:49 (28)34:39 (22)37:27 (25)38:56 (23)42:31 (22)45:23 (22)
Naturfreunde Wien03:27 (31)04:55 (31)14:24 (35)02:38 (26)01:25 (16)07:50 (20)02:48 (31)01:29 (22)03:35 (16)02:52 (30)
23Silke Hochwieser45:50+18:4802:31 (15)05:24 (14)18:53 (27)21:59 (25)23:41 (24)35:44 (25)38:27 (26)39:49 (24)43:15 (24)45:50 (23)
OLT Transdanubien02:31 (15)02:53 (16)13:29 (32)03:06 (32)01:42 (30)12:03 (30)02:43 (30)01:22 (19)03:26 (15)02:35 (25)
24Susi Veitsberger45:52+18:5002:54 (21)06:22 (22)18:07 (26)21:39 (24)23:17 (23)34:47 (23)36:41 (22)38:17 (22)42:35 (23)45:52 (24)
OLT Transdanubien02:54 (21)03:28 (24)11:45 (28)03:32 (34)01:38 (29)11:30 (28)01:54 (19)01:36 (28)04:18 (22)03:17 (35)
25Sylvia Glatz47:48+20:4603:11 (27)06:27 (23)15:03 (13)17:10 (13)18:38 (12)35:41 (24)39:42 (27)40:34 (25)44:58 (25)47:48 (25)
OLC Graz03:11 (27)03:16 (22)08:36 (10)02:07 (12)01:28 (21)17:03 (35)04:01 (36)00:52 (4)04:24 (24)02:50 (29)
26Karin Zettl47:52+20:5002:22 (12)05:16 (12)17:32 (23)26:27 (30)28:01 (30)38:42 (28)40:44 (28)41:50 (26)45:41 (26)47:52 (26)
OLT Transdanubien02:22 (12)02:54 (17)12:16 (31)08:55 (37)01:34 (26)10:41 (27)02:02 (25)01:06 (14)03:51 (17)02:11 (10)
27Beata  Glinska48:58+21:5603:42 (33)10:52 (33)24:48 (33)27:03 (32)28:16 (31)35:47 (26)37:26 (24)42:04 (27)46:26 (27)48:58 (27)
AA-Team Hrvatska03:42 (33)07:10 (35)13:56 (34)02:15 (18)01:13 (9)07:31 (18)01:39 (16)04:38 (36)04:22 (23)02:32 (24)
28Cristina Ruini50:38+23:3602:50 (20)12:52 (34)23:17 (32)25:48 (29)27:15 (29)38:52 (29)41:30 (30)43:01 (30)47:59 (28)50:38 (28)
AA-Team Friuli Venezia Giulia02:50 (20)10:02 (36)10:25 (20)02:31 (25)01:27 (20)11:37 (29)02:38 (29)01:31 (23)04:58 (28)02:39 (26)
29Hannelore Schreiber52:24+25:2203:09 (25)06:56 (26)16:00 (14)18:27 (16)19:48 (16)35:51 (27)37:00 (23)42:52 (28)50:09 (30)52:24 (29)
HSV LANGENLEBARN03:09 (25)03:47 (27)09:04 (15)02:27 (21)01:21 (14)16:03 (34)01:09 (5)05:52 (37)07:17 (35)02:15 (14)
30Elisabeth Zeiner53:31+26:2903:01 (23)06:00 (18)22:40 (30)26:30 (31)28:35 (32)39:08 (30)41:14 (29)42:59 (29)49:47 (29)53:31 (30)
OLC Graz03:01 (23)02:59 (19)16:40 (36)03:50 (35)02:05 (32)10:33 (26)02:06 (26)01:45 (30)06:48 (34)03:44 (37)
31Marija Anderluh54:01+26:5909:14 (38)16:09 (36)27:50 (35)30:03 (34)31:19 (34)41:26 (31)44:42 (32)45:37 (31)51:29 (31)54:01 (31)
Orientacijski Klub Polaris09:14 (38)06:55 (34)11:41 (27)02:13 (15)01:16 (12)10:07 (24)03:16 (33)00:55 (7)05:52 (32)02:32 (24)
32Ingrid Kaminger54:16+27:1405:47 (35)08:06 (28)17:44 (24)19:59 (22)21:25 (19)41:52 (32)43:47 (31)47:46 (32)51:52 (32)54:16 (32)
Orienteering Klosterneuburg05:47 (35)02:19 (6)09:38 (17)02:15 (18)01:26 (17)20:27 (37)01:55 (20)03:59 (34)04:06 (19)02:24 (19)
33Margit Kovacs55:32+28:3003:08 (24)06:18 (21)17:12 (19)19:59 (22)21:31 (21)42:41 (33)47:01 (33)48:35 (33)52:36 (33)55:32 (33)
OLT Transdanubien03:08 (24)03:10 (21)10:54 (24)02:47 (29)01:32 (24)21:10 (38)04:20 (37)01:34 (26)04:01 (18)02:56 (31)
34Michaela Egarter58:25+31:2308:05 (37)12:55 (35)25:05 (34)28:07 (33)29:44 (33)45:11 (34)47:07 (34)49:34 (34)55:59 (34)58:25 (34)
OC Fürstenfeld08:05 (37)04:50 (30)12:10 (30)03:02 (31)01:37 (28)15:27 (33)01:56 (21)02:27 (33)06:25 (33)02:26 (20)
35Beatrix Kiss-Geosits62:22+35:2003:23 (30)06:52 (25)31:02 (36)34:03 (36)36:27 (36)50:46 (36)53:13 (36)54:46 (35)59:11 (35)62:22 (35)
AA-Team Vas03:23 (30)03:29 (25)24:10 (38)03:01 (30)02:24 (34)14:19 (31)02:27 (28)01:33 (25)04:25 (25)03:11 (34)
36Licia Kalcich67:02+40:0003:14 (29)22:42 (38)36:18 (38)41:42 (38)44:08 (37)51:56 (37)54:54 (37)56:30 (37)63:53 (36)67:02 (36)
AA-Team Lombardia03:14 (29)19:28 (38)13:36 (33)05:24 (36)02:26 (35)07:48 (19)02:58 (32)01:36 (28)07:23 (36)03:09 (33)
37Brigitte Maget72:20+45:1803:14 (29)20:10 (37)31:22 (37)33:53 (35)35:20 (35)50:38 (35)52:15 (35)56:20 (36)69:58 (37)72:20 (37)
AA-Team Burgenland03:14 (29)16:56 (37)11:12 (26)02:31 (25)01:27 (20)15:18 (32)01:37 (15)04:05 (35)13:38 (37)02:22 (17)
Alenka Škarabot+-28:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Renate Biel-Pretting+-28:5802:44 (17)06:14 (20)17:17 (20)35:53 (37)45:39 (38)64:29 (38) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Wien02:44 (17)03:30 (26)11:03 (25)18:36 (38)09:46 (38)18:50 (36)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Doris Gittmaier+-28:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
AA-Team Oberösterreich00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)