Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 6, WRE, AA - dolga

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Rašica, 18. 6. 2017
Kategorija: W21B

NIme / klubČasZaostanekS-5656-3333-6161-6464-3737-F
1Hannah Hoffmann58:30+00:0003:15 (3)21:38 (1)23:59 (1)28:12 (2)51:30 (5)58:30 (9)
LZ OMAHA03:15 (3)18:23 (2)02:21 (3)04:13 (2)23:18 (5)07:00 (4)
2Julia Mayer58:53+00:2303:09 (2)23:59 (3)26:09 (2)30:17 (3)52:27 (6)58:53 (10)
HSV Großmittel03:09 (2)20:50 (3)02:10 (2)04:08 (1)22:10 (3)06:26 (1)
3Sabine  Wareyka65:52+07:2207:28 (12)23:55 (2)26:56 (3)31:25 (4)58:54 (8)65:52 (11)
WAT07:28 (12)16:27 (1)03:01 (7)04:29 (5)27:29 (13)06:58 (3)
4Romana Zupan66:48+08:1803:17 (4)26:02 (4)28:45 (4)34:04 (5)57:07 (7)66:48 (12)
Orientacijski klub Komenda03:17 (4)22:45 (5)02:43 (5)05:19 (12)23:03 (4)09:41 (12)
5Nicole Hlosta67:28+08:5802:50 (1)27:34 (5)30:19 (5)36:02 (6)59:54 (9)67:28 (13)
Naturfreunde Wien02:50 (1)24:44 (8)02:45 (6)05:43 (16)23:52 (6)07:34 (8)
6Susanna Meizer70:12+11:4206:30 (10)30:28 (6)34:33 (6)38:54 (7)62:59 (10)70:12 (14)
SU Klagenfurt06:30 (10)23:58 (6)04:05 (11)04:21 (3)24:05 (8)07:13 (5)
7Nicole Kucher71:19+12:4905:45 (9)32:58 (8)35:05 (7)40:24 (8)64:36 (11)71:19 (15)
LZ OMAHA05:45 (9)27:13 (9)02:07 (1)05:19 (12)24:12 (9)06:43 (2)
8Elisabeth Gaudernak75:27+16:5713:19 (16)38:01 (11)42:58 (10)47:21 (11)68:05 (13)75:27 (16)
OLT Transdanubien13:19 (16)24:42 (7)04:57 (13)04:23 (4)20:44 (1)07:22 (6)
9Katja Prezelj83:45+25:1503:19 (5)35:42 (9)38:08 (8)43:29 (9)67:23 (12)83:45 (17)
OK Azimut03:19 (5)32:23 (13)02:26 (4)05:21 (13)23:54 (7)16:22 (19)
10Petra Stojan93:01+34:3105:30 (8)43:08 (13)46:45 (12)51:40 (13)78:03 (14)93:01 (18)
Orientacijski klub Komenda05:30 (8)37:38 (16)03:37 (9)04:55 (8)26:23 (12)14:58 (16)
11Ingrid Lueger96:07+37:3712:19 (15)53:50 (18)61:43 (18)67:24 (19)88:36 (17)96:07 (19)
SU Schöckl Orienteering12:19 (15)41:31 (19)07:53 (19)05:41 (15)21:12 (2)07:31 (7)
12Silvia Schwab98:24+39:54 (N/A)41:10 (12)45:42 (11)50:24 (12)85:54 (16)98:24 (20)
Naturfreunde Pasching00:00 (N/A)41:10 (18)04:32 (12)04:42 (6)35:30 (17)12:30 (13)
13Petra Paradiž98:58+40:2817:49 (19)49:26 (16)52:35 (16)57:48 (16)83:49 (15)98:58 (21)
Orientacijski klub Komenda17:49 (19)31:37 (11)03:09 (8)05:13 (9)26:01 (11)15:09 (18)
14Vlatka Stupalo101:33+43:0304:49 (6)32:30 (7)38:53 (9)45:20 (10)92:03 (20)101:33 (1)
OK Vihor04:49 (6)27:41 (10)06:23 (14)06:27 (19)46:43 (20)09:30 (11)
15Carmen Marko104:08+45:3814:21 (18)36:08 (10)47:38 (13)52:54 (14)89:00 (18)104:08 (2)
OLC Graz14:21 (18)21:47 (4)11:30 (20)05:16 (10)36:06 (18)15:08 (17)
16Vedrana Maršič106:04+47:3405:18 (7)51:59 (17)59:48 (17)65:23 (18)97:00 (21)106:04 (3)
05:18 (7)46:41 (20)07:49 (18)05:35 (14)31:37 (15)09:04 (9)
17Maja Kušt109:41+51:1113:30 (17)45:39 (15)52:26 (15)58:44 (17)91:32 (19)109:41 (4)
OK Vihor13:30 (17)32:09 (12)06:47 (17)06:18 (18)32:48 (16)18:09 (20)
18Bernardica Stipic116:32+58:0208:54 (14)44:26 (14)51:06 (14)55:49 (15)107:02 (1)116:32 (5)
OK Vihor08:54 (14)35:32 (15)06:40 (16)04:43 (7)51:13 (21)09:30 (11)
19Sandra Bergant Vidakovic120:55+62:2524:48 (20)64:02 (19)75:53 (20)81:51 (21)107:32 (2)120:55 (6)
OK Kapela24:48 (20)39:14 (17)11:51 (21)05:58 (17)25:41 (10)13:23 (14)
20Gudrun Reimerth122:53+64:2331:53 (21)64:49 (20)68:44 (19)77:00 (20)107:58 (3)122:53 (7)
SU Schöckl Orienteering31:53 (21)32:56 (14)03:55 (10)08:16 (20)30:58 (14)14:55 (15)
21Brigitta Mayer162:16+103:4608:18 (13)84:06 (21)90:38 (21)101:47 (1)138:38 (4)162:16 (8)
HSV Großmittel08:18 (13)75:48 (21)06:32 (15)11:09 (21)36:51 (19)23:38 (21)
Sarah Scherr+-59:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Steuerberg OLG00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Theresa Berghofer+-59:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OC Fürstenfeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lisa Rass+-59:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Laufklub Kompass Innsbruck00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tatjana Ljubisavljevic+-59:3007:12 (11) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Jasenica07:12 (11)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lisa Glatz+-59:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OLC Graz00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Doris Nesitka+-59:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
WAT00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)