Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - ZL 16 - Kulturno dolga - srednja

Orientacijski klub Azimut, Ljubno, 8. 2. 2017
Kategorija: B

NIme / klubČasZaostanekS-7171-7373-7474-8080-8181-7272-8888-8383-F
1Marko Obid52:07+00:0002:43 (2)06:03 (3)12:51 (2)24:15 (1)33:42 (1)38:47 (2)45:04 (6)47:10 (6)52:07 (7)
OK Azimut02:43 (2)03:20 (4)06:48 (2)11:24 (1)09:27 (4)05:05 (1)06:17 (1)02:06 (2)04:57 (1)
2Romana Zupan76:38+24:3103:05 (6)06:57 (6)21:18 (3)41:05 (2)50:11 (2)60:56 (3)68:28 (7)70:50 (7)76:38 (8)
Orientacijski klub Komenda03:05 (6)03:52 (6)14:21 (6)19:47 (3)09:06 (3)10:45 (5)07:32 (4)02:22 (4)05:48 (3)
3Tilen Zupan85:23+33:1603:00 (5)06:13 (4)30:16 (10)49:53 (3)59:31 (3)70:09 (4)77:21 (8)79:40 (8)85:23 (10)
Orientacijski klub Komenda03:00 (5)03:13 (2)24:03 (11)19:37 (2)09:38 (5)10:38 (4)07:12 (3)02:19 (3)05:43 (2)
4Janez Zavrl89:33+37:2602:49 (3)06:03 (3)11:15 (1)59:31 (8)68:33 (7)74:34 (5)81:14 (9)83:37 (9)89:33 (11)
Orientacijski klub Komenda02:49 (3)03:14 (3)05:12 (1)48:16 (10)09:02 (2)06:01 (2)06:40 (2)02:23 (5)05:56 (4)
5Suzana Drevenšek105:02+52:5503:43 (9)08:22 (8)25:20 (8)70:24 (9)78:50 (9)88:06 (6)96:19 (10)98:46 (10)105:02 (1)
Kamniški orientacijski klub03:43 (9)04:39 (8)16:58 (7)45:04 (9)08:26 (1)09:16 (3)08:13 (6)02:27 (6)06:16 (6)
6Katja Kobentar115:24+63:1704:41 (10)11:12 (11)23:58 (6)51:54 (6)63:49 (4)91:11 (7)102:06 (1)105:41 (1)115:24 (2)
Kamniški orientacijski klub04:41 (10)06:31 (13)12:46 (5)27:56 (7)11:55 (6)27:22 (10)10:55 (9)03:35 (10)09:43 (8)
7Tadej Vengust116:47+64:4007:10 (12)13:13 (12)23:53 (5)50:34 (4)66:47 (6)93:08 (9)103:17 (3)106:32 (3)116:47 (3)
Kamniški orientacijski klub07:10 (12)06:03 (11)10:40 (4)26:41 (4)16:13 (9)26:21 (7)10:09 (7)03:15 (8)10:15 (9)
8Tanja Pretnar116:48+64:4107:13 (13)13:17 (13)23:49 (4)50:38 (5)66:44 (5)93:06 (8)103:17 (3)106:31 (2)116:48 (4)
Kamniški orientacijski klub07:13 (13)06:04 (12)10:32 (3)26:49 (5)16:06 (8)26:22 (8)10:11 (8)03:14 (7)10:17 (10)
9Irma Pretnar120:22+68:1505:09 (11)11:11 (10)28:25 (9)56:51 (7)69:13 (8)95:56 (10)107:08 (4)110:43 (4)120:22 (5)
Kamniški orientacijski klub05:09 (11)06:02 (10)17:14 (8)28:26 (8)12:22 (7)26:43 (9)11:12 (10)03:35 (10)09:39 (7)
10Karin Pust124:10+72:0302:53 (4)06:45 (5)48:33 (13)76:00 (10)93:04 (10)107:55 (1)115:52 (5)117:56 (5)124:10 (6)
Orientacijski klub Komenda02:53 (4)03:52 (6)41:48 (13)27:27 (6)17:04 (10)14:51 (6)07:57 (5)02:04 (1)06:14 (5)
Katja Babič+-53:5302:14 (1)05:00 (1)24:48 (7) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda02:14 (1)02:46 (1)19:48 (9)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ana Plavčak+-53:5303:31 (8)07:38 (7)31:08 (11) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Škofjeloški orientacijski klub03:31 (8)04:07 (7)23:30 (10)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Aljaž Obid83:17+31:1003:28 (7)09:00 (9)35:13 (12) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)83:17 (9)
OK Azimut03:28 (7)05:32 (9)26:13 (12)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)83:17 (11)