Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - ZL10 - Novoletni Labirint - srednja

Orientacijski klub Komenda, , 6. 1. 2018
Kategorija: B

NIme / klubČasZaostanekS-3333-3131------F
1Katja Babič34:54+00:0003:20 (1)04:13 (1)07:31 (12)09:30 (11)13:08 (12)14:32 (12)15:39 (3)34:54 (3)
Orientacijski klub Komenda03:20 (1)00:53 (5)03:18 (16)01:59 (9)03:38 (19)01:24 (2)01:07 (3)19:15 (2)
2Valentin Eržen37:42+02:4803:42 (10)04:38 (8)05:33 (3)07:01 (2)08:20 (3)10:14 (4)15:30 (2)37:42 (4)
OK Azimut03:42 (10)00:56 (8)00:55 (2)01:28 (4)01:19 (5)01:54 (12)05:16 (15)22:12 (7)
3Monika Ravnikar40:13+05:1903:34 (5)04:36 (6)08:56 (16)10:59 (14)14:37 (16)16:15 (13)17:39 (8)40:13 (5)
Orientacijski klub Komenda03:34 (5)01:02 (14)04:20 (18)02:03 (10)03:38 (19)01:38 (4)01:24 (4)22:34 (9)
4Ana Pia Pogačar42:48+07:5405:39 (22)06:38 (19)08:09 (13)10:19 (12)11:42 (11)13:22 (8)19:30 (9)42:48 (6)
Orientacijski klub Komenda05:39 (22)00:59 (11)01:31 (13)02:10 (12)01:23 (7)01:40 (6)06:08 (19)23:18 (11)
5Natan Maj Poženel42:53+07:5908:04 (27)08:58 (25)13:38 (26)15:55 (23)19:21 (23)20:38 (20)21:34 (14)42:53 (7)
Planinsko društvo Tolmin08:04 (27)00:54 (6)04:40 (19)02:17 (14)03:26 (16)01:17 (1)00:56 (1)21:19 (4)
6Tina Kern43:00+08:0603:32 (4)04:25 (3)05:26 (2)07:49 (6)09:12 (7)10:45 (5)16:34 (5)43:00 (8)
Orientacijski klub Komenda03:32 (4)00:53 (5)01:01 (7)02:23 (15)01:23 (7)01:33 (3)05:49 (17)26:26 (14)
7Kristjan Gantar43:20+08:2603:41 (9)04:31 (4)05:38 (5)07:05 (3)08:17 (2)09:56 (1)16:32 (4)43:20 (9)
OK Azimut03:41 (9)00:50 (2)01:07 (9)01:27 (2)01:12 (1)01:39 (5)06:36 (21)26:48 (16)
8Janez Zavrl43:33+08:3903:38 (8)04:39 (9)05:47 (7)07:25 (5)08:52 (5)11:02 (7)16:49 (6)43:33 (10)
Orientacijski klub Komenda03:38 (8)01:01 (13)01:08 (10)01:38 (5)01:27 (8)02:10 (15)05:47 (16)26:44 (15)
9Silvo Babič43:35+08:4103:54 (14)04:46 (12)05:42 (6)07:10 (4)08:28 (4)10:09 (3)15:15 (1)43:35 (11)
Orientacijski klub Komenda03:54 (14)00:52 (3)00:56 (4)01:28 (4)01:18 (4)01:41 (7)05:06 (14)28:20 (17)
10Rok Kern43:41+08:4703:31 (3)04:37 (7)10:14 (21)12:31 (17)16:58 (19)18:44 (17)20:39 (12)43:41 (12)
Orientacijski klub Komenda03:31 (3)01:06 (19)05:37 (25)02:17 (14)04:27 (22)01:46 (10)01:55 (13)23:02 (10)
11Tajda Bogataj43:54+09:0003:26 (2)04:14 (2)07:10 (9)13:46 (19)16:43 (18)20:47 (22)21:53 (15)43:54 (13)
OK Azimut03:26 (2)00:48 (1)02:56 (15)06:36 (26)02:57 (15)04:04 (24)01:06 (2)22:01 (6)
12Aljaž Luznar43:59+09:0503:49 (13)04:52 (13)09:35 (20)14:11 (21)18:39 (21)20:41 (21)22:12 (17)43:59 (14)
OK Azimut03:49 (13)01:03 (15)04:43 (21)04:36 (24)04:28 (23)02:02 (13)01:31 (6)21:47 (5)
13Borut Seljak44:31+09:3703:57 (15)04:55 (15)08:39 (14)10:47 (13)14:18 (15)18:22 (16)20:03 (11)44:31 (15)
Orientacijski klub Komenda03:57 (15)00:58 (10)03:44 (17)02:08 (11)03:31 (17)04:04 (24)01:41 (9)24:28 (13)
14Klemen Kenda44:33+09:3903:47 (12)04:53 (14)09:34 (19)14:07 (20)18:45 (22)20:49 (23)22:14 (18)44:33 (16)
OK Azimut03:47 (12)01:06 (19)04:41 (20)04:33 (23)04:38 (24)02:04 (14)01:25 (5)22:19 (8)
15Patricija Primožič44:54+10:0003:45 (11)04:41 (11)09:25 (18)14:13 (22)18:10 (20)19:56 (19)21:32 (13)44:54 (17)
Orientacijski klub Komenda03:45 (11)00:56 (8)04:44 (22)04:48 (25)03:57 (20)01:46 (10)01:36 (7)23:22 (12)
16Klemen Zibelnik46:21+11:2703:36 (7)04:33 (5)05:25 (1)07:56 (7)09:11 (6)10:54 (6)17:29 (7)46:21 (18)
smucka.com03:36 (7)00:57 (9)00:52 (1)02:31 (17)01:15 (3)01:43 (8)06:35 (20)28:52 (18)
17Igor Bončina48:48+13:5405:11 (18)06:32 (18)07:31 (12)09:24 (10)10:59 (8)13:41 (9)19:42 (10)48:48 (19)
OK Azimut05:11 (18)01:21 (21)00:59 (5)01:53 (8)01:35 (9)02:42 (18)06:01 (18)29:06 (19)
18Mojca Flerin Drevenšek52:52+17:5803:36 (7)04:40 (10)05:36 (4)06:57 (1)08:12 (1)10:01 (2)32:29 (26)52:52 (20)
Kamniški orientacijski klub03:36 (7)01:04 (16)00:56 (4)01:21 (1)01:15 (3)01:49 (11)22:28 (27)20:23 (3)
19Nika Ravnikar54:21+19:2705:15 (19)06:42 (20)13:19 (25)16:20 (26)20:32 (24)22:45 (24)24:24 (20)54:21 (21)
Orientacijski klub Komenda05:15 (19)01:27 (24)06:37 (26)03:01 (20)04:12 (21)02:13 (16)01:39 (8)29:57 (20)
20Romana Zupan59:38+24:4405:44 (24)07:03 (21)12:40 (24)16:10 (24)24:11 (26)27:07 (26)28:51 (23)59:38 (22)
Orientacijski klub Komenda05:44 (24)01:19 (20)05:37 (25)03:30 (21)08:01 (27)02:56 (21)01:44 (11)30:47 (21)
21Vlado Sedej59:58+25:0405:41 (23)07:08 (22)12:37 (23)16:16 (25)24:10 (25)27:04 (25)28:46 (22)59:58 (23)
OK Azimut05:41 (23)01:27 (24)05:29 (23)03:39 (22)07:54 (26)02:54 (20)01:42 (10)31:12 (22)
22Petra Stojan66:28+31:3405:32 (21)07:18 (23)08:41 (15)11:31 (15)14:07 (13)18:05 (14)31:45 (25)66:28 (24)
Orientacijski klub Komenda05:32 (21)01:46 (25)01:23 (11)02:50 (19)02:36 (14)03:58 (22)13:40 (26)34:43 (23)
23Maja Prosen80:20+45:2606:02 (25)07:29 (24)08:57 (17)11:36 (16)14:11 (14)18:17 (15)30:24 (24)80:20 (25)
Orientacijski klub Komenda06:02 (25)01:27 (24)01:28 (12)02:39 (18)02:35 (13)04:06 (26)12:07 (25)49:56 (24)
24Andrej Korelc82:17+47:2305:18 (20)06:23 (17)07:28 (10)09:12 (9)11:01 (9)13:51 (11)21:58 (16)82:17 (26)
Orientacijski klub Komenda05:18 (20)01:05 (17)01:05 (8)01:44 (6)01:49 (11)02:50 (19)08:07 (22)60:19 (25)
25Chiara Rajgelj100:42+65:4807:48 (26)11:12 (27)18:30 (27)25:25 (27)32:13 (27)36:37 (27)38:27 (27)100:42 (1)
SSD-AŠZ GAJA07:48 (26)03:24 (26)07:18 (27)06:55 (27)06:48 (25)04:24 (27)01:50 (12)62:15 (26)
Karin Pust+-35:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Roman Sladič+-35:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Škofjeloški orientacijski klub00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Petra Paradiž+-35:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Irena Hacin Kölner+-35:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tilen Zupan+-35:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Nataša Bogataj+-35:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vacant +-35:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Boštjan Bogataj+-35:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Abigael Boncina+-35:06 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Damjana Gantar+-35:0603:59 (16)04:59 (16)06:40 (8)09:08 (8)11:06 (10)13:48 (10)23:26 (19) (N/A)
OK Azimut03:59 (16)01:00 (12)01:41 (14)02:28 (16)01:58 (12)02:42 (18)09:38 (24)00:00 (N/A)
Ana Plavčak1493:11+1458:1704:56 (17)10:11 (26)11:12 (22)13:04 (18)14:49 (17)18:54 (18)27:19 (21)1493:11 (2)
Škofjeloški orientacijski klub04:56 (17)05:15 (27)01:01 (7)01:52 (7)01:45 (10)04:05 (25)08:25 (23)1465:52 (1)