Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SSOL 4 - sprint

Orientacijski klub Azimut, Spodnja Idrija, 25. 3. 2018
Kategorija: M16

NIme / klubČasZaostanekS-9898-9090-9191-9999-9292-9797-110110-101101-104104-106106-107107-109109-F
1Martin Jevševar13:27+00:0001:24 (4)01:58 (4)05:03 (2)06:14 (2)06:50 (2)08:08 (2)09:37 (2)10:00 (2)10:41 (2)11:59 (1)12:34 (1)13:00 (1)13:27 (1)
OK Brežice01:24 (4)00:34 (1)03:05 (2)01:11 (6)00:36 (3)01:18 (2)01:29 (2)00:23 (3)00:41 (3)01:18 (2)00:35 (4)00:26 (2)00:27 (6)
2Tihon Salopek14:43+01:1601:13 (3)01:51 (2)07:21 (5)08:04 (5)08:38 (5)09:59 (4)11:25 (3)11:49 (3)12:22 (3)13:32 (2)13:58 (2)14:23 (2)14:43 (2)
OK Azimut01:13 (3)00:38 (3)05:30 (7)00:43 (1)00:34 (1)01:21 (3)01:26 (1)00:24 (4)00:33 (1)01:10 (1)00:26 (2)00:25 (1)00:20 (1)
3Natan Maj Poženel15:01+01:3401:02 (1)01:40 (1)04:23 (1)05:12 (1)05:47 (1)07:03 (1)08:39 (1)09:00 (1)09:41 (1)13:51 (3)14:11 (3)14:38 (3)15:01 (3)
Planinsko društvo Tolmin01:02 (1)00:38 (3)02:43 (1)00:49 (3)00:35 (2)01:16 (1)01:36 (3)00:21 (2)00:41 (3)04:10 (8)00:20 (1)00:27 (3)00:23 (3)
4Nejc Turk16:17+02:5001:13 (3)01:58 (4)06:13 (3)07:16 (3)07:54 (3)09:37 (3)11:34 (4)12:01 (4)12:53 (4)14:25 (4)15:13 (4)15:51 (4)16:17 (4)
Orientacijski klub Komenda01:13 (3)00:45 (4)04:15 (4)01:03 (5)00:38 (4)01:43 (6)01:57 (4)00:27 (6)00:52 (5)01:32 (3)00:48 (8)00:38 (6)00:26 (4)
5Primož Gantar17:28+04:0101:47 (6)02:36 (5)07:35 (6)08:19 (6)09:12 (6)10:42 (6)12:50 (5)13:15 (5)14:06 (5)15:50 (5)16:29 (5)17:06 (5)17:28 (5)
OK Azimut01:47 (6)00:49 (5)04:59 (6)00:44 (2)00:53 (7)01:30 (4)02:08 (5)00:25 (5)00:51 (4)01:44 (4)00:39 (6)00:37 (5)00:22 (2)
6Aljaž Obid18:32+05:0501:39 (5)02:38 (6)06:23 (4)07:35 (4)08:27 (4)10:29 (5)13:02 (6)13:32 (6)14:49 (6)16:40 (6)17:26 (6)18:05 (6)18:32 (6)
OK Azimut01:39 (5)00:59 (6)03:45 (3)01:12 (7)00:52 (6)02:02 (8)02:33 (6)00:30 (7)01:17 (6)01:51 (5)00:46 (7)00:39 (7)00:27 (6)
7Nejc Zorko26:05+12:3802:04 (7)03:06 (7)07:41 (7)09:01 (7)13:29 (7)15:14 (7)18:08 (7)18:40 (7)20:47 (7)23:45 (7)24:24 (7)25:23 (7)26:05 (7)
OK Brežice02:04 (7)01:02 (7)04:35 (5)01:20 (8)04:28 (8)01:45 (7)02:54 (7)00:32 (8)02:07 (8)02:58 (6)00:39 (6)00:59 (8)00:42 (8)
8Timotej Hribar26:36+13:0902:20 (8)03:36 (8)12:31 (8)13:27 (8)14:09 (8)15:49 (8)19:31 (8)19:49 (8)21:26 (8)25:03 (8)25:30 (8)26:06 (8)26:36 (8)
OK Brežice02:20 (8)01:16 (8)08:55 (8)00:56 (4)00:42 (5)01:40 (5)03:42 (8)00:18 (1)01:37 (7)03:37 (7)00:27 (3)00:36 (4)00:30 (7)
Rok Kern+-14:33 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Enej Logar+-14:33 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Aljaž Čelik+-14:33 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Benjamin Jamšek+-14:33 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)