Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E1 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 22. 8. 2018
Kategorija: M16

NIme / klubČasZaostanekS-6767-105105-110110-9595-8888-7272-109109-112112-115115-116116-117117-7575-F
1Peter Berger31:02+00:0001:51 (2)03:57 (1)05:46 (3)08:25 (1)11:33 (1)13:34 (1)16:16 (1)21:09 (1)23:21 (1)25:23 (1)27:46 (1)29:38 (3)31:02 (3)
Der Berger-Clan01:51 (2)02:06 (3)01:49 (3)02:39 (1)03:08 (2)02:01 (3)02:42 (4)04:53 (2)02:12 (2)02:02 (2)02:23 (1)01:52 (1)01:24 (1)
2Oldřich Kohoutek37:25+06:2301:52 (3)04:03 (2)05:45 (2)11:46 (3)14:24 (2)18:01 (3)20:14 (3)24:54 (3)27:26 (3)29:46 (3)32:20 (3)35:38 (4)37:25 (4)
KOB Baník Sokolov01:52 (3)02:11 (4)01:42 (2)06:01 (5)02:38 (1)03:37 (6)02:13 (2)04:40 (1)02:32 (3)02:20 (3)02:34 (2)03:18 (2)01:47 (3)
3David Fábera38:33+07:3102:04 (5)04:06 (4)05:41 (1)08:56 (2)15:14 (3)16:17 (2)17:55 (2)23:56 (2)25:52 (2)27:40 (2)30:16 (2)36:56 (5)38:33 (5)
OK Slavia Hradec Kralove02:04 (5)02:02 (1)01:35 (1)03:15 (3)06:18 (6)01:03 (1)01:38 (1)06:01 (3)01:56 (1)01:48 (1)02:36 (3)06:40 (6)01:37 (2)
4Zdeněk Hejduk55:12+24:1002:49 (8)06:18 (7)09:06 (5)19:07 (5)23:50 (4)26:06 (4)28:57 (4)35:38 (4)40:26 (4)43:06 (4)47:39 (4)52:36 (6)55:12 (6)
KOB Baník Sokolov02:49 (8)03:29 (7)02:48 (4)10:01 (6)04:43 (3)02:16 (4)02:51 (5)06:41 (4)04:48 (7)02:40 (4)04:33 (7)04:57 (4)02:36 (5)
5Maciej Nowakowski68:39+37:3701:44 (1)06:44 (8)11:36 (6)16:05 (4)28:44 (5)33:57 (5)37:27 (5)44:44 (5)47:30 (5)51:50 (5)56:18 (5)65:29 (7)68:39 (7)
BKS Wataha Warszawa01:44 (1)05:00 (8)04:52 (6)04:29 (4)12:39 (8)05:13 (7)03:30 (6)07:17 (5)02:46 (4)04:20 (9)04:28 (6)09:11 (9)03:10 (7)
6Aljaž Obid78:38+47:3602:30 (7)05:25 (5)08:20 (4)34:59 (7)40:19 (6)43:46 (6)47:17 (6)59:02 (6)62:54 (6)66:49 (6)69:51 (6)75:59 (8)78:38 (8)
OK Azimut02:30 (7)02:55 (5)02:55 (5)26:39 (10)05:20 (4)03:27 (5)03:31 (7)11:45 (7)03:52 (6)03:55 (8)03:02 (4)06:08 (5)02:39 (6)
7Petr Lill83:02+52:0002:00 (4)04:04 (3)16:43 (7)33:12 (6)47:10 (8)48:19 (7)51:01 (7)65:07 (7)68:15 (7)71:24 (7)75:44 (7)79:43 (9)83:02 (9)
KOB Baník Sokolov02:00 (4)02:04 (2)12:39 (8)16:29 (9)13:58 (9)01:09 (2)02:42 (4)14:06 (8)03:08 (5)03:09 (5)04:20 (5)03:59 (3)03:19 (8)
8Lubomír Tíchý105:16+74:1408:15 (10)14:18 (10)27:31 (9)39:25 (9)48:35 (9)54:20 (8)59:37 (8)75:14 (9)82:11 (9)85:56 (8)92:09 (8)101:13 (1)105:16 (1)
OK Slavia Hradec Kralove08:15 (10)06:03 (10)13:13 (9)11:54 (7)09:10 (7)05:45 (8)05:17 (9)15:37 (9)06:57 (9)03:45 (7)06:13 (8)09:04 (8)04:03 (9)
9Elias Dobnik109:43+78:4104:27 (9)10:29 (9)21:06 (8)36:53 (8)42:50 (7)58:54 (9)63:02 (9)70:27 (8)76:50 (8)89:18 (10)98:22 (9)107:22 (2)109:43 (2)
OLC Union Viktring04:27 (9)06:02 (9)10:37 (7)15:47 (8)05:57 (5)16:04 (9)04:08 (8)07:25 (6)06:23 (8)12:28 (10)09:04 (9)09:00 (7)02:21 (4)
Simeon Ivanov+-32:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vojtech Rusin+-32:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Ulita Orienteering Broumov00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Michał Czernicki89:24+58:2202:30 (7)05:45 (6)52:16 (10)55:28 (10) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)82:33 (10)86:00 (9) (N/A) (N/A)89:24 (10)
BKS Wataha Warszawa02:30 (7)03:15 (6)46:31 (10)03:12 (2)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)82:33 (10)03:27 (6)00:00 (N/A)00:00 (N/A)89:24 (10)
Jonas Deubel+-32:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Wien00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)