Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E1 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 22. 8. 2018
Kategorija: M65

NIme / klubČasZaostanekS-8787-110110-9191-6565-112112-9292-7878-108108-116116-6363-F
1Anders Malmberg30:47+00:0003:31 (1)08:08 (1)10:11 (1)12:22 (1)18:10 (2)19:54 (1)21:42 (1)23:20 (1)27:03 (1)29:09 (1)30:47 (1)
Kvarnsveden03:31 (1)04:37 (10)02:03 (1)02:11 (3)05:48 (6)01:44 (2)01:48 (3)01:38 (1)03:43 (2)02:06 (6)01:38 (2)
2Sven-Olov Wiklund31:54+01:0707:26 (7)09:16 (4)11:48 (2)13:45 (2)17:43 (1)20:52 (2)22:40 (2)24:41 (2)28:13 (2)29:52 (2)31:54 (2)
Arboga OK07:26 (7)01:50 (1)02:32 (2)01:57 (2)03:58 (1)03:09 (11)01:48 (3)02:01 (2)03:32 (1)01:39 (1)02:02 (5)
3Franz Hartinger39:10+08:2306:10 (5)09:12 (3)13:40 (7)16:03 (5)25:23 (7)27:23 (6)29:21 (6)31:30 (6)35:43 (5)37:38 (4)39:10 (3)
Leibnitzer AC -Orienteering06:10 (5)03:02 (4)04:28 (9)02:23 (4)09:20 (10)02:00 (3)01:58 (4)02:09 (3)04:13 (3)01:55 (4)01:32 (1)
4Wolfgang Germ39:52+09:0504:43 (2)09:23 (5)12:29 (3)15:27 (4)20:31 (3)23:42 (3)25:44 (3)31:22 (5)35:37 (4)37:25 (3)39:52 (5)
Naturfreunde Kühnsdorf04:43 (2)04:40 (11)03:06 (5)02:58 (8)05:04 (3)03:11 (12)02:02 (5)05:38 (12)04:15 (4)01:48 (2)02:27 (7)
4Arnulf Villmo39:52+09:0510:13 (9)12:56 (9)15:52 (8)18:33 (7)23:42 (5)25:50 (5)27:59 (5)30:27 (4)35:48 (6)37:54 (5)39:52 (5)
Korgen IL10:13 (9)02:43 (2)02:56 (4)02:41 (6)05:09 (4)02:08 (4)02:09 (6)02:28 (5)05:21 (11)02:06 (6)01:58 (3)
6Karl-Göran Wahlström42:38+11:5105:29 (3)10:11 (6)13:03 (5)15:27 (4)22:02 (4)23:45 (4)26:22 (4)29:34 (3)34:41 (3)39:57 (6)42:38 (6)
Almby IK05:29 (3)04:42 (12)02:52 (3)02:24 (5)06:35 (7)01:43 (1)02:37 (10)03:12 (9)05:07 (10)05:16 (13)02:41 (9)
7Sepp Hartinger43:14+12:2706:17 (6)10:18 (7)13:34 (6)16:30 (6)25:54 (8)28:26 (8)30:50 (8)34:24 (8)39:17 (8)41:09 (8)43:14 (7)
Leibnitzer AC -Orienteering06:17 (6)04:01 (6)03:16 (6)02:56 (7)09:24 (11)02:32 (6)02:24 (8)03:34 (10)04:53 (7)01:52 (3)02:05 (6)
8Bengt Hansson45:33+14:4605:43 (4)08:30 (2)12:44 (4)19:15 (8)24:58 (6)28:01 (7)30:25 (7)33:30 (7)38:31 (7)40:42 (7)45:33 (8)
Säterbygdens OK05:43 (4)02:47 (3)04:14 (8)06:31 (11)05:43 (5)03:03 (9)02:24 (8)03:05 (8)05:01 (8)02:11 (8)04:51 (13)
9Dag Kristensen57:36+26:4912:43 (10)16:48 (10)25:41 (10)27:38 (9)39:14 (10)42:05 (10)43:35 (9)45:59 (9)50:44 (9)55:36 (10)57:36 (10)
Skeidi OK12:43 (10)04:05 (8)08:53 (11)01:57 (2)11:36 (12)02:51 (7)01:30 (1)02:24 (4)04:45 (6)04:52 (12)02:00 (4)
9Charles Nelson57:36+26:4915:29 (11)19:58 (11)23:24 (9)29:31 (10)38:35 (9)41:31 (9)44:30 (10)47:30 (10)52:35 (10)54:54 (9)57:36 (10)
OK Azimut15:29 (11)04:29 (9)03:26 (7)06:07 (10)09:04 (9)02:56 (8)02:59 (11)03:00 (7)05:05 (9)02:19 (9)02:42 (10)
11Bernard Oudin69:03+38:1623:30 (13)29:02 (13)34:02 (12)37:39 (12)45:37 (12)48:45 (12)51:20 (12)57:21 (12)62:57 (12)65:53 (12)69:03 (12)
Individuals/No club23:30 (13)05:32 (13)05:00 (10)03:37 (9)07:58 (8)03:08 (10)02:35 (9)06:01 (13)05:36 (12)02:56 (10)03:10 (12)
12Anders Bjorkaas75:14+44:2708:46 (8)12:50 (8)26:35 (11)34:32 (11)49:44 (13)54:08 (13)57:36 (13)62:00 (13)68:59 (13)72:04 (13)75:14 (13)
Askvoll & Holmedal IL08:46 (8)04:04 (7)13:45 (12)07:57 (12)15:12 (13)04:24 (13)03:28 (13)04:24 (11)06:59 (13)03:05 (11)03:10 (12)
Lauri Karhumäki+-31:13 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Pihkaniskat00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lars Silvervret60:47+30:0016:51 (12)20:37 (12) (N/A)38:53 (13)43:29 (11)45:45 (11)48:59 (11)51:33 (11)56:08 (11)58:18 (11)60:47 (11)
OK Hedströmmen16:51 (12)03:46 (5)00:00 (N/A)38:53 (13)04:36 (2)02:16 (5)03:14 (12)02:34 (6)04:35 (5)02:10 (7)02:29 (8)