Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - middle - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 23. 8. 2018
Kategorija: M60

NIme / klubČasZaostanekS-7070-7272-3333-6464-3434-3535-4040-4242-6969-4848-F
1Trond Ronneberg32:57+00:0000:53 (1)02:21 (1)04:12 (1)07:28 (1)09:50 (1)12:12 (1)15:23 (1)19:26 (1)24:34 (2)31:29 (1)32:57 (1)
Asker00:53 (1)01:28 (1)01:51 (1)03:16 (2)02:22 (1)02:22 (2)03:11 (8)04:03 (2)05:08 (9)06:55 (1)01:28 (2)
2Svein Jacobsen33:11+00:1401:05 (2)02:41 (2)04:42 (2)08:09 (2)11:16 (2)15:11 (2)17:26 (2)21:03 (2)24:14 (1)31:36 (2)33:11 (2)
Tyrving01:05 (2)01:36 (2)02:01 (2)03:27 (3)03:07 (2)03:55 (8)02:15 (1)03:37 (1)03:11 (4)07:22 (2)01:35 (3)
3Steve Kirk36:46+03:4901:14 (6)03:00 (5)06:01 (5)10:20 (5)13:59 (6)16:08 (4)18:50 (4)23:32 (3)26:23 (3)34:44 (3)36:46 (3)
OLG Brinorbel01:14 (6)01:46 (4)03:01 (7)04:19 (6)03:39 (6)02:09 (1)02:42 (5)04:42 (4)02:51 (3)08:21 (4)02:02 (8)
4Peter Andres39:36+06:3901:09 (4)03:00 (5)05:53 (4)09:21 (4)12:41 (4)15:35 (3)17:51 (3)25:07 (5)29:04 (4)37:45 (4)39:36 (4)
OLG Bonaduz 01:09 (4)01:51 (5)02:53 (5)03:28 (4)03:20 (4)02:54 (6)02:16 (2)07:16 (10)03:57 (5)08:41 (5)01:51 (6)
5Werner Kraemer40:46+07:4901:17 (7)03:50 (8)06:45 (7)11:23 (7)15:09 (7)17:44 (6)20:43 (6)26:59 (6)29:28 (5)38:13 (5)40:46 (5)
Post SV Dresden01:17 (7)02:33 (9)02:55 (6)04:38 (8)03:46 (7)02:35 (3)02:59 (6)06:16 (6)02:29 (2)08:45 (6)02:33 (11)
6Richard Gardner41:51+08:5401:14 (6)02:58 (3)05:30 (3)08:39 (3)12:03 (3)16:26 (5)19:01 (5)23:57 (4)30:10 (6)39:16 (6)41:51 (6)
OLG Brinorbel01:14 (6)01:44 (3)02:32 (3)03:09 (1)03:24 (5)04:23 (9)02:35 (3)04:56 (5)06:13 (10)09:06 (7)02:35 (12)
7Günther Dobnik46:45+13:4801:23 (9)03:29 (7)06:14 (6)10:36 (6)13:46 (5)19:50 (8)23:00 (8)29:41 (7)36:40 (8)44:44 (7)46:45 (7)
OLC Union Viktring01:23 (9)02:06 (7)02:45 (4)04:22 (7)03:10 (3)06:04 (12)03:10 (7)06:41 (7)06:59 (11)08:04 (3)02:01 (7)
8Zbynek Krejcik47:28+14:3101:20 (8)03:22 (6)06:55 (8)11:41 (8)15:35 (8)18:24 (7)22:06 (7)30:21 (8)35:22 (7)45:42 (8)47:28 (8)
Wallachian Independent Team01:20 (8)02:02 (6)03:33 (9)04:46 (10)03:54 (8)02:49 (4)03:42 (10)08:15 (11)05:01 (7)10:20 (9)01:46 (4)
9Ivar Refsland52:19+19:2201:08 (3)05:27 (11)20:17 (11)24:25 (11)29:05 (11)32:06 (11)34:46 (11)39:01 (11)41:21 (10)51:03 (9)52:19 (9)
Tyrving01:08 (3)04:19 (12)14:50 (12)04:08 (5)04:40 (11)03:01 (7)02:40 (4)04:15 (3)02:20 (1)09:42 (8)01:16 (1)
10Peter Gierlach56:04+23:0701:43 (10)04:37 (9)09:21 (10)14:53 (9)19:16 (9)22:10 (9)25:31 (9)34:07 (9)39:09 (9)53:54 (10)56:04 (10)
WOLF Haltern01:43 (10)02:54 (11)04:44 (11)05:32 (11)04:23 (10)02:54 (6)03:21 (9)08:36 (12)05:02 (8)14:45 (12)02:10 (9)
11Peter Waldron66:54+33:5701:57 (11)04:45 (10)09:04 (9)16:02 (10)21:39 (10)26:29 (10)30:12 (10)36:57 (10)50:44 (11)64:26 (11)66:54 (11)
OLG Brinorbel01:57 (11)02:48 (10)04:19 (10)06:58 (12)05:37 (12)04:50 (10)03:43 (11)06:45 (9)13:47 (12)13:42 (11)02:28 (10)
12Andrew Cumming Thom67:25+34:2815:02 (12)17:11 (12)20:36 (12)25:16 (12)29:39 (12)35:10 (12)41:20 (12)48:02 (12)52:38 (12)65:35 (12)67:25 (12)
Individuals/No club15:02 (12)02:09 (8)03:25 (8)04:40 (9)04:23 (10)05:31 (11)06:10 (12)06:42 (8)04:36 (6)12:57 (10)01:50 (5)