Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - middle - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 23. 8. 2018
Kategorija: M65

NIme / klubČasZaostanekS-6262-6464-3434-3535-6969-6565-4848-F
1Sven-Olov Wiklund22:11+00:0002:39 (1)03:54 (1)06:38 (1)08:39 (1)12:57 (1)14:53 (1)20:32 (1)22:11 (1)
Arboga OK02:39 (1)01:15 (1)02:44 (1)02:01 (1)04:18 (3)01:56 (2)05:39 (3)01:39 (6)
2Karl-Göran Wahlström23:27+01:1603:51 (6)05:20 (4)08:18 (4)10:44 (3)14:52 (3)16:58 (2)21:54 (2)23:27 (2)
Almby IK03:51 (6)01:29 (5)02:58 (2)02:26 (3)04:08 (2)02:06 (3)04:56 (1)01:33 (3)
3Anders Malmberg26:41+04:3004:07 (8)05:31 (5)09:49 (6)12:28 (5)15:59 (4)17:43 (4)25:07 (4)26:41 (3)
Kvarnsveden04:07 (8)01:24 (4)04:18 (8)02:39 (5)03:31 (1)01:44 (1)07:24 (9)01:34 (4)
4Lars Silvervret28:12+06:0102:43 (2)04:03 (2)07:09 (2)09:29 (2)14:46 (2)17:17 (3)24:17 (3)28:12 (4)
OK Hedströmmen02:43 (2)01:20 (2)03:06 (3)02:20 (2)05:17 (6)02:31 (5)07:00 (7)03:55 (13)
5Arnulf Villmo28:41+06:3003:24 (4)05:43 (8)09:08 (5)11:50 (4)16:53 (5)19:41 (5)27:04 (5)28:41 (5)
Korgen IL03:24 (4)02:19 (11)03:25 (4)02:42 (6)05:03 (5)02:48 (8)07:23 (8)01:37 (5)
6Franz Hartinger29:50+07:3903:03 (3)04:25 (3)07:59 (3)15:36 (9)20:33 (6)23:09 (6)28:24 (6)29:50 (6)
Leibnitzer AC -Orienteering03:03 (3)01:22 (3)03:34 (5)07:37 (13)04:57 (4)02:36 (7)05:15 (2)01:26 (2)
7Dag Kristensen32:24+10:1304:43 (10)06:14 (9)12:50 (10)15:40 (10)22:43 (8)24:59 (7)31:09 (7)32:24 (7)
Skeidi OK04:43 (10)01:31 (6)06:36 (11)02:50 (8)07:03 (8)02:16 (4)06:10 (5)01:15 (1)
8Bernard Oudin36:34+14:2304:18 (9)06:37 (10)10:56 (7)14:39 (8)21:10 (7)25:50 (8)34:08 (8)36:34 (8)
Individuals/No club04:18 (9)02:19 (11)04:19 (9)03:43 (12)06:31 (7)04:40 (11)08:18 (12)02:26 (10)
9Sepp Hartinger37:31+15:2005:18 (11)07:01 (11)11:13 (9)14:21 (7)25:17 (10)27:49 (9)35:49 (9)37:31 (9)
Leibnitzer AC -Orienteering05:18 (11)01:43 (8)04:12 (7)03:08 (10)10:56 (13)02:32 (6)08:00 (11)01:42 (7)
10Charles Nelson44:54+22:4304:01 (7)05:41 (6)11:01 (8)14:06 (6)24:05 (9)35:16 (11)41:43 (10)44:54 (10)
OK Azimut04:01 (7)01:40 (7)05:20 (10)03:05 (9)09:59 (12)11:11 (13)06:27 (6)03:11 (12)
11Bengt Hansson45:46+23:3503:36 (5)05:42 (7)22:12 (12)24:50 (12)33:06 (12)35:55 (12)43:33 (11)45:46 (11)
Säterbygdens OK03:36 (5)02:06 (9)16:30 (13)02:38 (4)08:16 (11)02:49 (9)07:38 (10)02:13 (8)
12Anders Bjorkaas51:04+28:5308:59 (12)11:24 (12)18:35 (11)22:13 (11)29:18 (11)33:58 (10)48:21 (12)51:04 (12)
Askvoll & Holmedal IL08:59 (12)02:25 (12)07:11 (12)03:38 (11)07:05 (9)04:40 (11)14:23 (13)02:43 (11)
13Wolfgang Germ51:26+29:1515:52 (13)19:48 (13)23:54 (13)26:42 (13)34:30 (13)43:19 (13)49:10 (13)51:26 (13)
Naturfreunde Kühnsdorf15:52 (13)03:56 (13)04:06 (6)02:48 (7)07:48 (10)08:49 (12)05:51 (4)02:16 (9)
Lauri Karhumäki+-23:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Pihkaniskat00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)