Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - middle - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 23. 8. 2018
Kategorija: W12

NIme / klubČasZaostanekS-7171-5151-5757-5353-5454-5656-4949-F
1Julie Bambousková11:56+00:0001:41 (2)02:25 (2)03:26 (1)04:13 (1)06:07 (1)07:24 (1)10:02 (1)11:56 (1)
OK Dobříš01:41 (2)00:44 (3)01:01 (1)00:47 (4)01:54 (1)01:17 (3)02:38 (3)01:54 (1)
2Neža Obid12:52+00:5602:37 (10)03:15 (8)04:26 (5)05:06 (4)07:03 (3)08:13 (3)10:31 (3)12:52 (2)
OK Azimut02:37 (10)00:38 (1)01:11 (5)00:40 (1)01:57 (2)01:10 (2)02:18 (1)02:21 (2)
3Nea Eržen13:13+01:1701:40 (1)02:21 (1)03:27 (2)04:25 (2)06:31 (2)07:40 (2)10:12 (2)13:13 (3)
OK Azimut01:40 (1)00:41 (2)01:06 (2)00:58 (8)02:06 (4)01:09 (1)02:32 (2)03:01 (9)
4Brina Kölner14:43+02:4702:12 (6)03:00 (4)04:10 (4)04:59 (3)07:47 (5)09:08 (4)12:00 (4)14:43 (4)
Orientacijski klub Komenda02:12 (6)00:48 (5)01:10 (4)00:49 (5)02:48 (9)01:21 (5)02:52 (5)02:43 (6)
5Diana Kabadjova15:22+03:2602:21 (9)04:15 (11)05:24 (7)06:11 (6)08:11 (6)09:34 (6)12:15 (5)15:22 (5)
Begun02:21 (9)01:54 (14)01:09 (3)00:47 (4)02:00 (3)01:23 (6)02:41 (4)03:07 (10)
6Barbora Housková16:29+04:3302:14 (7)03:05 (5)05:47 (10)07:05 (11)09:19 (7)10:48 (7)13:55 (6)16:29 (6)
OK Dobříš02:14 (7)00:51 (7)02:42 (12)01:18 (11)02:14 (5)01:29 (7)03:07 (7)02:34 (4)
7Klárka Kohoutková16:58+05:0201:57 (3)03:10 (7)04:29 (6)06:22 (7)09:24 (8)10:55 (8)14:20 (8)16:58 (7)
KOB Baník Sokolov01:57 (3)01:13 (10)01:19 (7)01:53 (14)03:02 (12)01:31 (8)03:25 (8)02:38 (5)
8Marit Zwikker17:17+05:2102:01 (4)02:51 (3)04:10 (4)05:07 (5)07:33 (4)09:09 (5)14:06 (7)17:17 (8)
Argus02:01 (4)00:50 (6)01:19 (7)00:57 (7)02:26 (7)01:36 (10)04:57 (13)03:11 (11)
9Raia Dianova17:30+05:3402:20 (8)03:06 (6)05:42 (9)06:37 (8)09:32 (10)11:20 (10)15:01 (10)17:30 (9)
Individuals/No club02:20 (8)00:46 (4)02:36 (11)00:55 (6)02:55 (11)01:48 (12)03:41 (11)02:29 (3)
10Anđela Veljović17:42+05:4604:01 (14)04:57 (13)06:19 (11)07:05 (11)09:58 (11)11:19 (9)14:21 (9)17:42 (10)
SK MAGIC MAP04:01 (14)00:56 (9)01:22 (8)00:46 (2)02:53 (10)01:21 (5)03:02 (6)03:21 (12)
11Diana Maria Pop18:13+06:1702:09 (5)03:26 (9)05:25 (8)06:57 (9)09:27 (9)11:25 (11)15:26 (11)18:13 (11)
CS Chimia Victoria02:09 (5)01:17 (12)01:59 (10)01:32 (12)02:30 (8)01:58 (13)04:01 (12)02:47 (7)
12Jana Močnik20:46+08:5002:56 (11)03:49 (10)07:57 (13)08:58 (13)11:15 (12)12:55 (12)16:29 (12)20:46 (12)
OK Azimut02:56 (11)00:53 (8)04:08 (13)01:01 (10)02:17 (6)01:40 (11)03:34 (9)04:17 (14)
13Špela Majdič22:02+10:0603:24 (12)04:40 (12)09:49 (14)10:50 (14)13:55 (14)15:31 (14)19:06 (13)22:02 (13)
OK Azimut03:24 (12)01:16 (11)05:09 (14)01:01 (10)03:05 (13)01:36 (10)03:35 (10)02:56 (8)
14Laura Pastuszkova25:42+13:4603:47 (13)05:10 (14)07:03 (12)08:37 (12)12:51 (13)15:20 (13)21:58 (14)25:42 (14)
Universitni Sportovni Klub Praha03:47 (13)01:23 (13)01:53 (9)01:34 (13)04:14 (14)02:29 (14)06:38 (14)03:44 (13)
Venera Dimitrova+-12:04 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Danaya Kurteva+-12:04 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Rayana Stefanova+-12:04 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)