Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - long - dolga

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Cerknim, 24. 8. 2018
Kategorija: KIDS

NIme / klubČasZaostanekS-5353-5454-5656-5555-F
1Sonia Stupu12:08+00:0002:16 (6)04:09 (3)05:24 (3)09:51 (2)12:08 (2)
CSU Brasov02:16 (6)01:53 (4)01:15 (3)04:27 (2)02:17 (2)
1Panna Novai12:08+00:0002:16 (6)04:24 (4)05:31 (4)09:43 (1)12:08 (2)
Hungarian O-Fans02:16 (6)02:08 (8)01:07 (1)04:12 (1)02:25 (4)
3Matyáš Komín13:52+01:4401:59 (2)03:46 (1)05:06 (1)11:00 (3)13:52 (3)
Dong Feng Team01:59 (2)01:47 (2)01:20 (4)05:54 (6)02:52 (9)
4Krystof Komin14:23+02:1502:42 (7)04:29 (5)06:02 (5)11:31 (4)14:23 (4)
Dong Feng Team02:42 (7)01:47 (2)01:33 (6)05:29 (3)02:52 (9)
5Rok Sedej14:31+02:2302:06 (3)05:27 (9)06:41 (8)12:21 (6)14:31 (5)
OK Azimut02:06 (3)03:21 (10)01:14 (2)05:40 (4)02:10 (1)
6Delania Hölzer14:53+02:4501:51 (1)03:59 (2)05:23 (2)12:08 (5)14:53 (6)
X-OL01:51 (1)02:08 (8)01:24 (5)06:45 (8)02:45 (7)
7Zsuzsanna Ráduly14:56+02:4802:13 (4)04:36 (6)06:30 (6)12:33 (7)14:56 (7)
CSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc02:13 (4)02:23 (9)01:54 (11)06:03 (7)02:23 (3)
8Yoana Atanasova16:00+03:5202:59 (8)04:51 (7)06:36 (7)13:30 (9)16:00 (8)
Trapezitsa02:59 (8)01:52 (3)01:45 (8)06:54 (9)02:30 (5)
9Lukáš Pastuszek16:16+04:0803:39 (11)05:45 (10)07:24 (10)13:16 (8)16:16 (9)
Universitni Sportovni Klub Praha03:39 (11)02:06 (6)01:39 (7)05:52 (5)03:00 (11)
10Lena Novai21:45+09:3703:56 (12)07:29 (11)09:35 (11)17:46 (10)21:45 (10)
Hungarian O-Fans03:56 (12)03:33 (11)02:06 (12)08:11 (10)03:59 (12)
11Teja Šuc21:50+09:4203:12 (9)05:14 (8)07:06 (9)18:53 (11)21:50 (11)
Orientacijski klub Komenda03:12 (9)02:02 (5)01:52 (10)11:47 (11)02:57 (10)
13Frantisek Zakouril30:42+18:3403:36 (10)10:17 (12)12:03 (12)27:59 (12)30:42 (12)
SOK Turnov03:36 (10)06:41 (12)01:46 (9)15:56 (12)02:43 (6)
14Thea Dimitrova57:23+45:1508:18 (13)24:10 (13)30:22 (13)48:25 (13)57:23 (13)
Sarnena Gora08:18 (13)15:52 (13)06:12 (13)18:03 (13)08:58 (13)