Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - long - dolga

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Cerknim, 24. 8. 2018
Kategorija: M16

NIme / klubČasZaostanekS-7070-7171-4646-6161-4747-F
1David Fábera42:09+00:0009:52 (1)12:52 (1)23:30 (1)37:08 (1)38:41 (1)42:09 (1)
OK Slavia Hradec Kralove09:52 (1)03:00 (3)10:38 (2)13:38 (2)01:33 (2)03:28 (4)
2Oldřich Kohoutek43:11+01:0211:10 (2)13:52 (2)24:09 (2)38:14 (2)39:48 (2)43:11 (2)
KOB Baník Sokolov11:10 (2)02:42 (2)10:17 (1)14:05 (4)01:34 (4)03:23 (3)
3Peter Berger44:25+02:1612:14 (3)15:26 (3)26:33 (3)40:22 (3)41:24 (3)44:25 (3)
Der Berger-Clan12:14 (3)03:12 (4)11:07 (4)13:49 (3)01:02 (1)03:01 (1)
4Petr Lill46:02+03:5314:03 (4)16:40 (4)27:35 (4)41:10 (4)42:44 (4)46:02 (4)
KOB Baník Sokolov14:03 (4)02:37 (1)10:55 (3)13:35 (1)01:34 (4)03:18 (2)
5Elias Dobnik63:35+21:2615:09 (7)20:32 (7)34:31 (5)57:58 (6)59:44 (5)63:35 (5)
OLC Union Viktring15:09 (7)05:23 (9)13:59 (5)23:27 (8)01:46 (5)03:51 (6)
6Aljaž Obid64:29+22:2014:57 (5)20:06 (6)36:34 (7)57:36 (5)59:49 (6)64:29 (6)
OK Azimut14:57 (5)05:09 (8)16:28 (7)21:02 (6)02:13 (7)04:40 (9)
7Maciej Nowakowski65:12+23:0315:04 (6)19:15 (5)36:03 (6)58:52 (7)60:55 (7)65:12 (7)
BKS Wataha Warszawa15:04 (6)04:11 (5)16:48 (8)22:49 (7)02:03 (6)04:17 (7)
8Zdeněk Hejduk67:06+24:5720:06 (9)24:22 (9)41:40 (9)61:00 (8)63:28 (8)67:06 (8)
KOB Baník Sokolov20:06 (9)04:16 (6)17:18 (9)19:20 (5)02:28 (8)03:38 (5)
9Michał Czernicki71:37+29:2819:32 (8)24:02 (8)38:45 (8)63:46 (9)67:09 (9)71:37 (9)
BKS Wataha Warszawa19:32 (8)04:30 (7)14:43 (6)25:01 (9)03:23 (9)04:28 (8)
Simeon Ivanov+-43:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lubomír Tíchý+-43:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Slavia Hradec Kralove00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jonas Deubel+-43:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Wien00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vojtech Rusin+-43:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Ulita Orienteering Broumov00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)