Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - long - dolga

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Cerknim, 24. 8. 2018
Kategorija: W21E

NIme / klubČasZaostanekS-7373-3232-3333-3434-3737-3838-3939-4040-7171-4646-5252-F
1Laura Robertson85:49+00:0007:29 (2)15:35 (2)16:27 (2)19:42 (1)22:47 (1)41:06 (1)43:33 (1)60:50 (1)63:11 (1)75:11 (5)84:26 (8)85:49 (8)
Rajamäen Rykmentti 07:29 (2)08:06 (7)00:52 (7)03:15 (2)03:05 (2)18:19 (2)02:27 (2)17:17 (6)02:21 (3)12:00 (1)09:15 (1)01:23 (3)
2Zlata Malysheva90:17+04:2809:55 (8)17:15 (7)18:05 (7)21:24 (5)24:23 (3)43:39 (3)46:06 (2)61:45 (2)64:05 (2)76:21 (6)88:40 (9)90:17 (9)
NORD WEST09:55 (8)07:20 (3)00:50 (3)03:19 (3)02:59 (1)19:16 (3)02:27 (2)15:39 (2)02:20 (2)12:16 (3)12:19 (12)01:37 (8)
3Ildikó Szerencsi96:50+11:0108:52 (6)16:01 (4)16:52 (4)20:06 (3)24:11 (2)41:48 (2)48:53 (3)66:15 (3)70:32 (4)83:45 (7)94:58 (10)96:50 (10)
Szegedi Vasutas SE08:52 (6)07:09 (2)00:51 (5)03:14 (1)04:05 (7)17:37 (1)07:05 (11)17:22 (8)04:17 (12)13:13 (6)11:13 (8)01:52 (13)
4Imogene Scott97:05+11:1607:33 (3)16:32 (5)17:23 (5)21:31 (6)24:40 (4)44:48 (4)55:49 (7)71:22 (7)73:35 (6)85:50 (9)95:46 (11)97:05 (11)
Auckland Orienteering Club07:33 (3)08:59 (10)00:51 (5)04:08 (8)03:09 (3)20:08 (4)11:01 (12)15:33 (1)02:13 (1)12:15 (2)09:56 (2)01:19 (1)
5Eszter Mantuano97:34+11:4510:28 (10)17:50 (9)18:37 (9)22:10 (8)28:03 (7)49:27 (7)53:16 (5)70:43 (5)73:13 (5)85:40 (8)96:10 (12)97:34 (12)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület10:28 (10)07:22 (5)00:47 (1)03:33 (5)05:53 (10)21:24 (6)03:49 (8)17:27 (10)02:30 (6)12:27 (4)10:30 (5)01:24 (4)
6Tessa Ramsden99:08+13:1909:22 (7)17:36 (8)18:31 (8)23:24 (9)26:59 (6)48:55 (6)54:42 (6)71:00 (6)73:38 (7)86:36 (10)97:24 (13)99:08 (13)
Red Kiwi Orienteering Club09:22 (7)08:14 (8)00:55 (8)04:53 (11)03:35 (5)21:56 (7)05:47 (10)16:18 (4)02:38 (8)12:58 (5)10:48 (6)01:44 (10)
7Greta Knarston101:37+15:4808:23 (4)15:44 (3)16:32 (3)19:57 (2)34:21 (10)54:31 (8)57:35 (8)73:48 (8)76:19 (8)89:51 (11)100:04 (1)101:37 (1)
Counties Manukau08:23 (4)07:21 (4)00:48 (2)03:25 (4)14:24 (12)20:10 (5)03:04 (5)16:13 (3)02:31 (7)13:32 (8)10:13 (4)01:33 (6)
8Yana Bogya104:06+18:1708:30 (5)16:50 (6)18:01 (6)21:55 (7)25:28 (5)48:03 (5)50:47 (4)68:08 (4)70:31 (3)90:28 (12)102:22 (2)104:06 (2)
NSA-SIVEN08:30 (5)08:20 (9)01:11 (10)03:54 (7)03:33 (4)22:35 (8)02:44 (4)17:21 (7)02:23 (4)19:57 (13)11:54 (11)01:44 (10)
9Aada Forsman108:52+23:0310:19 (9)21:12 (11)22:57 (11)27:39 (11)31:24 (8)55:24 (9)58:50 (9)77:45 (9)81:08 (9)95:50 (13)107:07 (3)108:52 (3)
OK 7710:19 (9)10:53 (11)01:45 (11)04:42 (10)03:45 (6)24:00 (9)03:26 (7)18:55 (12)03:23 (10)14:42 (9)11:17 (9)01:45 (11)
10Liesbeth Van De Velde121:51+36:0206:51 (1)14:48 (1)15:47 (1)21:04 (4)33:42 (9)68:50 (11)71:30 (11)88:04 (11)91:16 (12)110:26 (3)120:28 (5)121:51 (5)
Omega06:51 (1)07:57 (6)00:59 (9)05:17 (12)12:38 (11)35:08 (12)02:40 (3)16:34 (5)03:12 (9)19:10 (11)10:02 (3)01:23 (3)
11Alicia Friberg124:24+38:3511:55 (11)23:22 (12)26:14 (12)32:20 (12)37:20 (11)64:22 (10)67:32 (10)86:08 (10)88:35 (10)107:55 (2)122:34 (6)124:24 (6)
IF Hagen11:55 (11)11:27 (12)02:52 (13)06:06 (13)05:00 (9)27:02 (10)03:10 (6)18:36 (11)02:27 (5)19:20 (12)14:39 (13)01:50 (12)
12Sarah Righetti125:30+39:4115:56 (13)27:36 (13)30:01 (13)34:22 (13)38:54 (12)69:52 (12)73:47 (12)91:11 (12)94:50 (13)112:05 (4)123:58 (7)125:30 (7)
DrongO15:56 (13)11:40 (13)02:25 (12)04:21 (9)04:32 (8)30:58 (11)03:55 (9)17:24 (9)03:39 (11)17:15 (10)11:53 (10)01:32 (5)
Jula McMillan115:24+29:3512:37 (12)19:36 (10)20:28 (10)24:18 (10)40:58 (13) (N/A) (N/A) (N/A)89:19 (11)102:50 (1)113:48 (4)115:24 (4)
North West Orienteering Club12:37 (12)06:59 (1)00:52 (7)03:50 (6)16:40 (13)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)89:19 (13)13:31 (7)10:58 (7)01:36 (7)
Gaëlle Barlet+-86:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Team Elite MTBO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)