Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - sprint - sprint

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 25. 8. 2018
Kategorija: M16

NIme / klubČasZaostanekS-6565-5151-3333-5353-7777-4848-6060-3838-6969-3939-5656-7474-4444-7272-4141-5858-F
1Peter Nagy12:20+00:0000:51 (1)01:09 (1)01:53 (1)02:48 (1)03:12 (1)03:45 (1)04:43 (1)06:23 (1)07:07 (1)07:27 (1)07:56 (1)08:23 (1)09:04 (1)09:39 (1)11:01 (1)11:38 (1)12:20 (1)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület00:51 (1)00:18 (2)00:44 (1)00:55 (6)00:24 (3)00:33 (1)00:58 (2)01:40 (2)00:44 (1)00:20 (2)00:29 (2)00:27 (1)00:41 (4)00:35 (2)01:22 (2)00:37 (5)00:42 (1)
2David Fábera13:36+01:1600:58 (3)01:19 (4)02:14 (4)02:55 (3)03:28 (3)04:06 (3)05:07 (2)06:53 (2)07:47 (2)08:13 (2)08:43 (2)09:14 (2)10:01 (2)10:40 (2)12:06 (2)12:44 (2)13:36 (2)
OK Slavia Hradec Kralove00:58 (3)00:21 (5)00:55 (6)00:41 (1)00:33 (7)00:38 (2)01:01 (4)01:46 (3)00:54 (5)00:26 (6)00:30 (5)00:31 (4)00:47 (8)00:39 (6)01:26 (3)00:38 (6)00:52 (2)
3Zdeněk Hejduk15:35+03:1501:11 (8)01:37 (7)02:32 (8)03:28 (8)04:02 (7)04:58 (8)06:11 (8)08:13 (6)09:11 (4)09:38 (4)10:11 (4)10:49 (4)11:33 (4)12:12 (4)13:42 (4)14:27 (4)15:35 (3)
KOB Baník Sokolov01:11 (8)00:26 (8)00:55 (6)00:56 (7)00:34 (8)00:56 (8)01:13 (9)02:02 (6)00:58 (6)00:27 (7)00:33 (8)00:38 (8)00:44 (6)00:39 (6)01:30 (4)00:45 (8)01:08 (7)
4Maciej Nowakowski16:14+03:5401:02 (6)01:21 (5)02:13 (3)02:55 (3)03:21 (2)04:04 (2)05:13 (3)09:01 (9)09:49 (8)10:17 (7)10:55 (7)11:32 (7)12:13 (5)12:50 (5)14:36 (6)15:15 (6)16:14 (4)
BKS Wataha Warszawa01:02 (6)00:19 (3)00:52 (4)00:42 (2)00:26 (4)00:43 (4)01:09 (8)03:48 (10)00:48 (3)00:28 (9)00:38 (10)00:37 (7)00:41 (4)00:37 (4)01:46 (9)00:39 (7)00:59 (5)
5Elias Dobnik16:20+04:0001:29 (10)02:31 (10)03:34 (10)04:36 (10)05:12 (9)06:08 (9)07:17 (10)09:19 (10)10:13 (9)10:39 (9)11:15 (9)11:47 (8)12:29 (7)13:11 (7)14:45 (8)15:22 (7)16:20 (5)
OLC Union Viktring01:29 (10)01:02 (10)01:03 (10)01:02 (10)00:36 (9)00:56 (8)01:09 (8)02:02 (6)00:54 (5)00:26 (6)00:36 (9)00:32 (5)00:42 (5)00:42 (9)01:34 (6)00:37 (5)00:58 (3)
6Oldřich Kohoutek16:38+04:1801:00 (5)01:16 (3)02:17 (6)03:11 (4)03:34 (5)04:19 (4)05:20 (4)08:50 (7)09:38 (7)10:01 (6)10:27 (6)10:55 (5)11:28 (3)12:00 (3)13:32 (3)14:05 (3)16:38 (6)
KOB Baník Sokolov01:00 (5)00:16 (1)01:01 (9)00:54 (5)00:23 (2)00:45 (5)01:01 (4)03:30 (9)00:48 (3)00:23 (4)00:26 (1)00:28 (2)00:33 (1)00:32 (1)01:32 (5)00:33 (2)02:33 (10)
7Michał Czernicki17:27+05:0701:24 (9)01:49 (9)02:50 (9)03:40 (9)04:08 (8)04:49 (6)06:06 (7)08:12 (5)09:20 (6)09:48 (5)10:20 (5)11:01 (6)12:18 (6)12:58 (6)14:36 (6)15:06 (5)17:27 (7)
BKS Wataha Warszawa01:24 (9)00:25 (7)01:01 (9)00:50 (4)00:28 (5)00:41 (3)01:17 (10)02:06 (7)01:08 (7)00:28 (9)00:32 (6)00:41 (9)01:17 (9)00:40 (8)01:38 (7)00:30 (1)02:21 (9)
8Aljaž Obid17:28+05:0800:53 (2)01:13 (2)02:13 (3)03:12 (6)03:34 (5)04:25 (5)05:31 (5)07:54 (4)09:16 (5)10:27 (8)10:57 (8)12:36 (10)13:11 (10)13:51 (10)15:34 (9)16:11 (8)17:28 (8)
OK Azimut00:53 (2)00:20 (4)01:00 (7)00:59 (8)00:22 (1)00:51 (6)01:06 (5)02:23 (8)01:22 (9)01:11 (10)00:30 (5)01:39 (10)00:35 (2)00:40 (8)01:43 (8)00:37 (5)01:17 (8)
9Peter Berger18:13+05:5300:59 (4)01:38 (8)02:26 (7)03:12 (6)05:20 (10)06:20 (10)07:14 (9)08:53 (8)10:58 (10)11:14 (10)11:44 (10)12:14 (9)13:00 (9)13:36 (8)14:45 (8)17:14 (9)18:13 (9)
Der Berger-Clan00:59 (4)00:39 (9)00:48 (2)00:46 (3)02:08 (10)01:00 (9)00:54 (1)01:39 (1)02:05 (10)00:16 (1)00:30 (5)00:30 (3)00:46 (7)00:36 (3)01:09 (1)02:29 (10)00:59 (5)
10Petr Lill22:20+10:0001:03 (7)01:27 (6)02:17 (6)03:19 (7)03:49 (6)04:53 (7)06:00 (6)07:51 (3)09:02 (3)09:23 (3)09:56 (3)10:33 (3)12:51 (8)13:51 (10)20:32 (10)21:18 (10)22:20 (10)
KOB Baník Sokolov01:03 (7)00:24 (6)00:50 (3)01:02 (10)00:30 (6)01:04 (10)01:07 (6)01:51 (4)01:11 (8)00:21 (3)00:33 (8)00:37 (7)02:18 (10)01:00 (10)06:41 (10)00:46 (9)01:02 (6)
Vojtech Rusin+-13:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Ulita Orienteering Broumov00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jonas Deubel+-13:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Wien00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Simeon Ivanov+-13:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lubomír Tíchý+-13:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Slavia Hradec Kralove00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)