Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E5 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 27. 8. 2018
Kategorija: KIDS

NIme / klubČasZaostanekS-3131-3232-3333-3434-F
1Tamino Hölzer09:36+00:0001:55 (1)03:36 (1)05:05 (1)07:46 (1)09:36 (1)
X-OL01:55 (1)01:41 (1)01:29 (1)02:41 (1)01:50 (1)
2Brina Gantar10:38+01:0201:57 (2)03:50 (3)05:29 (2)08:18 (3)10:38 (2)
OK Azimut01:57 (2)01:53 (5)01:39 (4)02:49 (3)02:20 (7)
3Matyáš Komín10:39+01:0302:02 (4)03:54 (4)05:32 (4)08:16 (2)10:39 (3)
Dong Feng Team02:02 (4)01:52 (4)01:38 (2)02:44 (2)02:23 (9)
4Delania Hölzer10:41+01:0502:02 (4)03:49 (2)05:30 (3)08:28 (4)10:41 (4)
X-OL02:02 (4)01:47 (2)01:41 (6)02:58 (5)02:13 (3)
5Panna Novai11:18+01:4202:36 (8)04:34 (7)06:13 (7)09:04 (5)11:18 (5)
Hungarian O-Fans02:36 (8)01:58 (6)01:39 (4)02:51 (4)02:14 (4)
6Rok Sedej11:26+01:5002:29 (7)04:36 (8)06:17 (8)09:17 (7)11:26 (6)
OK Azimut02:29 (7)02:07 (9)01:41 (6)03:00 (6)02:09 (2)
7Sonia Stupu11:37+02:0102:13 (6)04:05 (6)05:52 (5)09:21 (8)11:37 (7)
CSU Brasov02:13 (6)01:52 (4)01:47 (7)03:29 (8)02:16 (6)
8Krystof Komin11:38+02:0202:03 (5)04:04 (5)06:00 (6)09:15 (6)11:38 (8)
Dong Feng Team02:03 (5)02:01 (8)01:56 (9)03:15 (7)02:23 (9)
9Zsuzsanna Ráduly12:57+03:2103:16 (10)05:16 (9)07:12 (9)10:42 (9)12:57 (9)
CSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc03:16 (10)02:00 (7)01:56 (9)03:30 (9)02:15 (5)
10Lukáš Pastuszek14:27+04:5103:10 (9)05:58 (10)08:04 (10)11:46 (10)14:27 (10)
Universitni Sportovni Klub Praha03:10 (9)02:48 (10)02:06 (10)03:42 (10)02:41 (10)
11Frantisek Zakouril20:29+10:5304:31 (11)07:38 (11)10:13 (11)16:35 (11)20:29 (11)
SOK Turnov04:31 (11)03:07 (11)02:35 (11)06:22 (11)03:54 (11)
12Teja Šuc32:13+22:3708:03 (12)12:09 (12)16:18 (12)25:23 (12)32:13 (12)
Orientacijski klub Komenda08:03 (12)04:06 (12)04:09 (12)09:05 (12)06:50 (12)
13Tin Šuc32:58+23:2208:07 (13)12:14 (13)16:41 (13)25:59 (13)32:58 (13)
Orientacijski klub Komenda08:07 (13)04:07 (13)04:27 (13)09:18 (13)06:59 (13)
Lena Novai+-10:24 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Hungarian O-Fans00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Timeja Prezelj+-10:24 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Individuals/No club00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Yoana Atanasova+-10:24 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Trapezitsa00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Izabela Eržen Plavčak+-10:24 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Škofjeloški orientacijski klub00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Anže Obid+-10:24 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)