Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E5 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 27. 8. 2018
Kategorija: M14

NIme / klubČasZaostanekS-3232-5555-4949-3333-3434-5454-F
1Tomáš Dohnálek16:30+00:0002:12 (1)04:30 (1)06:37 (1)09:06 (1)10:54 (1)15:24 (1)16:30 (1)
OK Slavia Hradec Kralove02:12 (1)02:18 (2)02:07 (1)02:29 (1)01:48 (2)04:30 (12)01:06 (9)
2Adam Kodytek17:01+00:3102:17 (2)04:43 (2)07:54 (2)10:49 (2)12:43 (2)16:01 (2)17:01 (2)
OK Slavia Hradec Kralove02:17 (2)02:26 (3)03:11 (5)02:55 (3)01:54 (5)03:18 (8)01:00 (4)
3Aljaž Ćelik19:23+02:5302:53 (8)05:35 (6)08:26 (4)11:23 (3)13:21 (4)18:18 (3)19:23 (3)
OK Azimut02:53 (8)02:42 (7)02:51 (3)02:57 (4)01:58 (8)04:57 (13)01:05 (8)
4Andrei Galateanu20:30+04:0003:59 (19)07:02 (15)11:34 (10)15:23 (8)17:33 (9)19:32 (4)20:30 (4)
UNEFS Bucharest03:59 (19)03:03 (10)04:32 (8)03:49 (15)02:10 (10)01:59 (5)00:58 (3)
5Rok Kern21:07+04:3703:28 (14)06:13 (7)11:34 (10)14:54 (7)17:15 (8)19:59 (5)21:07 (5)
Orientacijski klub Komenda03:28 (14)02:45 (8)05:21 (10)03:20 (12)02:21 (13)02:44 (7)01:08 (13)
6Marco Anselmo Di Stefano21:35+05:0502:36 (3)05:11 (4)08:07 (3)11:27 (4)13:20 (3)20:44 (6)21:35 (6)
Polisportiva Besanese02:36 (3)02:35 (6)02:56 (4)03:20 (12)01:53 (4)07:24 (16)00:51 (1)
7Adam Černík22:16+05:4602:40 (5)05:14 (5)13:32 (14)16:41 (10)19:18 (10)21:11 (7)22:16 (7)
OK Slavia Hradec Kralove02:40 (5)02:34 (5)08:18 (18)03:09 (7)02:37 (17)01:53 (4)01:05 (8)
8Márk Bujdosó22:42+06:1203:21 (11)06:22 (9)14:19 (16)17:36 (16)19:56 (15)21:34 (8)22:42 (8)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:21 (11)03:01 (9)07:57 (17)03:17 (10)02:20 (12)01:38 (1)01:08 (13)
9Radu Mihai Mirea23:37+07:0703:07 (9)06:33 (12)10:13 (6)13:29 (6)15:22 (6)22:45 (9)23:37 (9)
Universitatea Craiova03:07 (9)03:26 (14)03:40 (7)03:16 (9)01:53 (4)07:23 (15)00:52 (2)
10Stefan Dimitrov24:04+07:3403:33 (15)06:59 (14)09:10 (5)12:09 (5)14:06 (5)23:01 (10)24:04 (10)
Compass-Cross03:33 (15)03:26 (14)02:11 (2)02:59 (5)01:57 (6)08:55 (17)01:03 (6)
11Tervel Dragoev24:25+07:5502:51 (7)06:33 (12)12:43 (12)15:24 (9)17:12 (7)23:24 (12)24:25 (11)
DIANA02:51 (7)03:42 (16)06:10 (13)02:41 (2)01:48 (2)06:12 (14)01:01 (5)
12Ivaylo Dragoev24:34+08:0403:26 (13)07:07 (16)12:57 (13)17:32 (14)20:22 (16)23:04 (11)24:34 (12)
DIANA03:26 (13)03:41 (15)05:50 (12)04:35 (16)02:50 (19)02:42 (6)01:30 (18)
13Endre Jancsik24:44+08:1403:41 (16)06:14 (8)13:45 (15)17:25 (13)19:23 (11)23:36 (13)24:44 (13)
C.S. TranSilva Cluj03:41 (16)02:33 (4)07:31 (15)03:40 (13)01:58 (8)04:13 (11)01:08 (13)
14Primož Gantar25:01+08:3104:22 (20)08:28 (20)16:23 (18)19:37 (18)22:00 (18)23:46 (15)25:01 (14)
OK Azimut04:22 (20)04:06 (20)07:55 (16)03:14 (8)02:23 (15)01:46 (3)01:15 (16)
15Otto Allwinger25:04+08:3403:52 (18)07:50 (19)11:14 (7)17:06 (12)19:39 (14)23:43 (14)25:04 (15)
Leibnitzer AC -Orienteering03:52 (18)03:58 (17)03:24 (6)05:52 (19)02:33 (16)04:04 (10)01:21 (17)
16Andras-Ugor Kovács25:40+09:1003:51 (17)07:12 (17)14:34 (17)18:21 (17)21:03 (17)24:31 (16)25:40 (16)
C.S. TranSilva Cluj03:51 (17)03:21 (12)07:22 (14)03:47 (14)02:42 (18)03:28 (9)01:09 (14)
17Stoyan Bachev27:56+11:2602:39 (4)06:45 (13)11:33 (8)17:34 (15)19:34 (13) (N/A)27:56 (17)
DIANA02:39 (4)04:06 (20)04:48 (9)06:01 (20)02:00 (9)00:00 (N/A)27:56 (21)
18Tilen Zupan33:43+17:1303:12 (10)06:32 (10)12:07 (11)17:05 (11)19:27 (12)32:00 (17)33:43 (18)
Orientacijski klub Komenda03:12 (10)03:20 (11)05:35 (11)04:58 (18)02:22 (14)12:33 (20)01:43 (20)
19Matio Petrov34:48+18:1803:22 (12)07:23 (18)22:10 (20)28:16 (20)31:31 (20)33:16 (18)34:48 (19)
DIANA03:22 (12)04:01 (18)14:47 (21)06:06 (21)03:15 (21)01:45 (2)01:32 (19)
20Nejc Turk35:30+19:0002:49 (6)05:05 (3)19:41 (19)22:47 (19)24:59 (19)34:22 (19)35:30 (20)
Orientacijski klub Komenda02:49 (6)02:16 (1)14:36 (20)03:06 (6)02:12 (11)09:23 (19)01:08 (13)
21Timotej Hribar42:43+26:1305:56 (21)10:20 (21)24:37 (21)29:33 (21)32:25 (21)41:32 (20)42:43 (21)
OK Brežice05:56 (21)04:24 (21)14:17 (19)04:56 (17)02:52 (20)09:07 (18)01:11 (15)
Sergiu Lazar+-17:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
CS Chimia Victoria00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tihon Salopek+-17:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Yordan Sikorov+-17:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Mihail Velikov+-17:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orlovo Gnezdo00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Martin Balkanski+-17:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Velislav Nejchev+-17:30 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)