Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E5 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 27. 8. 2018
Kategorija: M21B

NIme / klubČasZaostanekS-5656-4040-5555-4848-4141-4242-3434-5454-F
1Herwig Allwinger24:02+00:0002:43 (1)06:54 (1)08:30 (1)12:51 (1)15:42 (1)19:27 (1)21:01 (1)23:03 (2)24:02 (2)
Leibnitzer AC -Orienteering02:43 (1)04:11 (3)01:36 (1)04:21 (2)02:51 (1)03:45 (3)01:34 (1)02:02 (1)00:59 (2)
2Kristjan Gantar33:09+09:0705:05 (5)09:02 (3)12:43 (4)17:07 (4)24:48 (3)27:16 (2)29:16 (2)32:02 (3)33:09 (3)
OK Azimut05:05 (5)03:57 (1)03:41 (8)04:24 (3)07:41 (7)02:28 (1)02:00 (3)02:46 (2)01:07 (4)
3Marijan Turkalj33:31+09:2903:40 (2)07:46 (2)11:15 (2)15:40 (2)23:39 (2)27:49 (3)29:29 (3)32:35 (4)33:31 (4)
OK Vihor03:40 (2)04:06 (2)03:29 (6)04:25 (4)07:59 (8)04:10 (6)01:40 (2)03:06 (5)00:56 (1)
4Levi Pagaime37:29+13:2704:55 (4)12:54 (6)15:24 (6)21:30 (6)27:08 (4)30:59 (4)33:03 (4)36:21 (5)37:29 (5)
ADFA04:55 (4)07:59 (11)02:30 (3)06:06 (7)05:38 (3)03:51 (5)02:04 (4)03:18 (6)01:08 (5)
5Dejan Ilić40:49+16:4703:57 (3)11:23 (5)14:41 (5)20:49 (5)27:44 (5)33:21 (5)35:32 (5)39:16 (6)40:49 (6)
OK Paracin03:57 (3)07:26 (9)03:18 (5)06:08 (8)06:55 (5)05:37 (8)02:11 (5)03:44 (7)01:33 (8)
6Borut Seljak40:51+16:4905:13 (6)09:53 (4)11:47 (3)15:52 (3)31:02 (6)34:27 (6)36:47 (6)39:41 (7)40:51 (7)
Individuals/No club05:13 (6)04:40 (4)01:54 (2)04:05 (1)15:10 (9)03:25 (2)02:20 (6)02:54 (4)01:10 (6)
7James Righetti65:50+41:4809:20 (9)14:12 (8)20:22 (9)25:34 (8)44:56 (9)48:43 (7)54:36 (8)64:49 (10)65:50 (9)
Individuals/No club09:20 (9)04:52 (5)06:10 (11)05:12 (6)19:22 (11)03:47 (4)05:53 (9)10:13 (9)01:01 (3)
8Domagoj Pavlin65:57+41:5505:33 (7)13:18 (7)18:36 (8)34:02 (9)41:31 (8)51:23 (8)61:12 (10)64:03 (9)65:57 (10)
OK Vihor05:33 (7)07:45 (10)05:18 (10)15:26 (10)07:29 (6)09:52 (10)09:49 (10)02:51 (3)01:54 (9)
9Mátyás Paskuj70:47+46:4524:11 (10)31:09 (10)34:44 (10)44:14 (10)49:46 (10)58:08 (9)60:52 (9)68:40 (11)70:47 (11)
Maccabi VAC - Hungary24:11 (10)06:58 (8)03:35 (7)09:30 (9)05:32 (2)08:22 (9)02:44 (7)07:48 (8)02:07 (11)
10Henk Stijkel112:15+88:1340:44 (11)47:09 (11)52:07 (11)67:45 (11)73:27 (11)78:00 (10)80:51 (11)110:16 (1)112:15 (1)
Argus40:44 (11)06:25 (7)04:58 (9)15:38 (11)05:42 (4)04:33 (7)02:51 (8)29:25 (11)01:59 (10)
Boštjan Bogataj+-25:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Alberto Selandari+-25:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Vihor00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Heimo Hartlieb58:54+34:5208:30 (8)14:23 (9)17:34 (7)22:45 (7)40:48 (7) (N/A)45:10 (7)57:28 (8)58:54 (8)
Leibnitzer AC -Orienteering08:30 (8)05:53 (6)03:11 (4)05:11 (5)18:03 (10)00:00 (N/A)45:10 (11)12:18 (10)01:26 (7)
Srdjan Marković+-25:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
PSK Pobeda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)