Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E5 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 27. 8. 2018
Kategorija: M21E

NIme / klubČasZaostanekS-3535-3636-3737-3838-3939-4040-4646-4747-4141-4242-4343-5252-5353-4545-F
1Tim Robertson30:29+00:0001:15 (2)02:47 (2)06:49 (1)07:51 (1)10:36 (1)12:47 (1)14:18 (1)16:42 (1)20:46 (1)22:48 (1)25:06 (1)25:51 (1)27:07 (1)29:00 (1)30:29 (1)
Koovee01:15 (2)01:32 (8)04:02 (1)01:02 (2)02:45 (3)02:11 (1)01:31 (3)02:24 (6)04:04 (1)02:02 (11)02:18 (1)00:45 (6)01:16 (4)01:53 (1)01:29 (1)
2Jonathan Crickmore32:09+01:4001:22 (4)02:51 (4)07:05 (2)08:12 (2)10:48 (2)13:08 (2)14:54 (2)17:12 (2)22:20 (2)24:04 (2)26:24 (2)27:06 (2)28:25 (2)30:30 (2)32:09 (2)
Edinburgh University OC01:22 (4)01:29 (6)04:14 (2)01:07 (4)02:36 (1)02:20 (4)01:46 (7)02:18 (1)05:08 (5)01:44 (3)02:20 (3)00:42 (3)01:19 (8)02:05 (6)01:39 (8)
3Matt Ogdén33:15+02:4601:14 (1)02:34 (1)07:21 (4)08:33 (4)12:05 (4)14:40 (4)16:10 (4)18:39 (4)23:35 (3)25:20 (3)27:41 (3)28:25 (3)29:29 (3)31:29 (3)33:15 (3)
North West OC01:14 (1)01:20 (3)04:47 (7)01:12 (7)03:32 (14)02:35 (5)01:30 (1)02:29 (8)04:56 (3)01:45 (4)02:21 (4)00:44 (5)01:04 (1)02:00 (4)01:46 (14)
4Gene Beveridge34:06+03:3702:25 (33)03:45 (21)09:07 (19)10:15 (12)12:56 (8)15:38 (6)17:12 (6)19:37 (6)24:37 (5)26:09 (4)28:28 (4)29:22 (4)30:27 (4)32:21 (4)34:06 (4)
North West OC02:25 (33)01:20 (3)05:22 (19)01:08 (5)02:41 (2)02:42 (11)01:34 (4)02:25 (7)05:00 (4)01:32 (1)02:19 (2)00:54 (17)01:05 (2)01:54 (3)01:45 (12)
5Leonas Mockunas35:00+04:3101:23 (5)02:50 (3)07:18 (3)08:28 (3)11:20 (3)13:59 (3)15:48 (3)18:11 (3)24:27 (4)26:33 (5)29:07 (5)29:54 (5)31:15 (5)33:23 (5)35:00 (5)
Hellas orientering01:23 (5)01:27 (5)04:28 (4)01:10 (6)02:52 (5)02:39 (8)01:49 (8)02:23 (5)06:16 (22)02:06 (12)02:34 (7)00:47 (7)01:21 (10)02:08 (7)01:37 (5)
6Toby Scott36:15+05:4601:47 (21)03:39 (19)08:03 (6)09:04 (5)12:13 (5)14:50 (5)16:28 (5)18:51 (5)25:03 (6)26:44 (6)29:27 (6)30:27 (6)32:25 (6)34:30 (6)36:15 (6)
OLV Steinberg01:47 (21)01:52 (19)04:24 (3)01:01 (1)03:09 (9)02:37 (6)01:38 (5)02:23 (5)06:12 (20)01:41 (2)02:43 (8)01:00 (20)01:58 (26)02:05 (6)01:45 (12)
7Alistair Masson36:51+06:2201:50 (24)07:29 (36)12:52 (35)13:55 (34)16:42 (31)18:56 (25)20:27 (21)22:49 (16)26:55 (9)28:54 (8)31:24 (7)32:04 (7)33:14 (7)35:08 (7)36:51 (7)
Edinburgh University OC01:50 (24)05:39 (36)05:23 (20)01:03 (3)02:47 (4)02:14 (2)01:31 (3)02:22 (3)04:06 (2)01:59 (8)02:30 (5)00:40 (1)01:10 (3)01:54 (3)01:43 (10)
8Thomas Wilson39:50+09:2102:38 (35)04:47 (34)09:27 (21)10:46 (19)13:42 (11)16:20 (8)18:12 (7)20:56 (7)26:09 (7)28:11 (7)32:57 (10)33:48 (10)35:23 (9)38:12 (8)39:50 (8)
Edinburgh University OC02:38 (35)02:09 (29)04:40 (6)01:19 (12)02:56 (6)02:38 (7)01:52 (10)02:44 (12)05:13 (6)02:02 (11)04:46 (34)00:51 (12)01:35 (20)02:49 (15)01:38 (6)
9Calum Mcleod40:13+09:4401:44 (17)03:15 (8)08:29 (10)09:55 (9)13:38 (10)16:18 (7)18:39 (11)21:27 (10)27:11 (11)30:04 (11)32:54 (9)33:45 (8)35:11 (8)38:36 (10)40:13 (9)
Edinburgh University OC01:44 (17)01:31 (7)05:14 (13)01:26 (18)03:43 (18)02:40 (9)02:21 (26)02:48 (15)05:44 (15)02:53 (32)02:50 (9)00:51 (12)01:26 (14)03:25 (25)01:37 (5)
10Gilles De Neyer40:26+09:5701:38 (13)03:15 (8)08:17 (8)09:35 (7)12:53 (7)16:24 (9)18:34 (9)21:34 (11)26:49 (8)29:06 (10)32:13 (8)33:48 (10)35:36 (10)38:36 (10)40:26 (10)
Belgian Big Fat Guys01:38 (13)01:37 (11)05:02 (8)01:18 (11)03:18 (11)03:31 (25)02:10 (18)03:00 (20)05:15 (8)02:17 (14)03:07 (15)01:35 (37)01:48 (24)03:00 (17)01:50 (18)
11Mark Purkis41:42+11:1301:47 (21)03:32 (15)08:57 (17)10:30 (17)15:22 (28)18:20 (21)20:14 (18)23:13 (19)28:53 (15)30:48 (14)33:49 (12)35:00 (12)36:30 (12)39:34 (12)41:42 (11)
Edinburgh University OC01:47 (21)01:45 (15)05:25 (21)01:33 (26)04:52 (32)02:58 (14)01:54 (12)02:59 (19)05:40 (14)01:55 (7)03:01 (10)01:11 (28)01:30 (18)03:04 (18)02:08 (26)
12Igor Postica41:47+11:1801:34 (11)03:35 (16)08:56 (16)10:25 (15)13:59 (13)17:06 (15)19:01 (13)22:46 (15)29:36 (20)31:22 (16)34:25 (14)35:18 (14)36:39 (13)39:32 (11)41:47 (12)
Team Moldova01:34 (11)02:01 (25)05:21 (17)01:29 (21)03:34 (15)03:07 (20)01:55 (13)03:45 (30)06:50 (32)01:46 (5)03:03 (14)00:53 (16)01:21 (10)02:53 (16)02:15 (28)
13Thibaut Derenne41:48+11:1901:21 (3)08:23 (37)13:39 (36)14:53 (35)17:52 (33)20:33 (31)22:23 (31)25:00 (28)30:14 (23)32:42 (22)35:15 (17)35:59 (16)37:29 (14)40:00 (13)41:48 (13)
Belgian Big Fat Guys01:21 (3)07:02 (38)05:16 (14)01:14 (10)02:59 (7)02:41 (10)01:50 (9)02:37 (9)05:14 (7)02:28 (18)02:33 (6)00:44 (5)01:30 (18)02:31 (11)01:48 (17)
14Maxim Simakov42:07+11:3801:31 (9)03:32 (15)08:53 (13)10:27 (16)14:04 (15)17:02 (14)20:21 (20)23:15 (20)28:39 (14)31:10 (15)34:12 (13)35:04 (13)36:23 (11)40:15 (14)42:07 (14)
BRIGHTNET01:31 (9)02:01 (25)05:21 (17)01:34 (28)03:37 (16)02:58 (14)03:19 (36)02:54 (17)05:24 (9)02:31 (19)03:02 (12)00:52 (13)01:19 (8)03:52 (28)01:52 (19)
15Sergiu Fala42:28+11:5901:24 (6)02:58 (6)08:09 (7)11:41 (30)14:51 (21)17:59 (19)19:56 (17)22:37 (14)28:29 (13)30:41 (13)34:31 (15)35:50 (15)38:13 (18)40:58 (17)42:28 (15)
Team Moldova01:24 (6)01:34 (10)05:11 (10)03:32 (37)03:10 (10)03:08 (21)01:57 (15)02:41 (10)05:52 (16)02:12 (13)03:50 (26)01:19 (32)02:23 (33)02:45 (12)01:30 (2)
16Georg Gröll42:33+12:0401:56 (25)03:16 (9)08:29 (10)10:01 (10)14:00 (14)16:53 (12)18:59 (12)21:52 (12)27:22 (12)30:15 (12)33:29 (11)34:18 (11)37:36 (15)40:47 (16)42:33 (16)
OLC Graz01:56 (25)01:20 (3)05:13 (11)01:32 (25)03:59 (26)02:53 (12)02:06 (16)02:53 (16)05:30 (10)02:53 (32)03:14 (19)00:49 (10)03:18 (37)03:11 (19)01:46 (14)
17Clemens Wolfram42:36+12:0701:58 (27)03:22 (12)08:02 (5)09:22 (6)12:49 (6)19:20 (28)21:13 (25)24:00 (23)29:31 (19)32:04 (20)36:13 (22)37:06 (21)38:31 (19)40:41 (15)42:36 (17)
Naturfreunde Wien01:58 (27)01:24 (4)04:40 (6)01:20 (15)03:27 (13)06:31 (37)01:53 (11)02:47 (14)05:31 (11)02:33 (21)04:09 (28)00:53 (16)01:25 (13)02:10 (8)01:55 (20)
18Kaspars Čerjaks43:04+12:3502:02 (28)03:59 (25)09:07 (19)10:36 (18)14:17 (17)17:47 (17)19:55 (16)23:00 (18)29:29 (18)32:14 (21)36:30 (24)37:38 (24)39:05 (22)41:16 (19)43:04 (18)
OK Kapa02:02 (28)01:57 (21)05:08 (9)01:29 (21)03:41 (17)03:30 (24)02:08 (17)03:05 (22)06:29 (25)02:45 (25)04:16 (29)01:08 (26)01:27 (15)02:11 (9)01:48 (17)
19Felix Hartlieb43:09+12:4001:40 (15)03:18 (10)08:37 (12)10:16 (13)14:08 (16)17:09 (16)19:25 (14)22:52 (17)29:12 (17)32:03 (19)35:23 (18)36:12 (17)37:51 (16)41:04 (18)43:09 (19)
Leibnitzer AC -Orienteering01:40 (15)01:38 (13)05:19 (15)01:39 (32)03:52 (22)03:01 (15)02:16 (22)03:27 (27)06:20 (23)02:51 (30)03:20 (22)00:49 (10)01:39 (21)03:13 (21)02:05 (24)
20Joris Hochstetter43:51+13:2201:40 (15)03:32 (15)08:54 (15)10:07 (11)13:58 (12)17:00 (13)19:34 (15)22:20 (13)29:54 (21)31:55 (17)35:11 (16)36:34 (19)37:53 (17)41:54 (20)43:51 (20)
USV Jena01:40 (15)01:52 (19)05:22 (19)01:13 (9)03:51 (21)03:02 (17)02:34 (30)02:46 (13)07:34 (33)02:01 (9)03:16 (21)01:23 (34)01:19 (8)04:01 (30)01:57 (22)
21Stefan Kubelka43:52+13:2301:25 (7)02:58 (6)08:34 (11)09:47 (8)13:33 (9)16:35 (10)18:31 (8)21:15 (9)27:10 (10)29:00 (9)35:42 (19)36:24 (18)39:29 (24)41:56 (21)43:52 (21)
Leibnitzer AC -Orienteering01:25 (7)01:33 (9)05:36 (24)01:13 (9)03:46 (19)03:02 (17)01:56 (14)02:44 (12)05:55 (17)01:50 (6)06:42 (36)00:42 (3)03:05 (35)02:27 (10)01:56 (21)
22Zdenek Sabatka44:40+14:1101:37 (12)03:38 (18)09:33 (23)11:00 (21)15:20 (26)19:08 (27)21:22 (26)24:54 (26)30:30 (24)33:17 (25)37:25 (27)38:18 (26)39:43 (26)42:32 (22)44:40 (22)
OK Slavia Hradec Kralove01:37 (12)02:01 (25)05:55 (31)01:27 (19)04:20 (31)03:48 (30)02:14 (20)03:32 (28)05:36 (13)02:47 (28)04:08 (27)00:53 (16)01:25 (13)02:49 (15)02:08 (26)
23Blaž Petrovič44:45+14:1602:04 (31)04:17 (30)09:31 (22)11:03 (23)15:02 (22)18:41 (23)21:02 (24)24:57 (27)31:37 (27)34:02 (26)37:11 (26)38:15 (25)39:39 (25)43:05 (23)44:45 (23)
Team Slovenia02:04 (31)02:13 (31)05:14 (13)01:32 (25)03:59 (26)03:39 (27)02:21 (26)03:55 (31)06:40 (29)02:25 (17)03:09 (17)01:04 (25)01:24 (11)03:26 (26)01:40 (9)
24Mikko Laakso44:47+14:1801:34 (11)03:47 (22)09:53 (29)11:13 (26)15:22 (28)19:06 (26)21:31 (27)24:45 (25)31:18 (26)34:04 (27)37:06 (25)38:38 (27)40:21 (27)43:08 (24)44:47 (24)
Helsingin Suunnistajat01:34 (11)02:13 (31)06:06 (34)01:20 (15)04:09 (27)03:44 (29)02:25 (28)03:14 (23)06:33 (27)02:46 (26)03:02 (12)01:32 (36)01:43 (23)02:47 (13)01:39 (8)
25Quentin De Neyer45:36+15:0702:04 (31)03:59 (25)09:36 (25)10:56 (20)14:44 (20)17:50 (18)20:21 (20)23:22 (21)28:55 (16)31:59 (18)35:46 (20)36:43 (20)38:43 (21)43:48 (26)45:36 (25)
Belgian Big Fat Guys02:04 (31)01:55 (20)05:37 (25)01:20 (15)03:48 (20)03:06 (19)02:31 (29)03:01 (21)05:33 (12)03:04 (36)03:47 (25)00:57 (18)02:00 (28)05:05 (36)01:48 (17)
26Andrew Lindsay46:35+16:0601:31 (9)03:20 (11)08:54 (15)10:20 (14)15:19 (24)19:22 (29)21:41 (28)25:43 (30)32:04 (29)34:40 (28)37:48 (28)39:09 (28)40:49 (28)44:11 (27)46:35 (26)
Edinburgh University OC01:31 (9)01:49 (17)05:34 (23)01:26 (18)04:59 (33)04:03 (31)02:19 (24)04:02 (33)06:21 (24)02:36 (23)03:08 (16)01:21 (33)01:40 (22)03:22 (24)02:24 (31)
27Karol Galicz47:20+16:5101:44 (17)03:45 (21)09:36 (25)11:13 (26)14:33 (18)18:14 (20)20:28 (22)23:53 (22)30:34 (25)32:54 (23)36:10 (21)37:11 (22)38:41 (20)44:42 (28)47:20 (27)
BKS Wataha Warszawa01:44 (17)02:01 (25)05:51 (30)01:37 (30)03:20 (12)03:41 (28)02:14 (20)03:25 (26)06:41 (30)02:20 (16)03:16 (21)01:01 (23)01:30 (18)06:01 (38)02:38 (32)
28Lukas Janischowsky47:37+17:0802:45 (37)04:27 (33)10:33 (32)12:09 (32)17:44 (32)21:01 (32)23:38 (32)26:35 (32)32:47 (30)35:05 (30)39:47 (31)40:36 (30)42:09 (29)45:22 (29)47:37 (28)
OLG Regensburg02:45 (37)01:42 (14)06:06 (34)01:36 (29)05:35 (35)03:17 (23)02:37 (32)02:57 (18)06:12 (20)02:18 (15)04:42 (32)00:49 (10)01:33 (19)03:13 (21)02:15 (28)
29Nikolay Dimitrov48:58+18:2901:47 (21)04:15 (29)09:41 (26)11:19 (27)15:17 (23)18:33 (22)20:50 (23)24:08 (24)30:10 (22)33:07 (24)36:17 (23)37:20 (23)39:23 (23)43:40 (25)48:58 (29)
BROWN TEAM BG01:47 (21)02:28 (34)05:26 (22)01:38 (31)03:58 (24)03:16 (22)02:17 (23)03:18 (25)06:02 (18)02:57 (35)03:10 (18)01:03 (24)02:03 (29)04:17 (32)05:18 (38)
30Richard Purkis49:09+18:4001:47 (21)03:53 (23)10:14 (31)11:45 (31)15:41 (30)18:44 (24)21:44 (29)25:19 (29)32:03 (28)35:00 (29)40:32 (33)41:47 (33)43:47 (33)47:06 (33)49:09 (30)
Edinburgh University OC01:47 (21)02:06 (27)06:21 (35)01:31 (23)03:56 (23)03:03 (18)03:00 (34)03:35 (29)06:44 (31)02:57 (35)05:32 (35)01:15 (29)02:00 (28)03:19 (23)02:03 (23)
31Rafael Dobnik49:20+18:5102:40 (36)04:18 (31)09:56 (30)11:30 (28)14:35 (19)16:53 (12)18:36 (10)20:58 (8)33:14 (32)36:01 (32)39:32 (30)41:15 (31)42:33 (31)47:04 (32)49:20 (31)
OLC Union Viktring02:40 (36)01:38 (13)05:38 (27)01:34 (28)03:05 (8)02:18 (3)01:43 (6)02:22 (3)12:16 (37)02:47 (28)03:31 (24)01:43 (38)01:18 (5)04:31 (33)02:16 (29)
32Tomáš Samek49:24+18:5501:57 (26)04:04 (26)09:42 (27)11:13 (26)15:27 (29)19:52 (30)22:14 (30)26:20 (31)32:51 (31)35:47 (31)38:50 (29)39:51 (29)42:27 (30)47:01 (31)49:24 (32)
OK Slavia Hradec Kralove01:57 (26)02:07 (28)05:38 (27)01:31 (23)04:14 (28)04:25 (33)02:22 (27)04:06 (34)06:31 (26)02:56 (33)03:03 (14)01:01 (23)02:36 (34)04:34 (34)02:23 (30)
33Peter Divin50:45+20:1601:48 (23)03:36 (17)09:21 (20)11:03 (23)15:20 (26)21:17 (33)24:00 (33)28:02 (33)34:16 (33)36:50 (33)40:16 (32)41:16 (32)43:28 (32)46:55 (30)50:45 (33)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület01:48 (23)01:48 (16)05:45 (29)01:42 (33)04:17 (30)05:57 (36)02:43 (33)04:02 (33)06:14 (21)02:34 (22)03:26 (23)01:00 (20)02:12 (32)03:27 (27)03:50 (37)
34Ionut Patras54:29+24:0001:48 (23)04:07 (28)09:48 (28)11:35 (29)18:34 (34)22:49 (34)25:26 (34)29:35 (34)37:17 (34)40:00 (34)44:18 (34)45:42 (34)47:34 (34)51:34 (34)54:29 (34)
Team Romania01:48 (23)02:19 (33)05:41 (28)01:47 (34)06:59 (38)04:15 (32)02:37 (32)04:09 (35)07:42 (34)02:43 (24)04:18 (30)01:24 (35)01:52 (25)04:00 (29)02:55 (34)
35Gheorghe Fala56:53+26:2405:16 (38)10:58 (38)16:57 (38)18:23 (38)22:39 (36)26:18 (35)29:29 (35)33:39 (35)40:19 (35)43:09 (35)47:32 (35)48:33 (35)52:02 (35)55:20 (35)56:53 (35)
COS Dinamo-OLD05:16 (38)05:42 (37)05:59 (32)01:26 (18)04:16 (29)03:39 (27)03:11 (35)04:10 (36)06:40 (29)02:50 (29)04:23 (31)01:01 (23)03:29 (38)03:18 (22)01:33 (3)
36Fabian Janischowsky64:22+33:5302:11 (32)04:25 (32)11:47 (33)13:42 (33)18:48 (35)26:37 (36)30:32 (36)35:21 (37)45:21 (37)48:34 (37)53:17 (36)54:36 (36)56:48 (36)60:59 (36)64:22 (36)
OLG Regensburg02:11 (32)02:14 (32)07:22 (36)01:55 (35)05:06 (34)07:49 (38)03:55 (38)04:49 (37)10:00 (36)03:13 (37)04:43 (33)01:19 (32)02:12 (32)04:11 (31)03:23 (36)
37Julian Nürnberger66:47+36:1802:03 (29)04:05 (27)12:38 (34)18:00 (37)23:36 (38)29:03 (38)31:19 (37)34:37 (36)44:28 (36)47:00 (36)54:28 (37)55:37 (37)58:47 (37)63:58 (37)66:47 (37)
OLG Regensburg02:03 (29)02:02 (26)08:33 (37)05:22 (38)05:36 (36)05:27 (34)02:16 (22)03:18 (25)09:51 (35)02:32 (20)07:28 (37)01:09 (27)03:10 (36)05:11 (37)02:49 (33)
38Dirk Deubel74:59+44:3002:28 (34)05:11 (35)13:59 (37)16:50 (36)22:50 (37)28:18 (37)31:42 (38)38:15 (38)51:50 (38)55:11 (38)63:28 (38)64:47 (38)66:58 (38)71:48 (38)74:59 (38)
Naturfreunde Wien02:28 (34)02:43 (35)08:48 (38)02:51 (36)06:00 (37)05:28 (35)03:24 (37)06:33 (38)13:35 (38)03:21 (38)08:17 (38)01:19 (32)02:11 (30)04:50 (35)03:11 (35)
Andreas Grote+-31:31 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OLC SKOG FRIBOURG00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Luca Faini+-31:31 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ORIENTEERING COMO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Baptiste Fuchs+-31:31 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Team Elite MTBO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)