Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E5 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 27. 8. 2018
Kategorija: M60

NIme / klubČasZaostanekS-5656-4040-5555-4848-4141-4242-3434-5454-F
1Trond Ronneberg22:08+00:0002:52 (1)06:40 (1)08:12 (1)11:26 (1)15:01 (1)17:55 (1)19:15 (1)20:50 (1)22:08 (1)
Asker02:52 (1)03:48 (1)01:32 (1)03:14 (1)03:35 (2)02:54 (1)01:20 (1)01:35 (1)01:18 (4)
2Ivar Refsland33:09+11:0104:55 (4)09:17 (2)11:28 (2)18:05 (3)23:44 (3)28:12 (3)29:41 (2)31:56 (2)33:09 (2)
Tyrving04:55 (4)04:22 (2)02:11 (4)06:37 (8)05:39 (6)04:28 (5)01:29 (2)02:15 (4)01:13 (3)
3Peter Andres34:31+12:2311:10 (9)15:56 (7)17:44 (7)22:04 (6)25:34 (5)29:50 (4)31:31 (4)33:11 (3)34:31 (3)
OLG Bonaduz 11:10 (9)04:46 (4)01:48 (2)04:20 (2)03:30 (1)04:16 (4)01:41 (3)01:40 (2)01:20 (5)
4Zbynek Krejcik37:32+15:2404:11 (3)10:02 (4)12:25 (3)17:41 (2)24:19 (4)28:03 (2)29:50 (3)36:25 (4)37:32 (4)
Wallachian Independent Team04:11 (3)05:51 (6)02:23 (6)05:16 (4)06:38 (8)03:44 (2)01:47 (4)06:35 (10)01:07 (1)
5Werner Kraemer41:40+19:3206:59 (7)12:55 (5)15:17 (5)20:59 (5)26:32 (6)32:18 (5)34:30 (5)40:06 (5)41:40 (5)
Post SV Dresden06:59 (7)05:56 (8)02:22 (5)05:42 (5)05:33 (5)05:46 (7)02:12 (5)05:36 (9)01:34 (8)
6Peter Gierlach45:33+23:2507:05 (8)12:59 (6)17:21 (6)26:25 (8)32:42 (7)38:54 (6)41:43 (7)43:59 (7)45:33 (6)
WOLF Haltern07:05 (8)05:54 (7)04:22 (9)09:04 (9)06:17 (7)06:12 (9)02:49 (8)02:16 (5)01:34 (8)
7Richard Gardner51:19+29:1120:03 (10)24:37 (10)29:47 (10)36:12 (10)41:28 (9)45:18 (9)47:43 (9)49:56 (8)51:19 (7)
OLG Brinorbel20:03 (10)04:34 (3)05:10 (10)06:25 (7)05:16 (4)03:50 (3)02:25 (7)02:13 (3)01:23 (6)
8Steve Kirk52:07+29:5904:08 (2)09:59 (3)13:15 (4)18:08 (4)23:16 (2)39:22 (8)45:33 (8)50:55 (9)52:07 (8)
OLG Brinorbel04:08 (2)05:51 (6)03:16 (7)04:53 (3)05:08 (3)16:06 (10)06:11 (10)05:22 (8)01:12 (2)
9Peter Waldron60:47+38:3905:48 (5)20:07 (9)23:26 (9)33:29 (9)45:14 (10)50:49 (10)54:52 (10)58:57 (10)60:47 (9)
OLG Brinorbel05:48 (5)14:19 (10)03:19 (8)10:03 (10)11:45 (10)05:35 (6)04:03 (9)04:05 (7)01:50 (9)
Svein Jacobsen+-23:52 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Tyrving00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Günther Dobnik+-23:5206:06 (6)16:51 (8)18:45 (8)24:52 (7)33:10 (8)39:03 (7)41:20 (6)43:37 (6) (N/A)
OLC Union Viktring06:06 (6)10:45 (9)01:54 (3)06:07 (6)08:18 (9)05:53 (8)02:17 (6)02:17 (6)00:00 (N/A)
Sulejman Šuškić+-23:52 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SK DMB00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)