Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E5 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 27. 8. 2018
Kategorija: M65

NIme / klubČasZaostanekS-5757-3232-4141-4242-5252-5353-4444-5454-F
1Anders Malmberg21:45+00:0002:54 (1)04:17 (1)08:18 (3)11:39 (2)15:12 (1)17:00 (1)18:23 (1)20:38 (1)21:45 (1)
Kvarnsveden02:54 (1)01:23 (2)04:01 (9)03:21 (1)03:33 (1)01:48 (1)01:23 (2)02:15 (7)01:07 (1)
2Karl-Göran Wahlström23:47+02:0203:08 (4)04:38 (3)07:49 (2)12:53 (3)17:07 (4)19:02 (2)20:27 (2)22:35 (2)23:47 (2)
Almby IK03:08 (4)01:30 (5)03:11 (3)05:04 (5)04:14 (3)01:55 (3)01:25 (3)02:08 (6)01:12 (2)
3Franz Hartinger25:20+03:3502:59 (2)04:21 (2)07:29 (1)11:17 (1)15:39 (2)20:13 (3)22:30 (3)24:06 (3)25:20 (3)
Leibnitzer AC -Orienteering02:59 (2)01:22 (1)03:08 (1)03:48 (2)04:22 (4)04:34 (12)02:17 (8)01:36 (1)01:14 (4)
4Sven-Olov Wiklund27:58+06:1307:16 (10)08:45 (9)11:56 (8)17:07 (8)21:16 (6)23:08 (5)24:30 (5)26:33 (5)27:58 (5)
Arboga OK07:16 (10)01:29 (4)03:11 (3)05:11 (6)04:09 (2)01:52 (2)01:22 (1)02:03 (4)01:25 (5)
5Charles Nelson30:43+08:5803:39 (5)05:31 (5)09:27 (5)15:45 (4)20:29 (5)23:51 (6)25:47 (6)28:37 (6)30:43 (6)
OK Azimut03:39 (5)01:52 (8)03:56 (7)06:18 (9)04:44 (6)03:22 (8)01:56 (6)02:50 (9)02:06 (10)
6Wolfgang Germ31:27+09:4204:51 (7)06:50 (7)10:38 (6)17:07 (8)21:46 (7)25:06 (7)28:18 (8)29:59 (7)31:27 (7)
Naturfreunde Kühnsdorf04:51 (7)01:59 (10)03:48 (6)06:29 (10)04:39 (5)03:20 (7)03:12 (10)01:41 (2)01:28 (6)
7Dag Kristensen31:53+10:0807:19 (11)09:04 (11)13:04 (10)16:57 (6)22:58 (8)26:09 (8)27:57 (7)30:40 (8)31:53 (8)
Skeidi OK07:19 (11)01:45 (7)04:00 (8)03:53 (3)06:01 (7)03:11 (6)01:48 (5)02:43 (8)01:13 (3)
8Bengt Hansson35:20+13:3503:45 (6)05:44 (6)10:58 (7)16:56 (5)23:50 (9)27:55 (9)31:25 (9)33:32 (9)35:20 (9)
Säterbygdens OK03:45 (6)01:59 (10)05:14 (11)05:58 (8)06:54 (8)04:05 (10)03:30 (11)02:07 (5)01:48 (9)
9Arnulf Villmo40:57+19:1209:22 (12)10:50 (12)14:18 (11)18:21 (9)32:14 (12)34:14 (10)36:31 (10)39:26 (10)40:57 (10)
Korgen IL09:22 (12)01:28 (3)03:28 (4)04:03 (4)13:53 (11)02:00 (4)02:17 (8)02:55 (10)01:31 (8)
10Anders Bjorkaas49:10+27:2505:38 (8)08:47 (10)14:19 (12)23:58 (11)31:32 (10)35:22 (12)43:49 (12)46:57 (11)49:10 (11)
Askvoll & Holmedal IL05:38 (8)03:09 (12)05:32 (12)09:39 (11)07:34 (9)03:50 (9)08:27 (12)03:08 (11)02:13 (11)
11Bernard Oudin52:21+30:3605:44 (9)08:10 (8)13:00 (9)18:44 (10)31:52 (11)34:48 (11)37:20 (11)49:14 (12)52:21 (12)
Individuals/No club05:44 (9)02:26 (11)04:50 (10)05:44 (7)13:08 (10)02:56 (5)02:32 (9)11:54 (12)03:07 (12)
Lauri Karhumäki+-22:15 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Pihkaniskat00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lars Silvervret26:10+04:2503:07 (3)04:45 (4)08:28 (4) (N/A)16:56 (3)21:14 (4)22:41 (4)24:40 (4)26:10 (4)
OK Hedströmmen03:07 (3)01:38 (6)03:43 (5)00:00 (N/A)16:56 (12)04:18 (11)01:27 (4)01:59 (3)01:30 (7)