Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E5 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 27. 8. 2018
Kategorija: W12

NIme / klubČasZaostanekS-3131-3232-3333-3434-F
1Julie Bambousková07:16+00:0001:19 (1)02:31 (1)03:37 (1)05:42 (1)07:16 (1)
OK Dobříš01:19 (1)01:12 (1)01:06 (1)02:05 (2)01:34 (1)
2Neža Obid07:41+00:2501:27 (2)02:44 (2)03:58 (2)05:58 (2)07:41 (2)
OK Azimut01:27 (2)01:17 (2)01:14 (4)02:00 (1)01:43 (2)
3Brina Kölner08:29+01:1301:44 (6)03:09 (5)04:21 (3)06:44 (3)08:29 (3)
Orientacijski klub Komenda01:44 (6)01:25 (4)01:12 (3)02:23 (4)01:45 (3)
4Diana Kabadjova09:00+01:4401:35 (4)03:03 (4)04:23 (4)06:57 (4)09:00 (4)
Begun01:35 (4)01:28 (5)01:20 (8)02:34 (5)02:03 (9)
5Barbora Housková09:31+02:1501:37 (5)03:10 (6)04:49 (5)07:27 (5)09:31 (5)
OK Dobříš01:37 (5)01:33 (6)01:39 (11)02:38 (6)02:04 (10)
6Nea Eržen09:34+02:1801:30 (3)02:52 (3)05:35 (10)07:47 (6)09:34 (6)
OK Azimut01:30 (3)01:22 (3)02:43 (14)02:12 (3)01:47 (4)
7Diana Maria Pop09:40+02:2401:53 (9)03:44 (9)05:01 (7)07:50 (7)09:40 (7)
CS Chimia Victoria01:53 (9)01:51 (9)01:17 (5)02:49 (8)01:50 (5)
8Anđela Veljović10:20+03:0401:47 (7)03:21 (7)05:10 (8)08:17 (8)10:20 (8)
SK MAGIC MAP01:47 (7)01:34 (7)01:49 (12)03:07 (9)02:03 (9)
9Raia Dianova12:37+05:2101:53 (9)03:37 (8)04:56 (6)10:31 (9)12:37 (9)
Individuals/No club01:53 (9)01:44 (8)01:19 (7)05:35 (13)02:06 (11)
10Jana Močnik13:02+05:4601:56 (10)04:43 (11)06:20 (11)10:36 (10)13:02 (10)
OK Azimut01:56 (10)02:47 (12)01:37 (10)04:16 (12)02:26 (13)
11Špela Majdič14:45+07:2903:08 (13)07:18 (13)09:14 (13)12:29 (12)14:45 (11)
OK Azimut03:08 (13)04:10 (13)01:56 (13)03:15 (10)02:16 (12)
12Marit Zwikker14:50+07:3402:06 (11)04:11 (10)05:22 (9)12:57 (13)14:50 (12)
Argus02:06 (11)02:05 (10)01:11 (2)07:35 (14)01:53 (6)
13Laura Pastuszkova14:59+07:4303:10 (14)05:25 (12)06:59 (12)10:40 (11)14:59 (13)
Universitni Sportovni Klub Praha03:10 (14)02:15 (11)01:34 (9)03:41 (11)04:19 (14)
14Klárka Kohoutková15:48+08:3202:23 (12)09:46 (14)11:04 (14)13:53 (14)15:48 (14)
KOB Baník Sokolov02:23 (12)07:23 (14)01:18 (6)02:49 (8)01:55 (7)
Rayana Stefanova+-8:44 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Danaya Kurteva+-8:44 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Venera Dimitrova+-8:44 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Dorja Salopek+-8:44 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)