Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E5 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 27. 8. 2018
Kategorija: W21B

NIme / klubČasZaostanekS-3232-5555-4949-3333-3434-5454-F
1Malena Hesping21:43+00:0003:11 (1)05:51 (1)11:03 (1)14:39 (1)17:56 (1)20:37 (1)21:43 (2)
Leibnitzer AC -Orienteering03:11 (1)02:40 (1)05:12 (4)03:36 (1)03:17 (3)02:41 (3)01:06 (1)
2Damjana Gantar28:06+06:2303:30 (3)07:50 (2)12:07 (2)16:30 (2)19:12 (2)26:58 (2)28:06 (3)
OK Azimut03:30 (3)04:20 (2)04:17 (1)04:23 (2)02:42 (1)07:46 (8)01:08 (2)
3Abigael Bončina28:10+06:2703:15 (2)09:17 (4)14:28 (4)18:56 (3)25:16 (3)27:01 (3)28:10 (4)
OK Azimut03:15 (2)06:02 (7)05:11 (3)04:28 (3)06:20 (9)01:45 (1)01:09 (3)
4Helena Dukić34:17+12:3407:09 (7)12:30 (6)17:52 (5)25:41 (5)29:35 (5)32:22 (4)34:17 (5)
OK Vihor07:09 (7)05:21 (6)05:22 (5)07:49 (6)03:54 (5)02:47 (4)01:55 (8)
5Petra Stojan36:15+14:3204:49 (5)09:18 (5)13:37 (3)24:34 (4)27:50 (4)34:55 (5)36:15 (6)
Orientacijski klub Komenda04:49 (5)04:29 (3)04:19 (2)10:57 (8)03:16 (2)07:05 (7)01:20 (4)
6Mirjana Veljović42:00+20:1704:11 (4)08:44 (3)23:37 (7)29:54 (6)33:34 (6)40:31 (6)42:00 (7)
SK MAGIC MAP04:11 (4)04:33 (4)14:53 (8)06:17 (5)03:40 (4)06:57 (6)01:29 (6)
7Jasmine Auer46:58+25:1508:33 (8)13:26 (7)31:42 (9)37:50 (8)42:55 (8)45:33 (7)46:58 (8)
Leibnitzer AC -Orienteering08:33 (8)04:53 (5)18:16 (9)06:08 (4)05:05 (7)02:38 (2)01:25 (5)
8Sanja Penc49:42+27:5905:50 (6)14:52 (8)22:01 (6)30:26 (7)35:41 (7)47:31 (8)49:42 (9)
OK Vihor05:50 (6)09:02 (8)07:09 (6)08:25 (7)05:15 (8)11:50 (9)02:11 (9)
9Vedrana Radić87:48+66:0509:31 (9)19:37 (9)28:10 (8)74:15 (9)82:51 (9)85:57 (9)87:48 (10)
OK Vihor09:31 (9)10:06 (9)08:33 (7)46:05 (9)08:36 (10)03:06 (5)01:51 (7)
Fiina Narhi+-22:17 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Edinburgh University OC00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Nataša Bogataj+-22:17 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Aleksandra Miličević106:47+85:0414:27 (10)44:35 (10) (N/A)84:17 (10)89:16 (10) (N/A)106:47 (1)
OK Vihor14:27 (10)30:08 (10)00:00 (N/A)84:17 (10)04:59 (6)00:00 (N/A)106:47 (10)
Ana Kovačić+-22:17 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Vihor00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Nataša Mlakar+-22:17 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Maja Istenič+-22:17 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Marija Herceg+-22:17 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Vihor00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Maja Obid+-22:17 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)