Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E5 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 27. 8. 2018
Kategorija: W21E

NIme / klubČasZaostanekS-3535-3636-3737-3838-3939-4747-4141-4242-4343-4444-F
1Laura Robertson32:22+00:0001:47 (2)03:43 (1)10:23 (3)11:58 (3)15:32 (1)16:57 (1)23:00 (1)25:44 (1)29:07 (1)31:08 (1)32:22 (1)
Rajamäen Rykmentti 01:47 (2)01:56 (2)06:40 (3)01:35 (3)03:34 (1)01:25 (1)06:03 (1)02:44 (5)03:23 (2)02:01 (1)01:14 (1)
2Zlata Malysheva35:01+02:3901:40 (1)04:00 (3)09:46 (2)11:40 (2)15:58 (2)17:46 (2)24:53 (2)27:59 (2)31:32 (2)33:37 (2)35:01 (2)
NORD WEST01:40 (1)02:20 (7)05:46 (2)01:54 (7)04:18 (4)01:48 (5)07:07 (2)03:06 (6)03:33 (3)02:05 (2)01:24 (3)
3Ildikó Szerencsi38:39+06:1701:57 (3)04:05 (4)09:16 (1)10:36 (1)16:15 (3)17:53 (3)25:12 (3)28:43 (3)32:45 (3)36:49 (3)38:39 (3)
Szegedi Vasutas SE01:57 (3)02:08 (3)05:11 (1)01:20 (1)05:39 (8)01:38 (3)07:19 (3)03:31 (8)04:02 (5)04:04 (9)01:50 (9)
4Liesbeth Van De Velde39:52+07:3004:23 (10)06:43 (10)13:47 (10)15:35 (9)19:20 (6)21:09 (5)28:33 (5)30:59 (5)34:53 (5)38:18 (4)39:52 (4)
Omega04:23 (10)02:20 (7)07:04 (5)01:48 (4)03:45 (2)01:49 (6)07:24 (4)02:26 (2)03:54 (4)03:25 (6)01:34 (5)
5Tessa Ramsden40:39+08:1702:18 (6)04:33 (5)11:35 (4)13:27 (5)19:16 (5)21:39 (6)29:14 (6)31:42 (6)36:06 (6)38:57 (5)40:39 (6)
Red Kiwi Orienteering Club02:18 (6)02:15 (4)07:02 (4)01:52 (6)05:49 (9)02:23 (10)07:35 (6)02:28 (3)04:24 (7)02:51 (5)01:42 (7)
5Imogene Scott40:39+08:1702:08 (4)03:54 (2)11:57 (5)13:20 (4)17:38 (4)19:08 (4)26:33 (4)30:05 (4)33:27 (4)39:20 (7)40:39 (6)
Auckland Orienteering Club02:08 (4)01:46 (1)08:03 (9)01:23 (2)04:18 (4)01:30 (2)07:25 (5)03:32 (9)03:22 (1)05:53 (11)01:19 (2)
7Greta Knarston40:54+08:3202:20 (7)05:01 (6)12:39 (6)14:28 (6)20:01 (7)21:53 (7)29:46 (7)32:29 (7)36:33 (7)39:13 (6)40:54 (7)
Counties Manukau02:20 (7)02:41 (8)07:38 (7)01:49 (5)05:33 (7)01:52 (7)07:53 (7)02:43 (4)04:04 (6)02:40 (3)01:41 (6)
8Eszter Mantuano42:32+10:1003:11 (9)05:29 (9)13:22 (9)15:17 (8)20:47 (9)22:32 (9)31:05 (9)33:30 (8)38:17 (8)41:06 (8)42:32 (8)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:11 (9)02:18 (5)07:53 (8)01:55 (8)05:30 (6)01:45 (4)08:33 (8)02:25 (1)04:47 (8)02:49 (4)01:26 (4)
9Aada Forsman45:40+13:1802:38 (8)05:22 (8)12:43 (7)14:48 (7)20:05 (8)22:23 (8)30:59 (8)34:29 (9)39:43 (9)43:57 (9)45:40 (9)
OK 7702:38 (8)02:44 (9)07:21 (6)02:05 (9)05:17 (5)02:18 (9)08:36 (9)03:30 (7)05:14 (9)04:14 (10)01:43 (8)
10Sarah Righetti58:04+25:4204:26 (11)07:56 (11)17:12 (11)20:07 (11)26:55 (11)29:25 (11)39:47 (11)45:46 (10)52:21 (10)56:09 (10)58:04 (10)
DrongO04:26 (11)03:30 (11)09:16 (11)02:55 (11)06:48 (10)02:30 (11)10:22 (11)05:59 (10)06:35 (10)03:48 (8)01:55 (10)
11Alicia Friberg59:15+26:5302:15 (5)05:04 (7)13:09 (8)15:43 (10)22:42 (10)24:47 (10)34:48 (10)46:23 (11)53:15 (11)56:41 (11)59:15 (11)
IF Hagen02:15 (5)02:49 (10)08:05 (10)02:34 (10)06:59 (11)02:05 (8)10:01 (10)11:35 (11)06:52 (11)03:26 (7)02:34 (11)
Gaëlle Barlet+-33:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Team Elite MTBO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jula McMillan+-33:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
North West Orienteering Club00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)