Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Prvenstvo osnovnih in srednjih šol MO Ljubljane v športni orientaciji - posamično - sprint

Orientacijski klub Polaris, Ljubljana, 14. 9. 2018
Kategorija: Dijaki

NIme / klubČasZaostanekS-4646-4545-5050-4444-4343-4242-4141-3838-3636-3434-3333-3232-4949-4848-F
1Peter Zupan25:08+00:0001:09 (1)01:45 (1)02:46 (1)03:28 (1)04:42 (1)06:03 (1)07:48 (1)09:47 (1)14:21 (2)16:05 (1)18:25 (1)20:18 (1)21:45 (1)23:24 (1)25:08 (1)
Gimnazija Bežigrad01:09 (1)00:36 (1)01:01 (3)00:42 (6)01:14 (3)01:21 (1)01:45 (4)01:59 (2)04:34 (6)01:44 (2)02:20 (3)01:53 (4)01:27 (7)01:39 (4)01:44 (7)
2Žiga Debevc25:12+00:0401:13 (2)01:54 (2)03:35 (5)04:10 (5)05:18 (3)06:56 (3)09:38 (3)11:41 (3)15:40 (3)17:16 (2)19:05 (2)20:50 (2)22:05 (2)23:34 (2)25:12 (2)
Gimnazija Bežigrad01:13 (2)00:41 (3)01:41 (17)00:35 (1)01:08 (2)01:38 (4)02:42 (14)02:03 (3)03:59 (2)01:36 (1)01:49 (1)01:45 (3)01:15 (4)01:29 (1)01:38 (2)
3Domen Kavčič26:11+01:0301:19 (4)01:59 (3)03:00 (2)03:52 (2)04:57 (2)06:20 (2)08:15 (2)09:53 (2)13:40 (1)17:40 (3)20:11 (3)21:47 (3)23:00 (3)24:36 (3)26:11 (3)
Srednja lesarska šola01:19 (4)00:40 (2)01:01 (3)00:52 (15)01:05 (1)01:23 (2)01:55 (7)01:38 (1)03:47 (1)04:00 (13)02:31 (6)01:36 (2)01:13 (1)01:36 (3)01:35 (1)
4Brin Smole32:34+07:2601:32 (6)02:17 (5)03:21 (4)04:03 (4)06:04 (5)07:35 (4)13:22 (11)16:09 (11)20:54 (10)23:11 (9)25:36 (6)27:31 (5)28:54 (4)30:45 (4)32:34 (4)
Gimnazija Ledina01:32 (6)00:45 (6)01:04 (4)00:42 (6)02:01 (15)01:31 (3)05:47 (18)02:47 (10)04:45 (7)02:17 (9)02:25 (4)01:55 (5)01:23 (6)01:51 (7)01:49 (8)
5Jože Pestotnik33:25+08:1701:18 (3)03:08 (12)04:07 (9)04:52 (9)06:39 (9)08:37 (7)10:29 (5)12:53 (4)18:20 (5)21:37 (5)24:39 (4)27:10 (4)29:16 (5)31:35 (5)33:25 (5)
Ekonomska šola01:18 (3)01:50 (17)00:59 (1)00:45 (8)01:47 (11)01:58 (8)01:52 (6)02:24 (8)05:27 (9)03:17 (12)03:02 (8)02:31 (10)02:06 (14)02:19 (13)01:50 (10)
6Jernej Jezeršek34:51+09:4301:53 (10)02:48 (9)04:03 (8)04:58 (10)06:48 (10)10:06 (10)11:53 (8)14:08 (8)20:24 (7)22:36 (6)25:35 (5)28:48 (6)30:30 (6)32:49 (6)34:51 (6)
Vegova gimnazija01:53 (10)00:55 (10)01:15 (9)00:55 (16)01:50 (12)03:18 (13)01:47 (5)02:15 (5)06:16 (12)02:12 (8)02:59 (7)03:13 (14)01:42 (11)02:19 (13)02:02 (15)
7Brin Tomc35:24+10:1602:19 (15)03:02 (11)04:27 (11)05:05 (11)06:35 (8)11:49 (12)14:23 (12)16:40 (12)21:00 (12)25:12 (10)28:43 (8)30:50 (8)32:05 (8)33:40 (7)35:24 (7)
Gimnazija Ledina02:19 (15)00:43 (4)01:25 (14)00:38 (3)01:30 (5)05:14 (15)02:34 (13)02:17 (7)04:20 (3)04:12 (14)03:31 (12)02:07 (7)01:15 (4)01:35 (2)01:44 (7)
8Gregor Kunc36:11+11:0301:35 (7)02:25 (6)03:42 (6)04:30 (6)06:07 (6)07:59 (5)12:42 (10)14:58 (10)20:58 (11)23:04 (8)26:35 (7)29:12 (7)30:55 (7)34:10 (8)36:11 (8)
Vegova gimnazija01:35 (7)00:50 (9)01:17 (12)00:48 (12)01:37 (9)01:52 (6)04:43 (17)02:16 (6)06:00 (11)02:06 (6)03:31 (12)02:37 (11)01:43 (12)03:15 (16)02:01 (13)
9Rok Merše38:10+13:0202:02 (11)02:52 (10)04:30 (12)05:22 (13)06:59 (12)09:03 (8)11:11 (6)13:41 (7)20:47 (9)22:52 (7)29:11 (9)32:52 (9)34:28 (9)36:20 (9)38:10 (9)
Škofijska klasična gimnazija02:02 (11)00:50 (9)01:38 (15)00:52 (15)01:37 (9)02:04 (9)02:08 (9)02:30 (9)07:06 (16)02:05 (4)06:19 (16)03:41 (15)01:36 (10)01:52 (8)01:50 (10)
10Matija Petrovič39:46+14:3801:20 (5)02:05 (4)03:18 (3)04:00 (3)05:36 (4)10:12 (11)11:57 (9)14:51 (9)20:44 (8)28:30 (11)31:37 (10)33:39 (10)34:59 (10)38:03 (10)39:46 (10)
Gimnazija Bežigrad01:20 (5)00:45 (6)01:13 (8)00:42 (6)01:36 (7)04:36 (14)01:45 (4)02:54 (11)05:53 (10)07:46 (16)03:07 (9)02:02 (6)01:20 (5)03:04 (15)01:43 (3)
11Maks Koncilja41:00+15:5201:45 (9)02:43 (8)04:08 (10)04:45 (8)06:30 (7)08:12 (6)09:48 (4)12:59 (5)17:20 (4)32:13 (12)34:22 (11)35:57 (11)37:11 (11)38:58 (11)41:00 (11)
Gimnazija Bežigrad01:45 (9)00:58 (12)01:25 (14)00:37 (2)01:45 (10)01:42 (5)01:36 (1)03:11 (12)04:21 (4)14:53 (17)02:09 (2)01:35 (1)01:14 (2)01:47 (5)02:02 (15)
12Ožbej Pavc43:06+17:5802:09 (12)03:25 (13)04:32 (13)05:16 (12)06:50 (11)17:12 (17)20:25 (16)23:44 (16)30:48 (14)32:54 (14)35:23 (12)37:46 (12)39:21 (12)41:22 (12)43:06 (12)
Škofijska klasična gimnazija02:09 (12)01:16 (13)01:07 (6)00:44 (7)01:34 (6)10:22 (19)03:13 (16)03:19 (13)07:04 (15)02:06 (6)02:29 (5)02:23 (8)01:35 (9)02:01 (10)01:44 (7)
13Filip Lovšin47:29+22:2102:32 (17)04:04 (15)05:21 (14)06:09 (14)08:00 (14)17:10 (16)18:51 (15)22:46 (15)29:27 (13)32:25 (13)38:17 (13)41:13 (14)43:26 (14)45:37 (14)47:29 (14)
Gimnazija Ledina02:32 (17)01:32 (15)01:17 (12)00:48 (12)01:51 (13)09:10 (18)01:41 (2)03:55 (16)06:41 (13)02:58 (11)05:52 (15)02:56 (12)02:13 (16)02:11 (11)01:52 (11)
14David Furlan49:04+23:5604:04 (19)07:29 (18)08:36 (18)09:42 (18)11:05 (19)18:58 (18)21:11 (17)28:31 (18)33:02 (16)35:02 (15)40:47 (16)43:18 (15)45:29 (16)47:20 (15)49:04 (15)
Gimnazija Ledina04:04 (19)03:25 (18)01:07 (6)01:06 (17)01:23 (4)07:53 (16)02:13 (10)07:20 (18)04:31 (5)02:00 (3)05:45 (14)02:31 (10)02:11 (15)01:51 (7)01:44 (7)
15Norbert Velušček51:29+26:2105:41 (20)06:39 (17)07:51 (17)08:41 (17)10:41 (17)19:37 (19)22:30 (18)27:40 (17)34:31 (17)37:00 (17)40:25 (14)43:31 (16)45:23 (15)47:56 (16)51:29 (16)
Gimnazija Ledina05:41 (20)00:58 (12)01:12 (7)00:50 (13)02:00 (14)08:56 (17)02:53 (15)05:10 (17)06:51 (14)02:29 (10)03:25 (10)03:06 (13)01:52 (13)02:33 (14)03:33 (17)
16Jan Verovšek53:09+28:0103:19 (18)05:01 (16)06:42 (16)07:50 (16)10:42 (18)13:42 (15)16:00 (14)19:45 (14)31:11 (15)35:37 (16)40:42 (15)44:30 (17)46:53 (17)50:14 (17)53:09 (17)
Škofijska klasična gimnazija03:19 (18)01:42 (16)01:41 (17)01:08 (18)02:52 (18)03:00 (10)02:18 (12)03:45 (14)11:26 (17)04:26 (15)05:05 (13)03:48 (16)02:23 (17)03:21 (17)02:55 (16)
Enej Smole44:43+19:3501:38 (8)02:27 (7)03:44 (7)04:32 (7)07:19 (13)09:16 (9)11:16 (7)13:27 (6)18:27 (6)20:39 (4) (N/A)39:16 (13)40:46 (13)42:47 (13)44:43 (13)
Gimnazija Ledina01:38 (8)00:49 (7)01:17 (12)00:48 (12)02:47 (17)01:57 (7)02:00 (8)02:11 (4)05:00 (8)02:12 (8)00:00 (N/A)39:16 (17)01:30 (8)02:01 (10)01:56 (12)
Saš Močnik+-26:52 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Gimnazija Bežigrad00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Nejc Grmek74:02+48:5402:15 (14)03:41 (14)05:51 (15)07:08 (15)09:33 (15)12:39 (13)14:57 (13)18:49 (13)38:05 (18) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)74:02 (19)
Vegova gimnazija02:15 (14)01:26 (14)02:10 (18)01:17 (19)02:25 (16)03:06 (11)02:18 (12)03:52 (15)19:16 (18)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)74:02 (19)
Tilen Jagodič+-26:52 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Vegova gimnazija00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Nik Pangeršič+-26:52 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Vegova gimnazija00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Maj Deržič65:47+40:3902:15 (14) (N/A) (N/A) (N/A)09:35 (16)12:44 (14) (N/A)52:17 (19) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)65:47 (18)
Ekonomska šola02:15 (14)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)09:35 (19)03:09 (12)00:00 (N/A)52:17 (19)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)65:47 (18)
Demir Bukovica83:42+58:3402:30 (16) (N/A)13:43 (19)14:30 (19) (N/A)22:20 (20) (N/A)70:16 (20) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)83:42 (20)
Ekonomska šola02:30 (16)00:00 (N/A)13:43 (19)00:47 (9)00:00 (N/A)22:20 (20)00:00 (N/A)70:16 (20)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)83:42 (20)