Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 2 - SOL 6 in WRE - srednja

Orientacijski klub Azimut, Kladje, 10. 8. 2019
Kategorija: M45

NIme / klubČasZaostanekS-6060-3333-8383-6161-6262-3939-7272-4343-3636-8787-4747-3434-7474-4444-4646-7777-4848-8080-F
1Jean-laurent BODY35:22+00:0001:57 (2)04:11 (2)05:50 (2)07:06 (1)08:20 (1)09:43 (1)11:32 (1)13:30 (1)15:49 (1)18:54 (1)20:38 (1)22:02 (1)23:57 (1)25:59 (1)27:13 (1)30:02 (1)31:38 (1)33:20 (1)35:22 (2)
Espace Chambéry Orientation01:57 (2)02:14 (1)01:39 (4)01:16 (1)01:14 (3)01:23 (3)01:49 (2)01:58 (2)02:19 (1)03:05 (1)01:44 (1)01:24 (2)01:55 (6)02:02 (3)01:14 (1)02:49 (2)01:36 (3)01:42 (1)02:02 (2)
2Janez Pretnar38:40+03:1801:52 (1)04:08 (1)05:56 (3)07:42 (3)10:10 (3)11:29 (3)12:59 (2)14:49 (2)17:32 (2)22:02 (2)23:50 (2)25:08 (2)26:49 (2)28:51 (2)30:15 (2)32:58 (2)34:59 (2)36:48 (2)38:40 (3)
Kamniški orientacijski klub01:52 (1)02:16 (2)01:48 (6)01:46 (3)02:28 (12)01:19 (2)01:30 (1)01:50 (1)02:43 (3)04:30 (3)01:48 (2)01:18 (1)01:41 (2)02:02 (3)01:24 (4)02:43 (1)02:01 (6)01:49 (2)01:52 (1)
3Olaf Binsch45:23+10:0102:21 (6)05:21 (7)07:07 (8)09:05 (6)10:19 (6)11:46 (5)13:50 (4)16:14 (3)19:05 (3)25:36 (3)27:47 (3)29:21 (3)31:06 (3)33:09 (3)34:55 (3)38:33 (3)40:28 (3)42:46 (3)45:23 (4)
The Hague Orienteering Runners02:21 (6)03:00 (10)01:46 (5)01:58 (5)01:14 (3)01:27 (6)02:04 (5)02:24 (4)02:51 (4)06:31 (7)02:11 (6)01:34 (4)01:45 (3)02:03 (4)01:46 (7)03:38 (3)01:55 (4)02:18 (6)02:37 (6)
4Stefano Brambilla45:34+10:1202:01 (3)04:23 (3)06:19 (4)08:37 (5)10:14 (4)11:28 (2)14:33 (6)16:34 (4)19:13 (4)26:44 (5)29:03 (5)30:40 (5)32:14 (5)34:24 (5)35:53 (5)39:33 (4)40:54 (4)43:07 (4)45:34 (5)
CO202:01 (3)02:22 (4)01:56 (8)02:18 (6)01:37 (7)01:14 (1)03:05 (10)02:01 (3)02:39 (2)07:31 (10)02:19 (8)01:37 (5)01:34 (1)02:10 (5)01:29 (5)03:40 (4)01:21 (1)02:13 (5)02:27 (5)
5Herwig Allwinger50:21+14:5902:15 (5)04:43 (5)06:48 (5)08:30 (4)10:17 (5)11:41 (4)13:50 (4)16:53 (5)19:47 (5)27:13 (6)29:34 (6)31:06 (6)33:01 (6)35:31 (6)37:11 (6)41:56 (6)44:46 (5)47:20 (5)50:21 (6)
Leibnitzer AC -Orienteering02:15 (5)02:28 (5)02:05 (10)01:42 (2)01:47 (8)01:24 (4)02:09 (6)03:03 (10)02:54 (5)07:26 (9)02:21 (9)01:32 (3)01:55 (6)02:30 (7)01:40 (6)04:45 (6)02:50 (12)02:34 (8)03:01 (9)
6Mareks Strauss52:55+17:3304:00 (12)06:41 (9)08:11 (9)11:09 (8)12:38 (8)14:12 (8)16:33 (8)19:01 (7)24:27 (8)28:50 (8)30:47 (8)32:41 (8)34:54 (8)40:51 (8)42:13 (8)46:11 (7)47:44 (6)49:45 (6)52:55 (7)
Motokurzeme04:00 (12)02:41 (7)01:30 (2)02:58 (11)01:29 (5)01:34 (7)02:21 (7)02:28 (5)05:26 (11)04:23 (2)01:57 (3)01:54 (10)02:13 (9)05:57 (13)01:22 (3)03:58 (5)01:33 (2)02:01 (3)03:10 (10)
7György Horányi57:18+21:5602:54 (10)07:35 (12)10:38 (12)13:09 (10)14:24 (10)15:50 (10)17:47 (9)20:46 (9)24:39 (9)30:17 (9)33:47 (9)35:41 (9)38:11 (9)41:21 (9)43:21 (9)48:56 (8)51:19 (7)53:51 (7)57:18 (8)
Paksi Sportegyesület02:54 (10)04:41 (13)03:03 (12)02:31 (8)01:15 (4)01:26 (5)01:57 (3)02:59 (9)03:53 (8)05:38 (6)03:30 (12)01:54 (10)02:30 (10)03:10 (8)02:00 (10)05:35 (8)02:23 (7)02:32 (7)03:27 (11)
8Gregor Zupan59:22+24:0002:11 (4)04:33 (4)05:46 (1)07:33 (2)08:40 (2)12:20 (6)14:19 (5)17:08 (6)20:35 (6)25:59 (4)28:03 (4)29:53 (4)31:56 (4)33:53 (4)35:15 (4)41:00 (5)53:53 (9)56:43 (8)59:22 (9)
Orientacijski klub Komenda02:11 (4)02:22 (4)01:13 (1)01:47 (4)01:07 (1)03:40 (12)01:59 (4)02:49 (8)03:27 (7)05:24 (5)02:04 (4)01:50 (7)02:03 (7)01:57 (1)01:22 (3)05:45 (10)12:53 (13)02:50 (9)02:39 (7)
9Martin Vojvodik59:38+24:1602:34 (9)06:46 (10)08:47 (10)11:21 (9)12:53 (9)15:26 (9)18:21 (10)21:10 (10)26:48 (10)35:00 (10)37:24 (10)39:28 (10)41:39 (10)45:15 (10)47:11 (10)52:44 (10)55:13 (10)57:19 (9)59:38 (10)
SKOB Ostrava02:34 (9)04:12 (12)02:01 (9)02:34 (9)01:32 (6)02:33 (11)02:55 (9)02:49 (8)05:38 (12)08:12 (11)02:24 (10)02:04 (12)02:11 (8)03:36 (10)01:56 (9)05:33 (7)02:29 (8)02:06 (4)02:19 (3)
10Miha Škarabot60:52+25:3002:23 (7)05:01 (6)06:52 (6)09:45 (7)11:39 (7)13:19 (7)15:52 (7)19:16 (8)23:39 (7)28:25 (7)30:34 (7)32:18 (7)34:06 (7)36:27 (7)38:22 (7)50:58 (9)53:31 (8)58:27 (10)60:52 (11)
Orientacijski Klub Polaris02:23 (7)02:38 (6)01:51 (7)02:53 (10)01:54 (9)01:40 (8)02:33 (8)03:24 (12)04:23 (9)04:46 (4)02:09 (5)01:44 (6)01:48 (4)02:21 (6)01:55 (8)12:36 (13)02:33 (10)04:56 (13)02:25 (4)
11Robert Kunc68:18+32:5602:30 (8)05:30 (8)07:06 (7)13:18 (11)15:24 (11)19:34 (11)26:11 (11)28:51 (11)32:17 (11)41:12 (11)43:30 (11)45:23 (11)48:25 (11)51:56 (11)54:08 (11)59:50 (11)61:49 (11)65:25 (11)68:18 (12)
OK Tivoli02:30 (8)03:00 (10)01:36 (3)06:12 (12)02:06 (11)04:10 (13)06:37 (12)02:40 (6)03:26 (6)08:55 (12)02:18 (7)01:53 (8)03:02 (12)03:31 (9)02:12 (11)05:42 (9)01:59 (5)03:36 (10)02:53 (8)
12Andrej Korelc82:06+46:4407:24 (13)10:15 (13)12:38 (13)14:59 (12)22:41 (12)25:11 (12)30:39 (12)34:36 (12)40:26 (12)47:32 (12)53:30 (12)56:25 (12)59:20 (12)63:23 (12)65:59 (12)71:53 (12)74:26 (12)78:29 (12)82:06 (13)
Orientacijski klub Komenda07:24 (13)02:51 (8)02:23 (11)02:21 (7)07:42 (13)02:30 (10)05:28 (11)03:57 (13)05:50 (13)07:06 (8)05:58 (13)02:55 (13)02:55 (11)04:03 (12)02:36 (13)05:54 (11)02:33 (10)04:03 (11)03:37 (12)
13Davor Pobega101:40+66:1803:21 (11)07:02 (11)10:20 (11)21:14 (13)23:19 (13)25:39 (13)35:32 (13)38:50 (13)43:33 (13)64:25 (13)67:33 (13)69:35 (13)76:13 (13)79:50 (13)82:04 (13)90:24 (13)93:06 (13)97:24 (13)101:40 (1)
OK Tivoli03:21 (11)03:41 (11)03:18 (13)10:54 (13)02:05 (10)02:20 (9)09:53 (13)03:18 (11)04:43 (10)20:52 (13)03:08 (11)02:02 (11)06:38 (13)03:37 (11)02:14 (12)08:20 (12)02:42 (11)04:18 (12)04:16 (13)
Xavier Torras Boldú+-36:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ALIGOTS00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Sergey Skopinski+-36:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OMEGA RUSSIA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Thierry Eynard+-36:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Convergence00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vladimir Trivunović+-36:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Sova00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)