Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 2 - SOL 6 in WRE - srednja

Orientacijski klub Azimut, Kladje, 10. 8. 2019
Kategorija: M65

NIme / klubČasZaostanekS-7373-6868-8282-3737-3838-4343-6767-3535-4444-4646-5050-F
1Jacques Silvestre33:19+00:0003:29 (1)05:14 (2)07:14 (1)10:38 (1)12:17 (1)14:03 (1)17:52 (1)22:16 (1)25:19 (1)27:16 (1)31:22 (1)33:19 (1)
C.O.Liege03:29 (1)01:45 (5)02:00 (1)03:24 (1)01:39 (1)01:46 (2)03:49 (2)04:24 (1)03:03 (2)01:57 (3)04:06 (1)01:57 (4)
2Charles Nelson38:58+05:3903:55 (4)05:48 (6)08:23 (4)12:31 (2)14:44 (2)16:52 (2)20:27 (2)25:03 (2)28:35 (2)30:44 (2)36:23 (2)38:58 (2)
OK Azimut03:55 (4)01:53 (8)02:35 (5)04:08 (2)02:13 (3)02:08 (3)03:35 (1)04:36 (2)03:32 (7)02:09 (6)05:39 (5)02:35 (10)
3Franz Käfer44:54+11:3504:08 (6)05:47 (5)07:50 (3)16:46 (6)19:21 (6)21:01 (6)25:42 (5)30:27 (3)33:55 (3)35:49 (3)42:47 (3)44:54 (3)
HSV Pinkafeld04:08 (6)01:39 (4)02:03 (2)08:56 (8)02:35 (8)01:40 (1)04:41 (8)04:45 (3)03:28 (5)01:54 (1)06:58 (10)02:07 (6)
4Libor Makovicka47:39+14:2004:42 (9)06:33 (8)09:29 (7)19:34 (10)21:51 (9)24:01 (9)28:54 (7)34:41 (5)37:54 (4)40:03 (4)45:37 (4)47:39 (4)
co colmar04:42 (9)01:51 (6)02:56 (8)10:05 (11)02:17 (4)02:10 (4)04:53 (9)05:47 (5)03:13 (4)02:09 (6)05:34 (4)02:02 (5)
5Günther Prommer48:36+15:1703:34 (2)05:05 (1)07:35 (2)14:48 (4)17:01 (3)19:42 (3)23:57 (3)35:19 (6)38:56 (7)41:52 (7)46:41 (6)48:36 (5)
NF Brückl03:34 (2)01:31 (1)02:30 (3)07:13 (6)02:13 (3)02:41 (11)04:15 (4)11:22 (11)03:37 (8)02:56 (8)04:49 (3)01:55 (3)
6Vlado Sedej48:42+15:2304:45 (10)06:23 (7)09:26 (6)19:30 (9)23:23 (10)25:56 (10)30:53 (9)36:47 (9)39:52 (8)41:49 (6)46:17 (5)48:42 (6)
OK Azimut04:45 (10)01:38 (3)03:03 (9)10:04 (10)03:53 (11)02:33 (9)04:57 (10)05:54 (6)03:05 (3)01:57 (3)04:28 (2)02:25 (8)
7Janko Lapajne50:14+16:5504:35 (7)07:33 (10)10:37 (9)15:56 (5)18:25 (5)21:00 (5)25:29 (4)34:06 (4)38:08 (5)40:14 (5)47:51 (7)50:14 (7)
OK Azimut04:35 (7)02:58 (12)03:04 (10)05:19 (4)02:29 (6)02:35 (10)04:29 (6)08:37 (7)04:02 (9)02:06 (4)07:37 (11)02:23 (7)
8Jean-Claude Dupont50:42+17:2304:42 (9)06:42 (9)09:32 (8)16:59 (7)19:56 (7)22:17 (7)26:31 (6)35:54 (7)38:56 (7)42:03 (8)48:49 (8)50:42 (8)
C.O.Liege04:42 (9)02:00 (9)02:50 (7)07:27 (7)02:57 (9)02:21 (8)04:14 (3)09:23 (8)03:02 (1)03:07 (9)06:46 (9)01:53 (2)
9Ivano Benini51:09+17:5003:39 (3)05:32 (3)12:44 (11)22:04 (11)24:31 (11)26:44 (11)31:18 (10)36:46 (8)40:16 (9)43:27 (9)49:29 (9)51:09 (9)
Polisportiva Besanese03:39 (3)01:53 (8)07:12 (12)09:20 (9)02:27 (5)02:13 (6)04:34 (7)05:28 (4)03:30 (6)03:11 (10)06:02 (6)01:40 (1)
10Walter Peraro58:22+25:0306:14 (11)08:28 (11)11:45 (10)17:56 (8)21:01 (8)23:52 (8)30:05 (8)40:44 (10)45:20 (10)47:55 (10)55:43 (10)58:22 (10)
Lessinia Orienteering06:14 (11)02:14 (10)03:17 (11)06:11 (5)03:05 (10)02:51 (12)06:13 (11)10:39 (10)04:36 (11)02:35 (7)07:48 (12)02:39 (11)
11Keijo Rantala73:16+39:5711:32 (12)13:51 (12)16:24 (12)34:30 (12)37:04 (12)39:24 (12)43:49 (12)55:53 (12)60:27 (11)63:51 (12)70:27 (12)73:16 (12)
Karkki-Rasti11:32 (12)02:19 (11)02:33 (4)18:06 (12)02:34 (7)02:20 (7)04:25 (5)12:04 (12)04:34 (10)03:24 (11)06:36 (8)02:49 (12)
Gilles Baguerey60:01+26:4204:06 (5)05:43 (4)08:29 (5)13:04 (3)17:41 (4)19:52 (4)32:15 (11)42:23 (11) (N/A)51:24 (11)57:28 (11)60:01 (11)
co colmar04:06 (5)01:37 (2)02:46 (6)04:35 (3)04:37 (12)02:11 (5)12:23 (12)10:08 (9)00:00 (N/A)51:24 (12)06:04 (7)02:33 (9)