Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 2 - SOL 6 in WRE - srednja

Orientacijski klub Azimut, Kladje, 10. 8. 2019
Kategorija: W45

NIme / klubČasZaostanekS-6666-3333-3737-3939-8181-7070-7474-8787-4747-6767-4444-4545-7171-5050-F
1Monica Aguilera36:39+00:0003:04 (1)06:15 (1)09:16 (1)11:12 (1)12:53 (1)16:31 (1)18:23 (1)24:05 (1)26:15 (1)27:38 (1)30:10 (1)31:11 (1)32:28 (2)35:01 (2)36:39 (2)
Club Orientació Catalunya03:04 (1)03:11 (1)03:01 (1)01:56 (1)01:41 (2)03:38 (1)01:52 (1)05:42 (2)02:10 (1)01:23 (1)02:32 (1)01:01 (1)01:17 (1)02:33 (1)01:38 (1)
2Sue Bett46:11+09:3203:56 (4)07:42 (2)10:44 (2)13:00 (2)14:56 (2)18:42 (2)21:19 (2)27:28 (2)30:30 (2)31:54 (2)34:54 (2)36:49 (2)38:43 (3)43:38 (3)46:11 (3)
Southern Navigators03:56 (4)03:46 (4)03:02 (2)02:16 (3)01:56 (3)03:46 (2)02:37 (5)06:09 (5)03:02 (6)01:24 (2)03:00 (2)01:55 (6)01:54 (6)04:55 (6)02:33 (9)
3Mietta Groeneveld49:46+13:0705:41 (9)09:14 (6)13:14 (4)15:23 (4)17:02 (3)20:59 (3)23:18 (3)32:41 (3)35:04 (3)36:35 (3)39:39 (3)40:51 (3)42:52 (4)47:42 (4)49:46 (4)
The Hague Orienteering Runners05:41 (9)03:33 (2)04:00 (4)02:09 (2)01:39 (1)03:57 (3)02:19 (4)09:23 (10)02:23 (2)01:31 (3)03:04 (3)01:12 (2)02:01 (7)04:50 (5)02:04 (6)
4Sarah Louise Francis53:49+17:1004:34 (6)09:35 (7)15:03 (7)18:57 (9)21:26 (9)26:11 (6)30:27 (9)35:25 (5)38:25 (5)40:11 (4)43:56 (4)45:42 (4)47:35 (5)52:01 (5)53:49 (5)
Southern Navigators04:34 (6)05:01 (9)05:28 (9)03:54 (9)02:29 (8)04:45 (5)04:16 (12)04:58 (1)03:00 (5)01:46 (6)03:45 (6)01:46 (5)01:53 (3)04:26 (3)01:48 (3)
5Tünde Allwinger58:43+22:0406:49 (13)10:38 (10)14:51 (6)18:26 (7)21:21 (7)27:34 (9)30:16 (8)36:48 (8)40:58 (8)43:16 (6)47:38 (7)49:18 (6)51:11 (7)56:00 (6)58:43 (6)
Leibnitzer AC -Orienteering06:49 (13)03:49 (5)04:13 (5)03:35 (8)02:55 (10)06:13 (10)02:42 (6)06:32 (6)04:10 (10)02:18 (7)04:22 (10)01:40 (4)01:53 (3)04:49 (4)02:43 (10)
6Mila Vila Descals58:45+22:0606:23 (12)10:01 (8)15:06 (8)18:18 (6)20:16 (6)27:20 (7)30:06 (7)35:52 (7)39:30 (6)41:05 (5)45:00 (5)47:58 (5)49:52 (6)56:25 (7)58:45 (7)
Valencia Orientación06:23 (12)03:38 (3)05:05 (7)03:12 (5)01:58 (4)07:04 (11)02:46 (7)05:46 (3)03:38 (8)01:35 (4)03:55 (7)02:58 (12)01:54 (6)06:33 (12)02:20 (8)
7Nadia van Buuren59:29+22:5003:40 (2)08:01 (3)11:40 (3)14:58 (3)17:12 (4)21:20 (4)26:30 (5)33:54 (4)39:36 (7)44:20 (7)47:30 (6)50:01 (7)52:06 (8)57:26 (8)59:29 (8)
Orienteering Trieste03:40 (2)04:21 (7)03:39 (3)03:18 (6)02:14 (6)04:08 (4)05:10 (13)07:24 (8)05:42 (13)04:44 (13)03:10 (5)02:31 (9)02:05 (9)05:20 (9)02:03 (5)
8Véronique Makovicka60:48+24:0903:46 (3)08:24 (4)15:31 (9)18:52 (8)21:25 (8)27:24 (8)30:57 (10)40:50 (9)43:33 (9)45:19 (8)49:41 (8)51:49 (8)53:51 (9)58:58 (9)60:48 (9)
co colmar03:46 (3)04:38 (8)07:07 (13)03:21 (7)02:33 (9)05:59 (9)03:33 (9)09:53 (12)02:43 (4)01:46 (6)04:22 (10)02:08 (7)02:02 (8)05:07 (8)01:50 (4)
9Laurence Gaudrillier61:51+25:1204:43 (7)08:40 (5)13:56 (5)16:35 (5)18:44 (5)23:31 (5)25:48 (4)35:38 (6)38:15 (4)49:34 (10)52:40 (9)54:18 (9)56:12 (10)60:12 (10)61:51 (10)
Espace Chambéry Orientation04:43 (7)03:57 (6)05:16 (8)02:39 (4)02:09 (5)04:47 (6)02:17 (2)09:50 (11)02:37 (3)11:19 (14)03:06 (4)01:38 (3)01:54 (6)04:00 (2)01:39 (2)
10Romana Zupan64:55+28:1604:02 (5)10:30 (9)15:59 (10)20:08 (10)22:26 (10)27:47 (10)30:06 (7)42:36 (10)46:36 (10)49:02 (9)53:04 (10)55:30 (10)57:40 (11)62:44 (11)64:55 (11)
Orientacijski klub Komenda04:02 (5)06:28 (12)05:29 (10)04:09 (12)02:18 (7)05:21 (7)02:19 (4)12:30 (13)04:00 (9)02:26 (8)04:02 (8)02:26 (8)02:10 (10)05:04 (7)02:11 (7)
11Irma Pretnar69:46+33:0705:43 (10)11:35 (12)16:39 (11)20:46 (11)23:57 (11)32:14 (11)36:07 (11)42:44 (11)46:56 (11)49:41 (11)55:22 (11)58:02 (11)60:43 (12)66:33 (12)69:46 (12)
Kamniški orientacijski klub05:43 (10)05:52 (11)05:04 (6)04:07 (11)03:11 (12)08:17 (14)03:53 (10)06:37 (7)04:12 (11)02:45 (10)05:41 (13)02:40 (10)02:41 (11)05:50 (11)03:13 (14)
12Alenka Škarabot73:09+36:3006:00 (11)14:02 (13)20:07 (13)25:07 (13)28:16 (13)36:29 (13)40:02 (12)46:09 (12)50:33 (12)53:32 (12)59:06 (12)61:50 (12)64:40 (13)70:21 (13)73:09 (13)
Orientacijski Klub Polaris06:00 (11)08:02 (13)06:05 (11)05:00 (13)03:09 (11)08:13 (13)03:33 (9)06:07 (4)04:24 (12)02:59 (11)05:34 (12)02:44 (11)02:50 (12)05:41 (10)02:48 (13)
13Éva Jakab90:50+54:1105:40 (8)11:29 (11)18:13 (12)24:19 (12)27:59 (12)33:35 (12)45:29 (13)60:22 (13)63:59 (13)66:38 (13)71:48 (13)75:24 (13)79:46 (14)88:03 (14)90:50 (14)
Paksi Sportegyesület05:40 (8)05:49 (10)06:44 (12)06:06 (14)03:40 (14)05:36 (8)11:54 (14)14:53 (14)03:37 (7)02:39 (9)05:10 (11)03:36 (14)04:22 (14)08:17 (13)02:47 (11)
14Vera Kovács117:41+81:0216:39 (14)28:06 (14)43:45 (14)47:41 (14)51:01 (14)58:16 (14)62:29 (14)71:13 (14)77:19 (14)81:00 (14)96:18 (14)99:44 (14)102:35 (1)114:53 (1)117:41 (1)
Paksi Sportegyesület16:39 (14)11:27 (14)15:39 (14)03:56 (10)03:20 (13)07:15 (12)04:13 (11)08:44 (9)06:06 (14)03:41 (12)15:18 (14)03:26 (13)02:51 (13)12:18 (14)02:48 (13)
Anastasia Skopinskaya+-37:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OMEGA RUSSIA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Eva Guma Martinez+-37:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ALIGOTS00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)