Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 2 - SOL 6 in WRE - srednja

Orientacijski klub Azimut, Kladje, 10. 8. 2019
Kategorija: W55

NIme / klubČasZaostanekS-7373-6868-8282-3737-3838-4343-6767-3535-4444-4646-5050-F
1Doris Gittmaier31:32+00:0003:10 (1)04:34 (1)06:26 (1)09:59 (1)11:36 (1)14:02 (1)17:08 (1)20:33 (1)24:41 (1)26:26 (1)29:57 (1)31:32 (1)
HSV Ried im Innkreis03:10 (1)01:24 (1)01:52 (1)03:33 (1)01:37 (1)02:26 (1)03:06 (1)03:25 (1)04:08 (4)01:45 (1)03:31 (1)01:35 (1)
2Lucia Sacilotto50:44+19:1206:03 (7)08:28 (6)11:56 (6)18:59 (6)21:16 (4)23:52 (4)28:33 (3)35:37 (2)38:45 (2)41:08 (2)47:41 (2)50:44 (2)
ASD Unione Lombarda06:03 (7)02:25 (6)03:28 (7)07:03 (6)02:17 (2)02:36 (2)04:41 (2)07:04 (3)03:08 (1)02:23 (3)06:33 (4)03:03 (8)
3Anna Riva51:09+19:3703:34 (2)05:38 (2)07:45 (2)13:08 (2)16:11 (2)21:10 (2)26:36 (2)35:55 (3)41:33 (3)43:22 (3)49:21 (3)51:09 (3)
Polisportiva Besanese03:34 (2)02:04 (4)02:07 (2)05:23 (3)03:03 (3)04:59 (10)05:26 (4)09:19 (7)05:38 (7)01:49 (2)05:59 (2)01:48 (2)
4Martha Prommer56:09+24:3704:42 (3)06:29 (3)10:23 (3)15:21 (3)18:46 (3)21:37 (3)30:49 (4)38:06 (4)42:46 (4)47:13 (4)53:39 (4)56:09 (4)
NF Brückl04:42 (3)01:47 (2)03:54 (8)04:58 (2)03:25 (4)02:51 (4)09:12 (10)07:17 (4)04:40 (5)04:27 (10)06:26 (3)02:30 (4)
5Daniela Frigerio58:03+26:3104:44 (4)07:09 (4)10:26 (4)17:40 (4)21:49 (5)25:48 (5)32:44 (6)38:54 (5)43:38 (5)47:21 (5)55:36 (5)58:03 (5)
Polisportiva Besanese04:44 (4)02:25 (6)03:17 (6)07:14 (7)04:09 (7)03:59 (7)06:56 (8)06:10 (2)04:44 (6)03:43 (8)08:15 (7)02:27 (3)
6Gertrude Schandor64:07+32:3506:32 (9)09:03 (9)12:16 (7)18:44 (5)23:10 (6)26:55 (7)32:11 (5)45:36 (7)49:44 (6)53:15 (6)61:12 (6)64:07 (6)
Verein OC FF06:32 (9)02:31 (8)03:13 (5)06:28 (5)04:26 (8)03:45 (6)05:16 (3)13:25 (11)04:08 (4)03:31 (7)07:57 (5)02:55 (6)
7Kate Rantala64:54+33:2217:16 (11)19:14 (10)22:09 (10)27:51 (10)31:31 (9)34:12 (9)39:46 (9)47:13 (8)51:06 (7)53:55 (7)61:53 (7)64:54 (7)
Karkki-Rasti17:16 (11)01:58 (3)02:55 (4)05:42 (4)03:40 (5)02:41 (3)05:34 (5)07:27 (6)03:53 (2)02:49 (5)07:58 (6)03:01 (7)
8Licia Kalcich75:38+44:0606:05 (8)08:36 (7)13:09 (8)20:51 (8)26:38 (8)30:46 (8)37:59 (8)49:09 (9)59:29 (8)62:58 (8)72:49 (8)75:38 (8)
CO206:05 (8)02:31 (8)04:33 (9)07:42 (8)05:47 (9)04:08 (9)07:13 (9)11:10 (8)10:20 (9)03:29 (6)09:51 (8)02:49 (5)
9Maia Camerini84:53+53:2105:36 (5)08:21 (5)11:01 (5)19:38 (7)23:27 (7)26:33 (6)33:16 (7)44:36 (6)60:58 (9)68:27 (11)81:42 (10)84:53 (9)
VIVAIO05:36 (5)02:45 (9)02:40 (3)08:37 (9)03:49 (6)03:06 (5)06:43 (7)11:20 (10)16:22 (11)07:29 (11)13:15 (9)03:11 (9)
10Chiara Rajgelj85:42+54:1006:00 (6)08:46 (8)14:45 (9)24:40 (9)32:58 (10)37:05 (10)43:40 (11)51:03 (10)63:29 (11)66:15 (9)80:07 (9)85:42 (10)
SSD-AŠZ GAJA06:00 (6)02:46 (10)05:59 (10)09:55 (10)08:18 (10)04:07 (8)06:35 (6)07:23 (5)12:26 (10)02:46 (4)13:52 (10)05:35 (11)
Catherine Baguerey85:48+54:1608:22 (10) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)41:51 (10)53:03 (11)62:13 (10)66:17 (10)82:01 (11)85:48 (11)
co colmar08:22 (10)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)41:51 (11)11:12 (9)09:10 (8)04:04 (9)15:44 (11)03:47 (10)
Federica Brugnoli+-32:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Lessinia Orienteering00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)