Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 1 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Rupe, 9. 8. 2019
Kategorija: M21E

NIme / klubČasZaostanekS-3131-3232-3333-3434-3535-3636-3737-3838-3939-4040-4141-4242-4343-4444-4545-4646-4747-4848-4949-5050-5151-5252-5353-5454-5555-F
1Filip Wolf44:35+00:0001:14 (2)03:02 (1)05:26 (2)06:24 (2)08:13 (2)09:09 (2)13:08 (2)14:45 (2)16:27 (2)17:26 (2)19:25 (1)20:39 (1)21:44 (1)23:05 (1)26:37 (1)28:22 (1)30:00 (1)32:51 (1)33:47 (1)35:06 (1)37:19 (1)40:05 (1)41:32 (1)42:34 (2)43:34 (2)44:35 (2)
#BPDL team01:14 (2)01:48 (1)02:24 (6)00:58 (1)01:49 (5)00:56 (3)03:59 (5)01:37 (1)01:42 (3)00:59 (1)01:59 (1)01:14 (4)01:05 (4)01:21 (1)03:32 (1)01:45 (2)01:38 (1)02:51 (4)00:56 (1)01:19 (1)02:13 (3)02:46 (5)01:27 (1)01:02 (3)01:00 (1)01:01 (3)
2Vít Koštejn46:11+01:3601:40 (6)03:43 (3)06:11 (5)07:23 (5)09:01 (5)09:56 (5)13:10 (3)15:54 (5)17:08 (4)18:29 (3)21:09 (3)22:07 (2)23:00 (2)24:47 (3)28:26 (3)30:26 (3)32:07 (2)34:53 (3)35:56 (3)37:23 (3)39:34 (3)41:42 (3)43:10 (2)44:09 (3)45:13 (3)46:11 (3)
#BPDL team01:40 (6)02:03 (3)02:28 (8)01:12 (3)01:38 (2)00:55 (1)03:14 (1)02:44 (8)01:14 (1)01:21 (2)02:40 (4)00:58 (1)00:53 (1)01:47 (5)03:39 (3)02:00 (5)01:41 (2)02:46 (2)01:03 (3)01:27 (2)02:11 (2)02:08 (1)01:28 (2)00:59 (2)01:04 (2)00:58 (1)
3Pierre Schamberger47:56+03:2101:25 (4)03:54 (4)05:51 (4)07:03 (4)08:42 (3)09:44 (3)13:48 (5)15:38 (4)17:35 (5)18:57 (5)21:10 (4)22:10 (3)23:17 (3)24:40 (2)28:17 (2)30:07 (2)32:15 (3)34:37 (2)35:36 (2)37:05 (2)39:08 (2)41:35 (2)44:17 (3)45:14 (4)46:47 (4)47:56 (4)
C.O. Mulhouse01:25 (4)02:29 (5)01:57 (3)01:12 (3)01:39 (3)01:02 (4)04:04 (6)01:50 (4)01:57 (4)01:22 (3)02:13 (2)01:00 (2)01:07 (5)01:23 (2)03:37 (2)01:50 (3)02:08 (4)02:22 (1)00:59 (2)01:29 (3)02:03 (1)02:27 (2)02:42 (6)00:57 (1)01:33 (7)01:09 (4)
4Jaka Piltaver52:09+07:3401:16 (3)03:55 (5)05:31 (3)06:52 (3)08:56 (4)09:52 (4)13:16 (4)14:57 (3)17:08 (4)18:40 (4)21:32 (5)22:52 (5)24:05 (5)26:11 (5)31:31 (5)33:09 (5)35:00 (5)37:49 (5)38:57 (5)40:55 (4)43:21 (4)46:04 (4)48:37 (4)49:42 (5)50:53 (5)52:09 (5)
OK Brežice01:16 (3)02:39 (6)01:36 (1)01:21 (6)02:04 (7)00:56 (3)03:24 (2)01:41 (2)02:11 (6)01:32 (5)02:52 (5)01:20 (6)01:13 (7)02:06 (6)05:20 (6)01:38 (1)01:51 (3)02:49 (3)01:08 (4)01:58 (5)02:26 (5)02:43 (3)02:33 (4)01:05 (5)01:11 (3)01:16 (5)
5Christian Pfeifer53:10+08:3501:14 (2)03:16 (2)05:07 (1)06:23 (1)07:57 (1)09:02 (1)12:39 (1)14:28 (1)15:49 (1)17:15 (1)20:54 (2)22:37 (4)23:42 (4)25:28 (4)29:37 (4)31:36 (4)34:45 (4)37:37 (4)38:46 (4)41:16 (5)44:35 (5)47:31 (5)49:41 (5)50:44 (6)52:10 (6)53:10 (6)
OLC Graz01:14 (2)02:02 (2)01:51 (2)01:16 (5)01:34 (1)01:05 (5)03:37 (3)01:49 (3)01:21 (2)01:26 (4)03:39 (8)01:43 (9)01:05 (4)01:46 (4)04:09 (5)01:59 (4)03:09 (8)02:52 (5)01:09 (5)02:30 (9)03:19 (8)02:56 (7)02:10 (3)01:03 (4)01:26 (5)01:00 (2)
6Daniel Monckton61:09+16:3401:27 (5)04:26 (7)06:34 (7)07:50 (7)09:41 (7)10:52 (7)14:44 (6)16:55 (6)18:54 (6)20:33 (6)23:31 (6)24:43 (6)25:53 (6)28:57 (6)35:15 (7)37:26 (7)40:12 (7)43:32 (6)45:08 (6)47:32 (6)50:34 (6)53:41 (7)56:17 (6)57:46 (7)59:35 (7)61:09 (7)
North West Orienteering Club01:27 (5)02:59 (8)02:08 (5)01:16 (5)01:51 (6)01:11 (6)03:52 (4)02:11 (6)01:59 (5)01:39 (7)02:58 (6)01:12 (3)01:10 (6)03:04 (9)06:18 (8)02:11 (6)02:46 (5)03:20 (6)01:36 (8)02:24 (8)03:02 (7)03:07 (8)02:36 (5)01:29 (8)01:49 (8)01:34 (9)
7Žan Luka Šumečki62:24+17:4902:15 (8)04:23 (6)06:22 (6)07:45 (6)09:31 (6)10:46 (6)16:11 (7)18:11 (7)21:10 (7)22:49 (7)25:05 (7)26:28 (7)27:32 (7)29:12 (7)33:19 (6)37:19 (6)40:07 (6)45:26 (7)46:36 (7)48:21 (7)50:48 (7)53:35 (6)58:33 (7)59:41 (8)60:55 (8)62:24 (8)
OK Tivoli02:15 (8)02:08 (4)01:59 (4)01:23 (7)01:46 (4)01:15 (8)05:25 (9)02:00 (5)02:59 (9)01:39 (7)02:16 (3)01:23 (8)01:04 (2)01:40 (3)04:07 (4)04:00 (9)02:48 (6)05:19 (9)01:10 (6)01:45 (4)02:27 (6)02:47 (6)04:58 (9)01:08 (6)01:14 (4)01:29 (8)
8Luigi Giuliani68:58+24:2302:26 (10)05:06 (8)07:33 (8)09:29 (9)12:03 (9)13:15 (8)17:38 (8)20:06 (8)22:21 (8)24:24 (8)27:57 (8)29:17 (8)30:37 (8)36:49 (8)43:35 (8)46:01 (8)48:51 (8)52:12 (8)53:31 (8)55:38 (8)57:57 (8)60:43 (8)64:49 (8)66:06 (9)67:35 (9)68:58 (9)
Polisportiva Besanese02:26 (10)02:40 (7)02:27 (7)01:56 (10)02:34 (10)01:12 (7)04:23 (7)02:28 (7)02:15 (7)02:03 (9)03:33 (7)01:20 (6)01:20 (8)06:12 (10)06:46 (9)02:26 (7)02:50 (7)03:21 (7)01:19 (7)02:07 (6)02:19 (4)02:46 (5)04:06 (8)01:17 (7)01:29 (6)01:23 (7)
9Sergey Snigirev87:08+42:3302:24 (9)05:55 (10)08:45 (10)10:29 (10)12:50 (10)14:20 (10)20:23 (10)25:19 (10)28:18 (10)33:19 (10)37:11 (10)39:20 (10)43:16 (10)45:45 (10)52:01 (10)55:26 (10)59:48 (9)63:18 (9)65:03 (9)67:22 (9)73:48 (9)78:43 (9)81:35 (9)83:31 (10)85:48 (10)87:08 (10)
Butovo Wolves02:24 (9)03:31 (10)02:50 (10)01:44 (9)02:21 (8)01:30 (9)06:03 (10)04:56 (10)02:59 (9)05:01 (10)03:52 (9)02:09 (10)03:56 (9)02:29 (7)06:16 (7)03:25 (8)04:22 (9)03:30 (8)01:45 (9)02:19 (7)06:26 (10)04:55 (9)02:52 (7)01:56 (9)02:17 (9)01:20 (6)
10Thibault Koeberle106:28+61:5302:08 (7)05:13 (9)07:50 (9)09:27 (8)11:54 (8)13:43 (9)19:02 (9)21:59 (9)25:28 (9)27:12 (9)31:07 (9)32:29 (9)37:18 (9)39:54 (9)47:28 (9)51:54 (9)67:04 (10)76:45 (10)78:37 (10)82:04 (10)86:33 (10)93:52 (10)98:54 (10)101:30 (1)104:33 (1)106:28 (1)
C.O. Mulhouse02:08 (7)03:05 (9)02:37 (9)01:37 (8)02:27 (9)01:49 (10)05:19 (8)02:57 (9)03:29 (10)01:44 (8)03:55 (10)01:22 (7)04:49 (10)02:36 (8)07:34 (10)04:26 (10)15:10 (10)09:41 (10)01:52 (10)03:27 (10)04:29 (9)07:19 (10)05:02 (10)02:36 (10)03:03 (10)01:55 (10)
Gregor Hvala+-45:25 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Alexey Snigirev+-45:25 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Butovo Wolves00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Kyongsa Ri+-45:25 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Žan Ravnikar+-45:25 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)