Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 1 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Rupe, 9. 8. 2019
Kategorija: M45

NIme / klubČasZaostanekS-6161-3333-3434-3939-3838-4141-4242-4343-4444-4545-4747-7373-4949-5050-6464-6565-5353-6363-6969-F
1Stefano Brambilla49:46+00:0001:56 (2)06:30 (3)08:15 (3)11:17 (3)12:27 (2)14:35 (2)16:04 (2)17:16 (2)19:16 (2)25:24 (2)30:09 (2)32:19 (2)33:33 (2)35:24 (2)37:46 (2)39:51 (3)44:42 (2)46:55 (2)48:51 (2)49:46 (2)
CO201:56 (2)04:34 (4)01:45 (3)03:02 (4)01:10 (1)02:08 (2)01:29 (4)01:12 (1)02:00 (1)06:08 (2)04:45 (4)02:10 (1)01:14 (2)01:51 (1)02:22 (3)02:05 (2)04:51 (4)02:13 (2)01:56 (2)00:55 (2)
2Jean-laurent BODY50:29+00:4301:41 (1)05:43 (1)07:20 (1)09:52 (1)11:39 (1)13:41 (1)14:59 (1)16:15 (1)18:37 (1)22:26 (1)26:04 (1)30:56 (1)33:01 (1)34:53 (1)36:59 (1)38:55 (2)45:51 (3)47:53 (3)49:36 (3)50:29 (3)
Espace Chambéry Orientation01:41 (1)04:02 (1)01:37 (1)02:32 (1)01:47 (5)02:02 (1)01:18 (1)01:16 (2)02:22 (3)03:49 (1)03:38 (1)04:52 (8)02:05 (9)01:52 (2)02:06 (1)01:56 (1)06:56 (8)02:02 (1)01:43 (1)00:53 (1)
3Janez Pretnar58:43+08:5702:14 (6)08:25 (6)10:54 (6)13:55 (6)15:22 (5)17:48 (5)19:18 (5)22:50 (5)25:02 (4)31:37 (5)36:35 (5)38:57 (5)40:42 (5)42:43 (5)44:58 (5)48:10 (6)52:17 (6)55:00 (6)57:13 (5)58:43 (5)
Kamniški orientacijski klub02:14 (6)06:11 (6)02:29 (7)03:01 (3)01:27 (3)02:26 (3)01:30 (5)03:32 (7)02:12 (2)06:35 (5)04:58 (6)02:22 (2)01:45 (7)02:01 (3)02:15 (2)03:12 (7)04:07 (2)02:43 (3)02:13 (5)01:30 (7)
4Olaf Binsch59:12+09:2602:00 (3)06:26 (2)08:04 (2)10:58 (2)12:36 (3)15:35 (3)17:06 (3)20:05 (3)23:00 (3)29:26 (4)34:19 (4)37:09 (4)38:29 (4)40:33 (4)43:25 (4)46:10 (5)51:13 (5)54:41 (5)57:55 (6)59:12 (6)
The Hague Orienteering Runners02:00 (3)04:26 (2)01:38 (2)02:54 (2)01:38 (4)02:59 (7)01:31 (6)02:59 (5)02:55 (6)06:26 (3)04:53 (5)02:50 (4)01:20 (4)02:04 (4)02:52 (5)02:45 (5)05:03 (6)03:28 (8)03:14 (7)01:17 (6)
5Herwig Allwinger61:50+12:0402:12 (5)07:14 (5)09:22 (4)12:52 (4)14:15 (4)16:52 (4)18:36 (4)23:29 (6)26:06 (5)33:15 (6)37:45 (6)41:54 (6)43:16 (6)45:30 (6)48:26 (6)51:04 (7)55:59 (7)58:54 (7)60:51 (7)61:50 (7)
Leibnitzer AC -Orienteering02:12 (5)05:02 (5)02:08 (6)03:30 (6)01:23 (2)02:37 (5)01:44 (8)04:53 (8)02:37 (4)07:09 (6)04:30 (3)04:09 (6)01:22 (5)02:14 (6)02:56 (6)02:38 (4)04:55 (5)02:55 (4)01:57 (3)00:59 (3)
6György Horányi81:30+31:4409:48 (9)19:43 (9)22:32 (9)26:43 (9)28:43 (9)31:38 (9)33:12 (9)36:15 (8)39:04 (7)45:32 (7)51:31 (7)58:13 (7)59:33 (7)61:45 (7)65:02 (7)68:15 (8)74:22 (8)77:48 (8)80:27 (8)81:30 (8)
Paksi Sportegyesület09:48 (9)09:55 (7)02:49 (8)04:11 (8)02:00 (6)02:55 (6)01:34 (7)03:03 (6)02:49 (5)06:28 (4)05:59 (8)06:42 (9)01:20 (4)02:12 (5)03:17 (9)03:13 (8)06:07 (7)03:26 (7)02:39 (6)01:03 (5)
7Mareks Strauss89:18+39:3206:09 (8)17:21 (8)19:13 (8)22:51 (8)25:42 (8)30:12 (8)31:33 (8)40:20 (9)45:08 (8)52:41 (9)58:28 (8)62:38 (8)64:13 (8)68:13 (8)71:12 (8)73:59 (9)78:09 (9)83:22 (9)87:29 (9)89:18 (9)
Motokurzeme06:09 (8)11:12 (9)01:52 (4)03:38 (7)02:51 (9)04:30 (9)01:21 (2)08:47 (9)04:48 (8)07:33 (7)05:47 (7)04:10 (7)01:35 (6)04:00 (9)02:59 (7)02:47 (6)04:10 (3)05:13 (9)04:07 (8)01:49 (9)
8Martin Vojvodik129:19+79:3303:23 (7)13:41 (7)15:45 (7)21:15 (7)23:50 (7)27:03 (7)30:59 (7)33:11 (7)37:33 (6)45:39 (8)78:33 (9)81:02 (9)82:52 (9)86:47 (9)89:56 (9)106:40 (1)119:11 (1)122:10 (1)127:31 (1)129:19 (1)
SKOB Ostrava03:23 (7)10:18 (8)02:04 (5)05:30 (9)02:35 (8)03:13 (8)03:56 (9)02:12 (4)04:22 (7)08:06 (8)32:54 (9)02:29 (3)01:50 (8)03:55 (8)03:09 (8)16:44 (9)12:31 (9)02:59 (5)05:21 (9)01:48 (8)
Vladimir Trivunović+-50:14 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Sova00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Xavier Torras Boldú+-50:14 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ALIGOTS00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ivan Millar53:41+03:5502:06 (4)06:39 (4)09:55 (5)13:22 (5)15:34 (6)18:07 (6)19:31 (6)20:57 (4) (N/A)26:39 (3)31:07 (3)35:10 (3)36:13 (3)38:31 (3)40:59 (3)43:34 (4)47:23 (4)50:27 (4)52:40 (4)53:41 (4)
02:06 (4)04:33 (3)03:16 (9)03:27 (5)02:12 (7)02:33 (4)01:24 (3)01:26 (3)00:00 (N/A)26:39 (9)04:28 (2)04:03 (5)01:03 (1)02:18 (7)02:28 (4)02:35 (3)03:49 (1)03:04 (6)02:13 (5)01:01 (4)
Sergey Skopinski+-50:14 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OMEGA RUSSIA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Thierry Eynard+-50:14 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Convergence00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)