Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 1 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Rupe, 9. 8. 2019
Kategorija: M65

NIme / klubČasZaostanekS-6767-3232-6868-4646-6464-4747-6565-5454-6969-F
1Jacques Silvestre40:52+00:0001:13 (1)04:43 (1)07:14 (1)14:28 (1)17:25 (1)19:46 (1)22:26 (1)37:01 (1)39:08 (1)40:52 (1)
C.O.Liege01:13 (1)03:30 (1)02:31 (1)07:14 (2)02:57 (1)02:21 (1)02:40 (4)14:35 (10)02:07 (1)01:44 (7)
2Janko Lapajne48:31+07:3901:54 (11)08:51 (11)14:31 (11)21:45 (6)25:23 (3)29:48 (4)33:08 (4)42:51 (3)47:01 (2)48:31 (2)
OK Azimut01:54 (11)06:57 (11)05:40 (10)07:14 (2)03:38 (6)04:25 (6)03:20 (7)09:43 (6)04:10 (5)01:30 (4)
3Libor Makovicka48:54+08:0201:37 (9)06:18 (7)09:59 (6)23:31 (8)27:00 (7)29:37 (3)32:31 (3)40:48 (2)47:24 (3)48:54 (3)
co colmar01:37 (9)04:41 (6)03:41 (7)13:32 (10)03:29 (3)02:37 (2)02:54 (6)08:17 (3)06:36 (8)01:30 (4)
4Walter Peraro51:42+10:5001:41 (10)07:45 (10)14:02 (10)26:10 (10)31:02 (9)35:03 (8)37:22 (8)44:52 (4)49:32 (5)51:42 (5)
Lessinia Orienteering01:41 (10)06:04 (10)06:17 (11)12:08 (8)04:52 (8)04:01 (5)02:19 (2)07:30 (1)04:40 (6)02:10 (12)
4Charles Nelson51:42+10:5001:25 (5)06:03 (4)10:29 (8)18:42 (3)27:00 (7)34:11 (7)36:58 (7)46:03 (5)49:32 (5)51:42 (5)
OK Azimut01:25 (5)04:38 (5)04:26 (9)08:13 (3)08:18 (11)07:11 (11)02:47 (5)09:05 (5)03:29 (4)02:10 (12)
6Vlado Sedej54:49+13:5701:20 (4)06:14 (5)09:56 (5)22:20 (7)25:40 (4)31:25 (5)35:19 (5)48:20 (6)53:10 (6)54:49 (6)
OK Azimut01:20 (4)04:54 (8)03:42 (8)12:24 (9)03:20 (2)05:45 (9)03:54 (9)13:01 (9)04:50 (7)01:39 (5)
7Jean-Claude Dupont55:56+15:0401:32 (7)06:17 (6)09:40 (4)20:09 (5)23:39 (2)28:15 (2)32:11 (2)50:42 (7)53:56 (7)55:56 (7)
C.O.Liege01:32 (7)04:45 (7)03:23 (6)10:29 (6)03:30 (4)04:36 (7)03:56 (10)18:31 (11)03:14 (2)02:00 (9)
8Gilles Baguerey60:53+20:0101:33 (8)05:55 (3)09:18 (3)18:41 (2)38:34 (10)41:42 (10)44:06 (10)52:49 (8)59:27 (8)60:53 (8)
co colmar01:33 (8)04:22 (4)03:23 (6)09:23 (5)19:53 (12)03:08 (4)02:24 (3)08:43 (4)06:38 (9)01:26 (1)
9Franz Käfer64:17+23:2501:16 (2)05:07 (2)07:40 (2)26:04 (9)31:02 (9)35:41 (9)41:49 (9)54:07 (9)62:10 (9)64:17 (9)
HSV Pinkafeld01:16 (2)03:51 (2)02:33 (2)18:24 (11)04:58 (9)04:39 (8)06:08 (11)12:18 (8)08:03 (12)02:07 (10)
10Günther Prommer72:47+31:5503:03 (12)07:21 (9)10:38 (9)18:56 (4)26:38 (5)32:31 (6)35:58 (6)63:09 (10)71:02 (10)72:47 (10)
NF Brückl03:03 (12)04:18 (3)03:17 (4)08:18 (4)07:42 (10)05:53 (10)03:27 (8)27:11 (12)07:53 (11)01:45 (8)
11Ivano Benini73:44+32:5201:18 (3)17:51 (12)41:24 (12)52:19 (12)56:24 (12)59:11 (11)61:01 (12)68:59 (11)72:16 (11)73:44 (11)
Polisportiva Besanese01:18 (3)16:33 (12)23:33 (12)10:55 (7)04:05 (7)02:47 (3)01:50 (1)07:58 (2)03:17 (3)01:28 (2)
Keijo Rantala81:06+40:1401:32 (7)06:55 (8)10:00 (7)36:21 (11)39:56 (11) (N/A)60:06 (11)72:23 (12)79:26 (12)81:06 (12)
Karkki-Rasti01:32 (7)05:23 (9)03:05 (3)26:21 (12)03:35 (5)00:00 (N/A)60:06 (12)12:17 (7)07:03 (10)01:40 (6)