Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 1 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Rupe, 9. 8. 2019
Kategorija: W45

NIme / klubČasZaostanekS-7272-3131-3232-3434-3939-3838-4141-4242-6262-4444-4545-4646-4747-6565-5454-6969-F
1Monica Aguilera63:58+00:0002:55 (4)04:06 (3)06:41 (1)14:16 (1)18:05 (1)20:52 (1)23:46 (1)25:37 (1)28:03 (1)29:12 (1)36:10 (1)39:15 (1)43:58 (4)45:56 (5)60:20 (5)62:44 (5)63:58 (6)
Club Orientació Catalunya02:55 (4)01:11 (1)02:35 (1)07:35 (4)03:49 (1)02:47 (2)02:54 (2)01:51 (1)02:26 (1)01:09 (2)06:58 (1)03:05 (1)04:43 (1)01:58 (5)14:24 (10)02:24 (1)01:14 (3)
2Mietta Groeneveld79:16+15:1802:27 (2)04:13 (4)08:19 (3)15:21 (2)19:46 (2)22:12 (2)24:56 (2)26:59 (2)30:45 (2)31:50 (2)42:54 (2)48:33 (2)53:55 (5)55:25 (6)64:41 (6)78:13 (7)79:16 (7)
The Hague Orienteering Runners02:27 (2)01:46 (5)04:06 (2)07:02 (2)04:25 (2)02:26 (1)02:44 (1)02:03 (2)03:46 (3)01:05 (1)11:04 (7)05:39 (7)05:22 (2)01:30 (2)09:16 (8)13:32 (12)01:03 (1)
3Sue Bett79:22+15:2402:20 (1)04:01 (2)08:11 (2)18:28 (5)23:16 (4)26:10 (4)29:39 (4)31:43 (4)35:09 (3)36:59 (3)47:35 (3)52:04 (3)66:01 (6)67:16 (7)74:57 (7)78:02 (6)79:22 (8)
Southern Navigators02:20 (1)01:41 (3)04:10 (4)10:17 (8)04:48 (4)02:54 (3)03:29 (3)02:04 (3)03:26 (2)01:50 (8)10:36 (6)04:29 (5)13:57 (9)01:15 (1)07:41 (4)03:05 (2)01:20 (4)
4Véronique Makovicka87:25+23:2703:43 (7)05:37 (6)10:18 (6)19:59 (6)25:02 (6)29:53 (6)34:06 (5)36:48 (5)48:50 (6)50:09 (6)57:10 (5)60:35 (5)66:51 (7)69:56 (8)77:44 (8)85:49 (8)87:25 (9)
co colmar03:43 (7)01:54 (6)04:41 (5)09:41 (6)05:03 (5)04:51 (10)04:13 (6)02:42 (6)12:02 (12)01:19 (3)07:01 (2)03:25 (2)06:16 (3)03:05 (9)07:48 (5)08:05 (10)01:36 (8)
5Nadia van Buuren88:48+24:5003:05 (5)05:12 (5)09:19 (5)15:45 (3)20:14 (3)23:18 (3)27:27 (3)30:46 (3)38:09 (4)39:55 (4)60:02 (6)64:20 (6)71:39 (8)74:04 (9)83:40 (10)87:34 (9)88:48 (10)
Orienteering Trieste03:05 (5)02:07 (7)04:07 (3)06:26 (1)04:29 (3)03:04 (4)04:09 (4)03:19 (8)07:23 (9)01:46 (7)20:07 (11)04:18 (3)07:19 (5)02:25 (7)09:36 (9)03:54 (7)01:14 (3)
6Tünde Allwinger89:37+25:3902:29 (3)04:00 (1)09:06 (4)16:17 (4)23:20 (5)27:48 (5)37:28 (6)39:34 (6)43:43 (5)45:29 (5)54:34 (4)59:39 (4)72:01 (9)74:26 (10)83:13 (9)88:09 (10)89:37 (11)
Leibnitzer AC -Orienteering02:29 (3)01:31 (2)05:06 (6)07:11 (3)07:03 (7)04:28 (8)09:40 (11)02:06 (4)04:09 (6)01:46 (7)09:05 (3)05:05 (6)12:22 (8)02:25 (7)08:47 (7)04:56 (8)01:28 (6)
7Laurence Gaudrillier95:13+31:1504:11 (8)05:56 (8)12:51 (9)22:13 (7)28:56 (7)32:31 (7)45:06 (8)49:29 (8)53:20 (8)55:00 (8)67:10 (8)74:22 (8)81:48 (10)83:44 (11)90:22 (11)93:40 (11)95:13 (12)
Espace Chambéry Orientation04:11 (8)01:45 (4)06:55 (11)09:22 (5)06:43 (6)03:35 (6)12:35 (12)04:23 (11)03:51 (4)01:40 (5)12:10 (8)07:12 (8)07:26 (6)01:56 (4)06:38 (1)03:18 (4)01:33 (7)
8Sarah Louise Francis113:25+49:2704:35 (9)07:12 (9)12:39 (7)27:31 (10)35:18 (8)47:50 (11)53:18 (11)56:57 (11)62:05 (10)64:45 (10)84:08 (10)92:28 (10)99:01 (12)101:40 (1)108:38 (1)111:59 (1)113:25 (2)
Southern Navigators04:35 (9)02:37 (8)05:27 (7)14:52 (10)07:47 (9)12:32 (12)05:28 (7)03:39 (10)05:08 (7)02:40 (12)19:23 (10)08:20 (9)06:33 (4)02:39 (8)06:58 (2)03:21 (5)01:26 (5)
9Vera Kovács136:26+72:2805:02 (10)08:05 (11)15:36 (11)36:28 (12)44:28 (12)48:24 (12)53:56 (12)57:27 (12)67:28 (12)69:24 (12)84:41 (11)94:12 (11)110:15 (2)113:34 (3)128:26 (2)134:04 (2)136:26 (3)
Paksi Sportegyesület05:02 (10)03:03 (9)07:31 (12)20:52 (12)08:00 (10)03:56 (7)05:32 (8)03:31 (9)10:01 (10)01:56 (9)15:17 (9)09:31 (11)16:03 (10)03:19 (10)14:52 (11)05:38 (9)02:22 (11)
10Irma Pretnar142:26+78:2803:36 (6)07:16 (10)13:28 (10)25:48 (8)38:56 (11)43:29 (10)51:08 (10)54:20 (9)60:44 (9)62:53 (9)89:49 (12)98:12 (12)108:57 (1)113:10 (2)129:20 (3)139:31 (3)142:26 (4)
Kamniški orientacijski klub03:36 (6)03:40 (11)06:12 (8)12:20 (9)13:08 (12)04:33 (9)07:39 (9)03:12 (7)06:24 (8)02:09 (11)26:56 (12)08:23 (10)10:45 (7)04:13 (12)16:10 (12)10:11 (11)02:55 (12)
11Éva Jakab144:15+80:1706:08 (11)09:33 (12)15:53 (12)25:55 (9)35:38 (9)41:05 (9)50:02 (9)54:51 (10)65:29 (11)66:57 (11)77:33 (9)90:52 (9)127:16 (3)130:48 (4)138:52 (4)142:30 (4)144:15 (5)
Paksi Sportegyesület06:08 (11)03:25 (10)06:20 (9)10:02 (7)09:43 (11)05:27 (11)08:57 (10)04:49 (12)10:38 (11)01:28 (4)10:36 (6)13:19 (12)36:24 (12)03:32 (11)08:04 (6)03:38 (6)01:45 (9)
Mila Vila Descals101:27+37:29 (N/A)05:54 (7)12:45 (8)28:44 (11)36:27 (10)39:32 (8)43:45 (7)46:12 (7)50:16 (7)52:15 (7)61:59 (7)66:19 (7)87:39 (11)89:14 (12)96:35 (12)99:41 (12)101:27 (1)
Valencia Orientación00:00 (N/A)05:54 (12)06:51 (10)15:59 (11)07:43 (8)03:05 (5)04:13 (6)02:27 (5)04:04 (5)01:59 (10)09:44 (4)04:20 (4)21:20 (11)01:35 (3)07:21 (3)03:06 (3)01:46 (10)
Eva Guma Martinez+-64:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ALIGOTS00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Anastasia Skopinskaya+-64:02 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OMEGA RUSSIA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)