Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - ZL/DP Sprint (MŽ21, M35) - sprint

Orientacijski klub Komenda, Mengeš, 23. 11. 2019
Kategorija: B

NIme / klubČasZaostanekS-3131-3232-3333-3434-3737-3939-F
1Tilen Zupan14:49+00:0000:45 (1)01:14 (1)04:49 (1)06:32 (1)09:08 (1)12:47 (1)14:49 (1)
Orientacijski klub Komenda00:45 (1)00:29 (9)03:35 (3)01:43 (3)02:36 (3)03:39 (2)02:02 (5)
2Anže Kölner14:57+00:0801:10 (7)01:38 (7)05:08 (2)06:49 (2)09:15 (2)12:53 (2)14:57 (2)
Orientacijski klub Komenda01:10 (7)00:28 (7)03:30 (2)01:41 (2)02:26 (2)03:38 (1)02:04 (6)
3Urša Štanfel16:04+01:1500:58 (3)01:27 (2)05:34 (4)07:21 (4)10:06 (4)13:58 (4)16:04 (3)
OK Azimut00:58 (3)00:29 (9)04:07 (7)01:47 (7)02:45 (5)03:52 (5)02:06 (7)
4Jan Cokan16:10+01:2101:15 (11)01:38 (7)05:50 (6)07:25 (5)09:43 (3)13:45 (3)16:10 (4)
Orientacijski klub Komenda01:15 (11)00:23 (2)04:12 (8)01:35 (1)02:18 (1)04:02 (8)02:25 (11)
5Saša Žižek16:23+01:3401:02 (5)01:32 (5)05:23 (3)07:10 (3)10:17 (5)14:02 (5)16:23 (5)
OK Azimut01:02 (5)00:30 (11)03:51 (4)01:47 (7)03:07 (11)03:45 (3)02:21 (10)
6Silvo Babic16:41+01:5202:01 (20)02:19 (15)05:45 (5)08:15 (7)11:06 (7)14:53 (7)16:41 (6)
Orientacijski klub Komenda02:01 (20)00:18 (1)03:26 (1)02:30 (15)02:51 (7)03:47 (4)01:48 (1)
7Sandi Rajer16:42+01:5301:34 (16)02:20 (16)06:16 (9)08:02 (6)10:50 (6)14:45 (6)16:42 (7)
01:34 (16)00:46 (18)03:56 (5)01:46 (5)02:48 (6)03:55 (6)01:57 (2)
8Rok Cigoj18:35+03:4602:24 (22)03:09 (22)07:06 (13)08:52 (11)12:29 (11)16:28 (10)18:35 (8)
Planinsko Društvo Ajdovšcina02:24 (22)00:45 (17)03:57 (6)01:46 (5)03:37 (15)03:59 (7)02:07 (8)
9Spela Bogataj18:51+04:0201:14 (10)01:52 (11)06:21 (11)08:21 (9)11:23 (8)16:08 (8)18:51 (9)
Orientacijski klub Komenda01:14 (10)00:38 (15)04:29 (10)02:00 (9)03:02 (8)04:45 (12)02:43 (16)
10Marta Malus19:11+04:2201:10 (7)01:40 (8)06:15 (8)08:20 (8)11:29 (9)16:16 (9)19:11 (10)
Orientacijski klub Komenda01:10 (7)00:30 (11)04:35 (11)02:05 (11)03:09 (12)04:47 (13)02:55 (17)
11Tevž Miheljak19:27+04:3801:14 (10)01:42 (9)06:20 (10)08:27 (10)11:33 (10)16:51 (11)19:27 (11)
OK Slovenj Gradec01:14 (10)00:28 (7)04:38 (13)02:07 (14)03:06 (10)05:18 (17)02:36 (13)
12Mojca Kunc19:59+05:1001:19 (13)01:45 (10)07:11 (14)09:03 (13)12:45 (12)17:30 (12)19:59 (12)
OK Tivoli01:19 (13)00:26 (3)05:26 (14)01:52 (8)03:42 (17)04:45 (12)02:29 (12)
13Hana Mamic20:49+06:0001:40 (17)02:17 (13)08:00 (16)10:07 (15)13:32 (14)18:10 (14)20:49 (13)
Planinsko Društvo Ajdovšcina01:40 (17)00:37 (14)05:43 (15)02:07 (14)03:25 (14)04:38 (10)02:39 (14)
14Matej Bratož22:13+07:2401:02 (5)01:29 (4)06:06 (7)09:48 (14)15:04 (17)20:12 (16)22:13 (14)
Planinsko Društvo Ajdovšcina01:02 (5)00:27 (4)04:37 (12)03:42 (19)05:16 (20)05:08 (16)02:01 (4)
15Aljaž Kerševan22:36+07:4700:52 (2)01:29 (4)07:25 (15)10:40 (17)13:54 (15)18:03 (13)22:36 (15)
Planinsko Društvo Ajdovšcina00:52 (2)00:37 (14)05:56 (17)03:15 (18)03:14 (13)04:09 (9)04:33 (22)
16Zala Lozar22:55+08:0601:13 (8)02:24 (17)08:13 (17)11:23 (18)15:02 (16)19:56 (15)22:55 (16)
Planinsko Društvo Ajdovšcina01:13 (8)01:11 (21)05:49 (16)03:10 (17)03:39 (16)04:54 (15)02:59 (18)
17Darja Vodlan23:53+09:0401:28 (15)02:43 (20)06:57 (12)09:03 (13)13:29 (13)20:15 (17)23:53 (17)
Orientacijski Klub Polaris01:28 (15)01:15 (22)04:14 (9)02:06 (12)04:26 (18)06:46 (20)03:38 (21)
18Nejc Dobravec27:11+12:2202:20 (21)02:54 (21)10:41 (21)16:17 (21)19:21 (20)25:13 (20)27:11 (18)
OK Tivoli02:20 (21)00:34 (12)07:47 (20)05:36 (22)03:04 (9)05:52 (18)01:58 (3)
19Jaka Seljak27:12+12:2301:18 (12)02:03 (12)08:34 (18)10:38 (16)17:15 (18)24:31 (19)27:12 (19)
Orientacijski klub Komenda01:18 (12)00:45 (17)06:31 (19)02:04 (10)06:37 (21)07:16 (21)02:41 (15)
20Alenka Škarabot27:49+13:0001:55 (18)02:42 (19)09:10 (19)13:30 (19)17:59 (19)24:25 (18)27:49 (20)
Orientacijski Klub Polaris01:55 (18)00:47 (19)06:28 (18)04:20 (20)04:29 (19)06:26 (19)03:24 (20)
21Petra Stojan28:45+13:5601:57 (19)02:25 (18)16:13 (22)18:53 (22)21:37 (21)26:26 (21)28:45 (21)
Orientacijski klub Komenda01:57 (19)00:28 (7)13:48 (22)02:40 (16)02:44 (4)04:49 (14)02:19 (9)
22Tanja Mezga33:52+19:0301:28 (15)02:18 (14)10:23 (20)15:09 (20)23:07 (22)30:48 (22)33:52 (22)
OK Slovenj Gradec01:28 (15)00:50 (20)08:05 (21)04:46 (21)07:58 (22)07:41 (22)03:04 (19)
Maja Ugrin+-15:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Tivoli00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Natalija Kunc Rešek+-15:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Tivoli00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Nikolina Ugrin+-15:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Tivoli00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lucija Kremžar+-15:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)