Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - ZL/DP Sprint (MŽ21, M35) - sprint

Orientacijski klub Komenda, Mengeš, 23. 11. 2019
Kategorija: C

NIme / klubČasZaostanekS-3232-3939-4040-4141-3737-4242-3838-F
1Ema Pika Raj09:28+00:0001:00 (1)01:25 (1)04:14 (3)04:32 (3)06:58 (2)08:01 (2)08:41 (2)09:28 (1)
OK Slovenj Gradec01:00 (1)00:25 (1)02:49 (5)00:18 (2)02:26 (3)01:03 (2)00:40 (2)00:47 (1)
2Florijan Kremžar09:36+00:0801:09 (3)01:38 (3)03:44 (1)04:04 (1)06:17 (1)07:44 (1)08:37 (1)09:36 (2)
Orientacijski klub Komenda01:09 (3)00:29 (3)02:06 (1)00:20 (4)02:13 (1)01:27 (8)00:53 (6)00:59 (6)
3Andraž Miheljak10:09+00:4101:30 (5)02:01 (4)04:38 (5)05:08 (5)07:29 (3)08:38 (3)09:18 (3)10:09 (3)
OK Slovenj Gradec01:30 (5)00:31 (4)02:37 (4)00:30 (8)02:21 (2)01:09 (3)00:40 (2)00:51 (3)
4Lili Ivana Raj11:20+01:5201:34 (7)02:09 (7)05:33 (7)05:52 (7)08:22 (6)09:40 (6)10:29 (6)11:20 (4)
OK Slovenj Gradec01:34 (7)00:35 (6)03:24 (7)00:19 (3)02:30 (4)01:18 (7)00:49 (4)00:51 (3)
5Enej Šuc11:22+01:5401:06 (2)01:35 (2)04:51 (6)05:22 (6)08:17 (5)09:33 (5)10:20 (4)11:22 (5)
Orientacijski klub Komenda01:06 (2)00:29 (3)03:16 (6)00:31 (9)02:55 (5)01:16 (5)00:47 (3)01:02 (7)
6Neža Štor11:28+02:0001:27 (4)02:07 (6)04:21 (4)04:47 (4)07:58 (4)09:15 (4)10:23 (5)11:28 (6)
Planinsko Društvo Ajdovšcina01:27 (4)00:40 (8)02:14 (3)00:26 (5)03:11 (6)01:17 (6)01:08 (8)01:05 (8)
7Ajda Jeraj11:51+02:2301:33 (6)02:06 (5)04:13 (2)04:29 (2)08:51 (7)10:07 (7)10:58 (7)11:51 (7)
Orientacijski klub Komenda01:33 (6)00:33 (5)02:07 (2)00:16 (1)04:22 (9)01:16 (5)00:51 (5)00:53 (4)
8Mija Jeraj13:22+03:5401:37 (8)02:15 (8)06:49 (8)07:19 (8)10:31 (8)11:29 (8)12:27 (8)13:22 (8)
Orientacijski klub Komenda01:37 (8)00:38 (7)04:34 (9)00:30 (8)03:12 (7)00:58 (1)00:58 (7)00:55 (5)
9Marija Kovac18:14+08:4604:15 (9)05:03 (9)09:10 (9)09:37 (9)13:09 (9)14:51 (9)16:05 (9)18:14 (9)
Planinsko Društvo Ajdovšcina04:15 (9)00:48 (9)04:07 (8)00:27 (6)03:32 (8)01:42 (9)01:14 (9)02:09 (9)
Leila Ema Poženel+-10:32 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Agnes Remec+-10:32 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Planinsko Društvo Ajdovšcina00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Oskar Foški+-10:32 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)