Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - 2 Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint

Orientacijski klub Komenda, Kamnik, 12. 9. 2020
Kategorija: KIDS

NIme / klubČasZaostanekS-8585-5555-8484-6868-4040-5959-8181-8282-5858-6060-F
1Ida Antonija Raj08:22+00:0001:20 (1)01:40 (1)02:15 (1)03:13 (1)03:39 (1)04:28 (1)05:25 (1)06:12 (1)07:26 (1)07:55 (1)08:22 (1)
OK Slovenj Gradec01:20 (1)00:20 (1)00:35 (2)00:58 (2)00:26 (2)00:49 (1)00:57 (3)00:47 (2)01:14 (2)00:29 (1)00:27 (1)
2Inga Markovič10:32+02:1001:55 (8)02:27 (6)03:13 (4)04:42 (3)05:22 (3)06:24 (3)07:06 (2)07:51 (2)09:18 (2)09:54 (2)10:32 (2)
OK Slovenj Gradec01:55 (8)00:32 (4)00:46 (6)01:29 (4)00:40 (6)01:02 (2)00:42 (1)00:45 (1)01:27 (5)00:36 (2)00:38 (3)
3Klara Smrke14:54+06:3201:45 (6)02:21 (5)02:58 (3)04:19 (2)04:58 (2)06:22 (2)08:06 (3)09:27 (3)11:55 (3)13:46 (4)14:54 (3)
01:45 (6)00:36 (7)00:37 (4)01:21 (3)00:39 (5)01:24 (3)01:44 (6)01:21 (5)02:28 (7)01:51 (11)01:08 (9)
4Neža Jarc15:25+07:0301:52 (7)02:45 (7)03:35 (5)05:15 (4)06:09 (5)07:59 (5)09:31 (5)11:16 (4)13:41 (5)14:48 (5)15:25 (4)
Orientacijski klub Komenda01:52 (7)00:53 (8)00:50 (7)01:40 (8)00:54 (9)01:50 (7)01:32 (5)01:45 (7)02:25 (6)01:07 (8)00:37 (2)
5Izabela Eržen Plavčak18:51+10:2901:43 (5)02:48 (8)04:01 (6)05:49 (6)07:01 (6)09:18 (6)11:19 (6)13:04 (6)16:47 (6)18:01 (6)18:51 (5)
Škofjeloški orientacijski klub01:43 (5)01:05 (10)01:13 (8)01:48 (9)01:12 (11)02:17 (8)02:01 (8)01:45 (7)03:43 (9)01:14 (9)00:50 (6)
6Robin Teo Poženel19:45+11:231391:33 (11)1392:01 (11)1392:33 (11)1393:31 (11)1393:53 (10)1395:41 (10)1396:38 (7)1397:31 (5)1398:53 (4)1399:37 (3)19:45 (6)
Orientacijski klub Komenda1391:33 (11)00:28 (2)00:32 (1)00:58 (2)00:22 (1)01:48 (6)00:57 (3)00:53 (3)01:22 (4)00:44 (3)00:00 (N/A)
7Vianez Bončina23:03+14:4102:51 (10)04:04 (10)05:45 (8)08:40 (9)09:46 (9)12:56 (9)14:48 (8)17:22 (7)21:15 (7)22:15 (7)23:03 (7)
Orientacijski klub Slovenske Konjice02:51 (10)01:13 (11)01:41 (9)02:55 (10)01:06 (10)03:10 (9)01:52 (7)02:34 (8)03:53 (10)01:00 (6)00:48 (5)
8Žiga Sedej25:37+17:1501:32 (2)02:08 (3)06:04 (9)07:43 (7)08:31 (8)12:34 (7)15:49 (9)22:30 (9)23:50 (9)24:56 (9)25:37 (8)
OK Azimut01:32 (2)00:36 (7)03:56 (11)01:39 (7)00:48 (8)04:03 (10)03:15 (10)06:41 (9)01:20 (3)01:06 (7)00:41 (4)
9Tin Šuc25:40+17:1801:39 (4)02:12 (4)06:06 (10)07:44 (8)08:31 (8)12:39 (8)15:50 (10)22:36 (10)23:48 (8)24:43 (8)25:40 (9)
Orientacijski klub Komenda01:39 (4)00:33 (5)03:54 (10)01:38 (6)00:47 (7)04:08 (11)03:11 (9)06:46 (10)01:12 (1)00:55 (5)00:57 (7)
10Börn Chudoba32:14+23:5201:37 (3)02:07 (2)02:44 (2)12:34 (10)13:12 (11)14:57 (11)19:10 (11)20:14 (8)30:25 (10)31:16 (10)32:14 (10)
OLC Union Viktring01:37 (3)00:30 (3)00:37 (4)09:50 (11)00:38 (4)01:45 (5)04:13 (11)01:04 (4)10:11 (11)00:51 (4)00:58 (8)
11Zana Jazbar34:58+26:3602:21 (9)03:22 (9)04:03 (7)05:33 (5)06:09 (5)07:42 (4)09:01 (4)28:30 (11)31:50 (11)33:17 (11)34:58 (11)
OK Azimut02:21 (9)01:01 (9)00:41 (5)01:30 (5)00:36 (3)01:33 (4)01:19 (4)19:29 (11)03:20 (8)01:27 (10)01:41 (10)
Julija Vončina+-9:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Oskar Vončina+-9:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)