Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - 2 Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint

Orientacijski klub Komenda, Kamnik, 12. 9. 2020
Kategorija: M50

NIme / klubČasZaostanekS-4444-7676-4545-3131-4848-4646-5050-4949-7070-5252-4040-3838-3939-4141-7575-5858-7474-7979-6565-6161-F
1Herwig Allwinger19:32+00:0002:15 (1)03:50 (1)05:05 (1)05:41 (1)06:28 (1)07:00 (1)08:11 (1)08:35 (1)08:54 (1)10:21 (1)11:03 (1)12:01 (1)13:40 (1)14:30 (1)15:12 (1)15:28 (1)16:28 (1)17:14 (1)18:05 (1)18:44 (1)19:32 (1)
Leibnitzer AC -Orienteering02:15 (1)01:35 (2)01:15 (1)00:36 (1)00:47 (8)00:32 (3)01:11 (3)00:24 (5)00:19 (4)01:27 (2)00:42 (1)00:58 (6)01:39 (1)00:50 (4)00:42 (1)00:16 (2)01:00 (2)00:46 (1)00:51 (2)00:39 (3)00:48 (4)
2Miro Šalamun20:50+01:1802:49 (5)04:09 (2)05:35 (2)06:12 (2)06:59 (2)07:40 (2)08:47 (2)09:14 (2)09:32 (2)10:58 (2)11:45 (2)12:39 (2)14:50 (2)15:37 (2)16:26 (2)16:45 (2)17:45 (2)18:34 (2)19:26 (2)20:06 (2)20:50 (2)
Orientacijski Klub Polaris02:49 (5)01:20 (1)01:26 (5)00:37 (2)00:47 (8)00:41 (7)01:07 (1)00:27 (8)00:18 (1)01:26 (1)00:47 (6)00:54 (4)02:11 (8)00:47 (3)00:49 (4)00:19 (5)01:00 (2)00:49 (2)00:52 (3)00:40 (4)00:44 (3)
3Boris Eržen22:53+03:2103:01 (7)04:39 (4)06:00 (4)06:52 (4)07:36 (4)08:06 (4)09:55 (5)10:16 (5)10:39 (5)12:13 (5)13:03 (5)14:12 (4)16:20 (4)17:04 (4)17:53 (4)18:14 (3)19:35 (3)20:34 (4)21:28 (3)22:14 (3)22:53 (3)
Škofjeloški orientacijski klub03:01 (7)01:38 (3)01:21 (3)00:52 (8)00:44 (6)00:30 (1)01:49 (8)00:21 (2)00:23 (7)01:34 (6)00:50 (8)01:09 (8)02:08 (6)00:44 (1)00:49 (4)00:21 (7)01:21 (9)00:59 (7)00:54 (4)00:46 (7)00:39 (1)
4Aleš Zupan23:05+03:3303:04 (8)05:04 (6)06:32 (5)07:19 (6)08:00 (5)08:32 (5)09:43 (4)10:06 (4)10:25 (4)11:54 (4)12:38 (4)14:26 (5)16:38 (5)17:24 (5)18:13 (5)18:31 (5)19:39 (4)20:30 (3)21:34 (4)22:15 (4)23:05 (4)
Orientacijski Klub Polaris03:04 (8)02:00 (7)01:28 (7)00:47 (7)00:41 (3)00:32 (3)01:11 (3)00:23 (4)00:19 (4)01:29 (4)00:44 (2)01:48 (10)02:12 (9)00:46 (2)00:49 (4)00:18 (4)01:08 (4)00:51 (3)01:04 (8)00:41 (5)00:50 (6)
5Igor Bončina23:26+03:5402:38 (3)04:19 (3)05:43 (3)06:23 (3)07:12 (3)07:48 (3)09:03 (3)09:26 (3)09:54 (3)11:40 (3)12:35 (3)13:17 (3)15:28 (3)16:21 (3)17:23 (3)18:26 (4)19:43 (5)20:53 (5)21:55 (5)22:46 (5)23:26 (5)
Orientacijski klub Slovenske Konjice02:38 (3)01:41 (4)01:24 (4)00:40 (4)00:49 (9)00:36 (4)01:15 (4)00:23 (4)00:28 (11)01:46 (10)00:55 (9)00:42 (1)02:11 (8)00:53 (8)01:02 (9)01:03 (10)01:17 (8)01:10 (9)01:02 (7)00:51 (9)00:40 (2)
6Gregor Chudoba23:57+04:2502:55 (6)05:03 (5)06:33 (6)07:18 (5)08:02 (6)08:49 (6)10:18 (6)10:48 (6)11:13 (6)12:58 (6)13:46 (6)14:52 (6)16:57 (6)17:48 (6)18:48 (6)19:04 (6)20:13 (6)21:20 (6)22:21 (6)23:07 (6)23:57 (6)
OLC Union Viktring02:55 (6)02:08 (8)01:30 (8)00:45 (5)00:44 (6)00:47 (9)01:29 (5)00:30 (10)00:25 (8)01:45 (9)00:48 (7)01:06 (7)02:05 (5)00:51 (6)01:00 (7)00:16 (2)01:09 (5)01:07 (8)01:01 (6)00:46 (7)00:50 (6)
7Bruno Scherr25:00+05:2802:44 (4)06:28 (11)07:44 (10)08:23 (9)09:03 (9)09:40 (9)11:41 (8)12:06 (9)12:28 (9)14:07 (9)14:52 (9)15:46 (8)17:45 (7)18:40 (7)19:34 (7)19:52 (7)20:56 (7)21:53 (7)22:52 (7)23:31 (7)25:00 (7)
HSV Spittal/Drau02:44 (4)03:44 (11)01:16 (2)00:39 (3)00:40 (2)00:37 (5)02:01 (10)00:25 (6)00:22 (6)01:39 (7)00:45 (5)00:54 (4)01:59 (3)00:55 (9)00:54 (5)00:18 (4)01:04 (3)00:57 (4)00:59 (5)00:39 (3)01:29 (11)
8Aleš Borštnik26:10+06:3803:42 (10)05:33 (8)07:00 (7)07:55 (7)08:39 (7)09:20 (7)11:06 (7)11:32 (7)11:59 (7)13:28 (7)14:45 (8)15:41 (7)18:03 (8)18:54 (8)19:56 (8)20:18 (8)21:30 (8)22:29 (8)23:52 (8)25:17 (9)26:10 (8)
OK Tivoli03:42 (10)01:51 (6)01:27 (6)00:55 (9)00:44 (6)00:41 (7)01:46 (6)00:26 (7)00:27 (10)01:29 (4)01:17 (11)00:56 (5)02:22 (10)00:51 (6)01:02 (9)00:22 (8)01:12 (6)00:59 (7)01:23 (11)01:25 (11)00:53 (8)
9Ales Ferenc26:20+06:4804:26 (11)06:09 (9)07:40 (9)08:26 (10)09:17 (10)10:12 (10)12:03 (10)12:32 (10)12:52 (10)14:34 (10)15:19 (10)16:11 (10)18:09 (9)19:01 (9)20:04 (9)20:49 (9)22:04 (9)23:03 (9)24:22 (9)25:15 (8)26:20 (9)
OK Tivoli04:26 (11)01:43 (5)01:31 (9)00:46 (6)00:51 (10)00:55 (11)01:51 (9)00:29 (9)00:20 (5)01:42 (8)00:45 (5)00:52 (2)01:58 (2)00:52 (7)01:03 (10)00:45 (9)01:15 (7)00:59 (7)01:19 (10)00:53 (10)01:05 (9)
10Silvo Babič32:40+13:0802:18 (2)05:18 (7)07:01 (8)08:09 (8)08:46 (8)09:28 (8)11:47 (9)12:05 (8)12:24 (8)13:56 (8)14:41 (7)16:08 (9)18:11 (10)19:46 (10)20:44 (10)21:05 (10)22:43 (10)30:21 (10)31:11 (10)31:49 (10)32:40 (10)
Orientacijski klub Komenda02:18 (2)03:00 (10)01:43 (11)01:08 (10)00:37 (1)00:42 (8)02:19 (11)00:18 (1)00:19 (4)01:32 (5)00:45 (5)01:27 (9)02:03 (4)01:35 (11)00:58 (6)00:21 (7)01:38 (10)07:38 (11)00:50 (1)00:38 (1)00:51 (7)
Jose Pires36:52+17:2003:33 (9)06:28 (11)08:05 (11)09:31 (11)10:30 (11)11:18 (11)13:07 (11)13:59 (11)14:25 (11)16:24 (11)17:32 (11)20:05 (11)24:08 (11)25:35 (11) (N/A)26:52 (11)32:27 (11)33:42 (11)34:55 (11)35:46 (11)36:52 (11)
Clube Portugues de Orientaçao e Corrida03:33 (9)02:55 (9)01:37 (10)01:26 (11)00:59 (11)00:48 (10)01:49 (8)00:52 (11)00:26 (9)01:59 (11)01:08 (10)02:33 (11)04:03 (11)01:27 (10)00:00 (N/A)26:52 (11)05:35 (11)01:15 (10)01:13 (9)00:51 (9)01:06 (10)
Roel Smolders+-20:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Kempische Oriëntatielopers00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Andrej Korelc+-20:28 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)