Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - 1 Orange O-Cup - srednja

Orientacijski klub Komenda, Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem, 12. 9. 2020
Kategorija: M21B

NIme / klubČasZaostanekS-6767-5858-6161-6262-5353-4848-4040-3838-3737-3535-4949-F
1Marko Obid30:06+00:0001:24 (1)04:12 (1)06:05 (1)06:53 (1)12:22 (1)14:32 (1)17:47 (1)20:19 (1)21:43 (1)27:03 (1)28:57 (1)30:06 (1)
OK Azimut01:24 (1)02:48 (2)01:53 (2)00:48 (1)05:29 (2)02:10 (3)03:15 (1)02:32 (2)01:24 (2)05:20 (1)01:54 (2)01:09 (2)
2Boštjan Bogataj43:12+13:0601:43 (3)08:01 (6)09:42 (5)10:56 (5)23:02 (4)25:19 (5)28:57 (4)31:21 (3)32:40 (3)39:29 (2)41:53 (2)43:12 (2)
OK Azimut01:43 (3)06:18 (6)01:41 (1)01:14 (5)12:06 (7)02:17 (6)03:38 (4)02:24 (1)01:19 (1)06:49 (2)02:24 (5)01:19 (3)
3Erik Mikuž46:08+16:0201:58 (5)05:18 (3)07:36 (3)09:22 (4)20:12 (3)21:44 (3)25:21 (2)31:25 (4)34:00 (4)40:55 (3)45:03 (4)46:08 (3)
OK Azimut01:58 (5)03:20 (4)02:18 (4)01:46 (7)10:50 (6)01:32 (1)03:37 (3)06:04 (8)02:35 (7)06:55 (3)04:08 (7)01:05 (1)
4Timotej Šuc46:30+16:2402:52 (9)10:01 (7)15:46 (8)17:38 (8)23:03 (5)25:17 (4)29:04 (5)32:35 (5)34:02 (5)42:18 (4)44:40 (3)46:30 (4)
Orientacijski klub Komenda02:52 (9)07:09 (7)05:45 (9)01:52 (8)05:25 (1)02:14 (5)03:47 (5)03:31 (5)01:27 (3)08:16 (5)02:22 (4)01:50 (6)
5Klemen Zibelnik50:49+20:4301:46 (4)15:25 (9)17:44 (9)18:43 (9)25:08 (7)27:13 (7)30:35 (6)33:56 (7)37:46 (7)47:37 (5)49:29 (5)50:49 (5)
Orientacijski Klub Polaris01:46 (4)13:39 (9)02:19 (5)00:59 (2)06:25 (4)02:05 (2)03:22 (2)03:21 (4)03:50 (9)09:51 (7)01:52 (1)01:20 (4)
6Andrej Jarc57:14+27:0801:37 (2)12:23 (8)15:03 (7)17:20 (7)23:11 (6)26:44 (6)30:38 (7)33:53 (6)35:45 (6)48:36 (6)55:26 (6)57:14 (6)
Orientacijski klub Komenda01:37 (2)10:46 (8)02:40 (8)02:17 (9)05:51 (3)03:33 (9)03:54 (6)03:15 (3)01:52 (4)12:51 (8)06:50 (8)01:48 (5)
7Ales Ferenc59:39+29:3302:05 (7)08:01 (6)10:16 (6)11:26 (6)19:00 (2)21:31 (2)25:53 (3)29:42 (2)31:37 (2)55:11 (7)57:32 (7)59:39 (7)
OK Tivoli02:05 (7)05:56 (5)02:15 (3)01:10 (3)07:34 (5)02:31 (8)04:22 (8)03:49 (6)01:55 (5)23:34 (9)02:21 (3)02:07 (8)
8David Andrejc64:45+34:3902:00 (6)04:35 (2)07:13 (2)08:36 (2)38:24 (9)40:51 (9)44:51 (9)49:36 (8)51:48 (8)60:25 (9)62:52 (8)64:45 (8)
OK Slovenj Gradec02:00 (6)02:35 (1)02:38 (7)01:23 (6)29:48 (9)02:27 (7)04:00 (7)04:45 (7)02:12 (6)08:37 (6)02:27 (6)01:53 (7)
Vacant +-31:54 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Klemen Kenda+-31:54 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Denis Mikuž+-31:5402:13 (8)05:28 (4)07:56 (4)09:07 (3)28:33 (8)30:47 (8)36:20 (8)49:50 (9)52:36 (9)60:17 (8) (N/A) (N/A)
OK Azimut02:13 (8)03:15 (3)02:28 (6)01:11 (4)19:26 (8)02:14 (5)05:33 (9)13:30 (9)02:46 (8)07:41 (4)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vacant +-31:54 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vacant +-31:54 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)