Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - 1 Orange O-Cup - srednja

Orientacijski klub Komenda, Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem, 12. 9. 2020
Kategorija: W21B

NIme / klubČasZaostanekS-5757-5656-4545-4242-3838-3737-3232-5050-F
1Julija Ferenc29:01+00:0002:36 (3)03:20 (3)07:01 (2)10:47 (2)18:20 (2)20:04 (1)21:54 (2)28:00 (1)29:01 (2)
OK Tivoli02:36 (3)00:44 (5)03:41 (2)03:46 (2)07:33 (2)01:44 (1)01:50 (1)06:06 (6)01:01 (7)
2Urša Štanfel29:24+00:2302:13 (1)02:55 (2)06:29 (1)10:14 (1)18:13 (1)21:12 (2)23:07 (3)28:24 (2)29:24 (3)
OK Azimut02:13 (1)00:42 (4)03:34 (1)03:45 (1)07:59 (3)02:59 (9)01:55 (2)05:17 (4)01:00 (5)
3Tina Močnik33:00+03:5902:49 (5)03:22 (4)11:01 (5)15:08 (3)22:28 (3)24:33 (3)26:30 (4)31:59 (3)33:00 (4)
Orientacijski klub Komenda02:49 (5)00:33 (1)07:39 (9)04:07 (3)07:20 (1)02:05 (5)01:57 (3)05:29 (5)01:01 (7)
4Elena Gombač Šuc48:33+19:3207:12 (10)07:51 (8)15:14 (7)20:52 (7)36:26 (6)38:22 (6)40:32 (6)47:43 (4)48:33 (5)
Orientacijski klub Komenda07:12 (10)00:39 (3)07:23 (8)05:38 (8)15:34 (6)01:56 (2)02:10 (7)07:11 (8)00:50 (3)
5Spela Bogataj51:36+22:3502:45 (4)03:50 (5)14:29 (6)20:08 (5)33:49 (5)37:05 (5)41:45 (7)50:02 (5)51:36 (6)
Orientacijski klub Komenda02:45 (4)01:05 (9)10:39 (10)05:39 (9)13:41 (4)03:16 (11)04:40 (12)08:17 (10)01:34 (13)
6Alenka Vuga Seljak53:00+23:5902:55 (6)04:22 (6)08:17 (3)21:47 (8)42:32 (8)45:58 (8)47:56 (9)52:12 (6)53:00 (7)
Orientacijski klub Komenda02:55 (6)01:27 (10)03:55 (3)13:30 (14)20:45 (10)03:26 (14)01:58 (4)04:16 (1)00:48 (1)
7Maja Istenič53:48+24:4710:01 (12)10:52 (12)18:11 (9)26:12 (9)40:11 (7)43:07 (7)45:28 (8)52:36 (7)53:48 (8)
OK Azimut10:01 (12)00:51 (6)07:19 (7)08:01 (12)13:59 (5)02:56 (7)02:21 (9)07:08 (7)01:12 (9)
8Abigael Vanessa Boncina56:11+27:1003:40 (7)05:19 (7)10:04 (4)15:36 (4)33:21 (4)35:27 (4)37:41 (5)55:06 (8)56:11 (9)
Orientacijski klub Slovenske Konjice03:40 (7)01:39 (11)04:45 (4)05:32 (7)17:45 (7)02:06 (6)02:14 (8)17:25 (13)01:05 (8)
9Nataša Bogataj62:41+33:4004:43 (9)09:05 (10)15:16 (8)20:46 (6)44:19 (9)47:39 (9)53:28 (10)61:00 (9)62:41 (10)
OK Azimut04:43 (9)04:22 (12)06:11 (5)05:30 (6)23:33 (14)03:20 (12)05:49 (14)07:32 (9)01:41 (14)
10Darja Gorjup Poženel63:52+34:5113:05 (14)14:00 (13)20:33 (10)29:15 (10)48:27 (10)50:26 (10)54:02 (11)62:53 (10)63:52 (11)
Orientacijski klub Komenda13:05 (14)00:55 (7)06:33 (6)08:42 (13)19:12 (8)01:59 (3)03:36 (11)08:51 (11)00:59 (4)
11Ajda Lampe81:00+51:5902:16 (2)02:53 (1)43:45 (14)48:38 (12)70:27 (12)72:32 (12)74:31 (14)79:46 (11)81:00 (12)
Orientacijski klub Komenda02:16 (2)00:37 (2)40:52 (15)04:53 (4)21:49 (12)02:05 (5)01:59 (5)05:15 (3)01:14 (10)
12Tanja Kmetec89:38+60:3711:27 (13)16:52 (14)28:18 (11)35:23 (11)56:33 (11)60:31 (11)63:25 (12)88:04 (12)89:38 (13)
Kamniški orientacijski klub11:27 (13)05:25 (14)11:26 (11)07:05 (11)21:10 (11)03:58 (15)02:54 (10)24:39 (14)01:34 (13)
13Lara Zupan96:48+67:4709:42 (11)10:39 (11)49:49 (15)54:46 (14)76:42 (13)80:08 (13)85:06 (15)95:21 (13)96:48 (14)
Orientacijski klub Komenda09:42 (11)00:57 (8)39:10 (14)04:57 (5)21:56 (13)03:26 (14)04:58 (13)10:15 (12)01:27 (11)
14Maja Obid99:03+70:0204:13 (8)08:36 (9)42:16 (12)67:58 (15)88:39 (14)91:51 (14)93:52 (16)98:13 (14)99:03 (15)
OK Azimut04:13 (8)04:23 (13)33:40 (13)25:42 (15)20:41 (9)03:12 (10)02:01 (6)04:21 (2)00:50 (3)
Marta Malus+-30:59 (N/A)22:33 (15) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)69:49 (13) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)22:33 (16)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)69:49 (16)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vacant +-30:59 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Grace Ranford145:51+116:5013:51 (15)25:41 (16)43:06 (13)48:57 (13)90:36 (15)93:34 (15)106:24 (1) (N/A)145:51 (1)
University of Durham Orienteering Club13:51 (15)11:50 (15)17:25 (12)05:51 (10)41:39 (15)02:58 (8)12:50 (15)00:00 (N/A)145:51 (15)