Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - 3 Orange O-Cup - SOL3 - dolga

Orientacijski klub Komenda, Sračja dolina, Črnuče, Ljubljana, 13. 9. 2020
Kategorija: M12

NIme / klubČasZaostanekS-5252-5959-6060-5454-5555-5656-5858-6161-F
1Anže Kölner20:18+00:0003:00 (4)06:31 (1)10:11 (1)12:16 (1)13:29 (1)15:02 (1)17:56 (1)19:02 (1)20:18 (1)
Orientacijski klub Komenda03:00 (4)03:31 (1)03:40 (5)02:05 (2)01:13 (4)01:33 (2)02:54 (5)01:06 (3)01:16 (4)
2Rado Kalc23:00+02:4203:08 (6)08:02 (3)11:09 (2)14:25 (2)15:45 (2)17:23 (2)20:19 (2)21:35 (2)23:00 (2)
Orientacijski klub Komenda03:08 (6)04:54 (3)03:07 (3)03:16 (5)01:20 (6)01:38 (4)02:56 (6)01:16 (6)01:25 (5)
3Matej Ferluga26:10+05:5202:41 (1)13:21 (9)16:00 (6)17:56 (5)19:05 (3)21:04 (3)23:29 (3)24:41 (3)26:10 (3)
Orientacijski klub Komenda02:41 (1)10:40 (9)02:39 (2)01:56 (1)01:09 (1)01:59 (6)02:25 (1)01:12 (4)01:29 (6)
4Florijan Kremžar28:32+08:1404:14 (9)11:27 (5)14:44 (4)17:46 (4)19:22 (4)21:27 (4)25:21 (4)26:56 (4)28:32 (4)
Orientacijski klub Komenda04:14 (9)07:13 (6)03:17 (4)03:02 (4)01:36 (8)02:05 (8)03:54 (9)01:35 (9)01:36 (7)
5Enej Šuc29:03+08:4502:58 (2)07:28 (2)12:22 (3)16:03 (3)20:27 (5)22:33 (5)25:39 (5)27:00 (5)29:03 (5)
Orientacijski klub Komenda02:58 (2)04:30 (2)04:54 (8)03:41 (9)04:24 (11)02:06 (9)03:06 (8)01:21 (7)02:03 (10)
6Martin Ferenc29:26+09:0806:52 (10)12:37 (8)16:47 (7)20:23 (6)21:50 (6)23:50 (6)26:43 (6)28:13 (6)29:26 (6)
OK Tivoli06:52 (10)05:45 (4)04:10 (6)03:36 (7)01:27 (7)02:00 (7)02:53 (3)01:30 (8)01:13 (3)
7David Sedej31:00+10:4203:00 (4)12:17 (6)14:56 (5)22:33 (7)23:43 (7)25:32 (7)28:22 (7)29:21 (7)31:00 (7)
OK Azimut03:00 (4)09:17 (7)02:39 (2)07:37 (10)01:10 (2)01:49 (5)02:50 (2)00:59 (1)01:39 (8)
8Nejc Novak35:20+15:0203:39 (7)09:36 (4)23:49 (8)27:18 (8)28:30 (8)30:08 (8)33:07 (8)34:09 (8)35:20 (8)
OK Azimut03:39 (7)05:57 (5)14:13 (9)03:29 (6)01:12 (3)01:38 (4)02:59 (7)01:02 (2)01:11 (2)
9Ožbej Malus38:19+18:0103:07 (5)12:35 (7)27:15 (9)30:17 (9)31:32 (9)33:05 (9)35:59 (9)37:13 (9)38:19 (9)
Orientacijski klub Komenda03:07 (5)09:28 (8)14:40 (10)03:02 (4)01:15 (5)01:33 (2)02:54 (5)01:14 (5)01:06 (1)
10Jakob Kurinčič57:02+36:4403:44 (8)27:22 (10)31:49 (10)35:27 (10)38:12 (10)43:16 (10)51:25 (11)54:00 (10)57:02 (10)
Orientacijski klub Komenda03:44 (8)23:38 (10)04:27 (7)03:38 (8)02:45 (10)05:04 (11)08:09 (11)02:35 (10)03:02 (11)
Vacant +-21:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Beno Bizjak59:59+39:4109:09 (11) (N/A) (N/A)40:53 (11)43:31 (11)46:43 (11)50:38 (10)57:59 (11)59:59 (11)
OK Azimut09:09 (11)00:00 (N/A)00:00 (N/A)40:53 (11)02:38 (9)03:12 (10)03:55 (10)07:21 (11)02:00 (9)
Vacant +-21:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)