Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - 3 Orange O-Cup - SOL3 - dolga

Orientacijski klub Komenda, Sračja dolina, Črnuče, Ljubljana, 13. 9. 2020
Kategorija: M45

NIme / klubČasZaostanekS-3131-3333-4343-4242-6767-3838-3737-4141-4545-3636-5050-6161-F
1Gregor Zupan57:11+00:0002:17 (2)07:40 (2)16:26 (1)21:50 (1)26:00 (1)27:11 (1)32:28 (1)35:46 (1)46:06 (1)48:54 (1)52:34 (1)55:58 (1)57:11 (1)
Orientacijski klub Komenda02:17 (2)05:23 (3)08:46 (1)05:24 (8)04:10 (6)01:11 (2)05:17 (4)03:18 (1)10:20 (3)02:48 (12)03:40 (2)03:24 (9)01:13 (5)
2Aleš Poljanšek57:35+00:2402:17 (2)07:24 (1)20:01 (3)24:25 (3)28:48 (3)29:57 (3)34:35 (3)38:08 (3)48:13 (3)50:07 (3)53:42 (2)56:25 (2)57:35 (2)
OK Azimut02:17 (2)05:07 (1)12:37 (11)04:24 (2)04:23 (8)01:09 (1)04:38 (1)03:33 (2)10:05 (1)01:54 (3)03:35 (1)02:43 (2)01:10 (2)
3Gregor Anderluh58:56+01:4502:47 (4)08:33 (3)18:17 (2)23:14 (2)26:32 (2)27:49 (2)33:17 (2)37:09 (2)47:49 (2)49:53 (2)54:12 (3)57:31 (3)58:56 (3)
Orientacijski Klub Polaris02:47 (4)05:46 (6)09:44 (2)04:57 (5)03:18 (1)01:17 (5)05:28 (6)03:52 (3)10:40 (4)02:04 (7)04:19 (5)03:19 (8)01:25 (9)
4Miha Škarabot63:16+06:0504:04 (11)09:30 (6)20:51 (8)24:54 (4)29:23 (5)31:48 (6)36:43 (5)43:14 (7)53:31 (5)55:21 (4)59:03 (4)62:10 (4)63:16 (4)
Orientacijski Klub Polaris04:04 (11)05:26 (4)11:21 (7)04:03 (1)04:29 (9)02:25 (13)04:55 (2)06:31 (11)10:17 (2)01:50 (2)03:42 (3)03:07 (4)01:06 (1)
5Bruno Scherr64:11+07:0004:19 (12)10:00 (11)20:06 (4)25:24 (6)29:18 (4)30:31 (4)38:26 (7)42:24 (4)53:07 (4)55:22 (5)59:59 (5)62:39 (5)64:11 (5)
HSV Spittal/Drau04:19 (12)05:41 (5)10:06 (3)05:18 (7)03:54 (3)01:13 (3)07:55 (12)03:58 (5)10:43 (5)02:15 (9)04:37 (6)02:40 (1)01:32 (11)
6Herwig Allwinger66:31+09:2002:32 (3)08:34 (4)20:12 (5)25:12 (5)31:01 (7)32:20 (7)38:08 (6)42:54 (5)54:57 (6)57:01 (6)62:05 (6)65:13 (6)66:31 (6)
Leibnitzer AC -Orienteering02:32 (3)06:02 (9)11:38 (8)05:00 (6)05:49 (13)01:19 (7)05:48 (7)04:46 (10)12:03 (7)02:04 (7)05:04 (8)03:08 (5)01:18 (7)
7Gregor Raj68:55+11:4403:22 (6)10:44 (12)21:38 (9)27:45 (9)32:03 (8)33:33 (8)38:42 (8)43:00 (6)55:36 (7)57:35 (7)63:47 (7)67:23 (7)68:55 (7)
OK Slovenj Gradec03:22 (6)07:22 (13)10:54 (6)06:07 (10)04:18 (7)01:30 (10)05:09 (3)04:18 (7)12:36 (10)01:59 (5)06:12 (12)03:36 (11)01:32 (11)
8Boris Eržen69:26+12:1503:39 (7)09:55 (8)21:43 (10)27:32 (8)33:06 (9)34:35 (10)41:36 (10)45:34 (10)57:51 (9)59:48 (9)64:30 (8)68:14 (8)69:26 (8)
Škofjeloški orientacijski klub03:39 (7)06:16 (11)11:48 (9)05:49 (9)05:34 (12)01:29 (9)07:01 (10)03:58 (5)12:17 (8)01:57 (4)04:42 (7)03:44 (12)01:12 (3)
9Marko Dudic70:35+13:2404:00 (9)09:14 (5)24:15 (12)28:51 (10)33:31 (11)34:58 (11)42:32 (12)46:37 (12)57:31 (8)59:41 (8)65:51 (9)69:22 (9)70:35 (9)
OK Slovenj Gradec04:00 (9)05:14 (2)15:01 (13)04:36 (3)04:40 (10)01:27 (8)07:34 (11)04:05 (6)10:54 (6)02:10 (8)06:10 (11)03:31 (10)01:13 (5)
10Jožko Jazbar70:45+13:3403:57 (8)09:56 (9)20:40 (7)25:25 (7)29:24 (6)30:42 (5)36:01 (4)43:32 (8)60:43 (12)62:06 (12)66:11 (10)69:27 (10)70:45 (10)
OK Azimut03:57 (8)05:59 (8)10:44 (5)04:45 (4)03:59 (4)01:18 (6)05:19 (5)07:31 (12)17:11 (12)01:23 (1)04:05 (4)03:16 (6)01:18 (7)
11Gregor Chudoba71:20+14:0905:38 (13)11:45 (13)23:45 (11)29:53 (12)33:40 (12)35:33 (12)41:51 (11)46:36 (11)58:56 (11)61:12 (11)66:39 (11)69:58 (11)71:20 (11)
OLC Union Viktring05:38 (13)06:07 (10)12:00 (10)06:08 (11)03:47 (2)01:53 (12)06:18 (9)04:45 (9)12:20 (9)02:16 (10)05:27 (9)03:19 (8)01:22 (8)
12Valter Foški71:44+14:3304:01 (10)09:54 (7)20:31 (6)29:08 (11)33:14 (10)34:28 (9)40:29 (9)44:49 (9)58:17 (10)60:40 (10)67:12 (12)70:06 (12)71:44 (12)
Orientacijski Klub Polaris04:01 (10)05:53 (7)10:37 (4)08:37 (13)04:06 (5)01:14 (4)06:01 (8)04:20 (8)13:28 (11)02:23 (11)06:32 (13)02:54 (3)01:38 (12)
13Igor Bončina95:37+38:2603:22 (6)10:00 (11)24:43 (13)33:01 (13)38:30 (13)40:14 (13)49:08 (13)60:51 (13)78:47 (13)81:49 (13)87:54 (13)92:59 (13)95:37 (13)
Orientacijski klub Slovenske Konjice03:22 (6)06:38 (12)14:43 (12)08:18 (12)05:29 (11)01:44 (11)08:54 (13)11:43 (13)17:56 (13)03:02 (13)06:05 (10)05:05 (13)02:38 (13)
Aleš Zupan+-58:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vacant +-58:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Roel Smolders+-58:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Kempische Oriëntatielopers00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)