Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - 3 Orange O-Cup - SOL3 - dolga

Orientacijski klub Komenda, Sračja dolina, Črnuče, Ljubljana, 13. 9. 2020
Kategorija: W21B

NIme / klubČasZaostanekS-5252-3636-6060-6363-6464-6565-5555-5353-5757-6161-F
1Tina Močnik41:03+00:0003:02 (2)07:46 (7)14:08 (3)17:28 (3)22:06 (3)27:35 (3)31:47 (2)34:23 (1)37:01 (1)39:39 (1)41:03 (1)
Orientacijski klub Komenda03:02 (2)04:44 (12)06:22 (2)03:20 (4)04:38 (7)05:29 (2)04:12 (1)02:36 (1)02:38 (2)02:38 (4)01:24 (3)
2Julija Ferenc41:29+00:2603:02 (2)05:05 (1)11:29 (1)16:46 (2)20:54 (2)26:42 (2)32:01 (3)34:47 (3)37:38 (2)40:07 (2)41:29 (2)
OK Tivoli03:02 (2)02:03 (1)06:24 (3)05:17 (13)04:08 (2)05:48 (3)05:19 (6)02:46 (2)02:51 (5)02:29 (1)01:22 (2)
3Urša Štanfel43:36+02:3303:20 (4)05:36 (2)11:44 (2)14:42 (1)18:46 (1)24:56 (1)31:33 (1)34:45 (2)38:24 (3)41:58 (3)43:36 (3)
OK Azimut03:20 (4)02:16 (2)06:08 (1)02:58 (1)04:04 (1)06:10 (4)06:37 (13)03:12 (3)03:39 (10)03:34 (9)01:38 (7)
4Maja Istenič54:37+13:3403:25 (5)06:21 (3)18:52 (8)22:34 (5)29:42 (6)37:57 (4)44:08 (4)47:55 (4)50:26 (4)52:56 (4)54:37 (4)
OK Azimut03:25 (5)02:56 (3)12:31 (13)03:42 (8)07:08 (11)08:15 (6)06:11 (11)03:47 (7)02:31 (1)02:30 (2)01:41 (8)
5Grace Ranford58:55+17:5203:56 (9)07:30 (5)14:20 (4)22:57 (6)32:03 (8)41:24 (8)46:01 (6)51:53 (6)54:32 (6)57:26 (6)58:55 (5)
University of Durham Orienteering Club03:56 (9)03:34 (8)06:50 (4)08:37 (14)09:06 (14)09:21 (7)04:37 (3)05:52 (13)02:39 (3)02:54 (5)01:29 (5)
6Marta Malus59:16+18:1307:44 (15)12:23 (12)19:48 (9)23:14 (7)29:43 (7)41:05 (7)46:45 (7)50:18 (5)53:52 (5)57:14 (5)59:16 (6)
Orientacijski klub Komenda07:44 (15)04:39 (11)07:25 (5)03:26 (6)06:29 (10)11:22 (9)05:40 (8)03:33 (6)03:34 (9)03:22 (8)02:02 (12)
7Alenka Vuga Seljak60:57+19:5404:37 (11)08:01 (8)18:06 (6)23:21 (8)27:49 (5)43:38 (10)48:06 (8)53:24 (7)56:32 (7)59:30 (7)60:57 (7)
Orientacijski klub Komenda04:37 (11)03:24 (6)10:05 (12)05:15 (12)04:28 (4)15:49 (16)04:28 (2)05:18 (12)03:08 (6)02:58 (6)01:27 (4)
8Ajda Lampe62:22+21:1903:43 (7)07:46 (7)25:30 (13)28:31 (12)33:02 (10)40:48 (6)45:28 (5)54:15 (8)57:35 (8)61:12 (8)62:22 (8)
Orientacijski klub Komenda03:43 (7)04:03 (9)17:44 (15)03:01 (2)04:31 (5)07:46 (5)04:40 (4)08:47 (14)03:20 (8)03:37 (10)01:10 (1)
9Abigael Vanessa Boncina63:19+22:1603:36 (6)06:36 (4)21:14 (10)24:16 (9)32:44 (9)43:09 (9)50:42 (10)54:31 (9)58:15 (9)61:28 (9)63:19 (9)
Orientacijski klub Slovenske Konjice03:36 (6)03:00 (4)14:38 (14)03:02 (3)08:28 (12)10:25 (8)07:33 (15)03:49 (8)03:44 (12)03:13 (7)01:51 (10)
10Tanja Kmetec67:43+26:4004:53 (13)14:45 (14)22:32 (12)27:32 (11)33:55 (11)48:11 (12)54:24 (12)57:56 (10)61:37 (10)65:31 (10)67:43 (10)
Kamniški orientacijski klub04:53 (13)09:52 (15)07:47 (7)05:00 (11)06:23 (9)14:16 (13)06:13 (12)03:32 (5)03:41 (11)03:54 (11)02:12 (14)
11Maja Obid70:04+29:0103:03 (3)17:56 (15)26:28 (14)40:46 (16)45:53 (15)50:07 (13)55:35 (13)59:29 (12)64:34 (12)68:33 (11)70:04 (11)
OK Azimut03:03 (3)14:53 (16)08:32 (10)14:18 (16)05:07 (8)04:14 (1)05:28 (7)03:54 (9)05:05 (16)03:59 (12)01:31 (6)
12Nataša Bogataj71:56+30:5304:38 (12)12:52 (13)21:22 (11)25:09 (10)35:44 (12)47:33 (11)53:43 (11)59:00 (11)63:55 (11)69:14 (12)71:56 (12)
OK Azimut04:38 (12)08:14 (14)08:30 (9)03:47 (10)10:35 (16)11:49 (10)06:10 (10)05:17 (11)04:55 (15)05:19 (14)02:42 (16)
13Damjana Gantar72:31+31:2824:55 (16)28:15 (16)35:59 (16)39:44 (15)44:17 (14)56:42 (15)61:28 (15)65:00 (14)67:48 (14)70:19 (13)72:31 (13)
OK Azimut24:55 (16)03:20 (5)07:44 (6)03:45 (9)04:33 (6)12:25 (12)04:46 (5)03:32 (5)02:48 (4)02:31 (3)02:12 (14)
14Elena Gombač Šuc75:19+34:1605:00 (14)08:28 (9)16:41 (5)20:02 (4)24:22 (4)39:07 (5)49:11 (9)63:40 (13)66:54 (13)73:31 (14)75:19 (14)
Orientacijski klub Komenda05:00 (14)03:28 (7)08:13 (8)03:21 (5)04:20 (3)14:45 (15)10:04 (16)14:29 (16)03:14 (7)06:37 (16)01:48 (9)
15Darja Gorjup Poženel75:58+34:5504:33 (10)09:04 (11)18:17 (7)29:13 (13)39:27 (13)54:02 (14)60:04 (14)65:21 (15)69:37 (15)73:57 (15)75:58 (15)
Orientacijski klub Komenda04:33 (10)04:31 (10)09:13 (11)10:56 (15)10:14 (15)14:35 (14)06:02 (9)05:17 (11)04:16 (14)04:20 (13)02:01 (11)
16Katarina Sedej90:52+49:4903:48 (8)08:43 (10)35:50 (15)39:25 (14)48:22 (16)60:17 (16)67:30 (16)77:50 (16)81:46 (16)88:21 (16)90:52 (16)
OK Azimut03:48 (8)04:55 (13)27:07 (16)03:35 (7)08:57 (13)11:55 (11)07:13 (14)10:20 (15)03:56 (13)06:35 (15)02:31 (15)
Ana Šalamun+-42:57 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vacant +-42:57 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)