Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SSOL 2 - sprint

Planinsko društvo Ajdovščina, Vipavski Križ, 26. 1. 2020
Kategorija: Otroci/kids/zacetniki

NIme / klubČasZaostanekS-5050-4545-3737-4444-4343-3333-6262-3131-5757-5454-F
1Luka Pizzoni09:25+00:0000:57 (3)02:24 (4)03:11 (2)03:46 (2)04:57 (1)06:38 (1)07:33 (1)07:47 (1)08:12 (1)09:01 (1)09:25 (1)
Planinsko Društvo Ajdovšcina00:57 (3)01:27 (4)00:47 (1)00:35 (1)01:11 (1)01:41 (6)00:55 (2)00:14 (1)00:25 (1)00:49 (1)00:24 (1)
2Ida Antonija Raj11:15+01:5000:46 (2)01:51 (2)03:16 (3)04:13 (3)06:08 (2)07:26 (3)08:20 (2)08:50 (2)09:26 (2)10:38 (2)11:15 (2)
OK Slovenj Gradec00:46 (2)01:05 (2)01:25 (3)00:57 (3)01:55 (6)01:18 (3)00:54 (1)00:30 (6)00:36 (2)01:12 (3)00:37 (6)
3Inga Markovic12:23+02:5801:11 (4)02:18 (3)03:55 (4)05:08 (4)06:31 (4)07:32 (4)08:38 (3)09:05 (3)09:58 (4)11:44 (3)12:23 (3)
OK Slovenj Gradec01:11 (4)01:07 (3)01:37 (5)01:13 (6)01:23 (3)01:01 (2)01:06 (3)00:27 (3)00:53 (5)01:46 (5)00:39 (7)
4Tonija Cibej14:16+04:5100:38 (1)01:28 (1)02:29 (1)03:25 (1)06:18 (3)07:19 (2)08:41 (4)09:06 (4)09:44 (3)13:40 (4)14:16 (4)
Planinsko Društvo Ajdovšcina00:38 (1)00:50 (1)01:01 (2)00:56 (2)02:53 (9)01:01 (2)01:22 (5)00:25 (2)00:38 (3)03:56 (10)00:36 (4)
5Giorgia Sessi14:27+05:0201:13 (5)02:49 (5)04:33 (5)05:45 (5)07:31 (5)08:56 (5)10:37 (6)11:08 (5)12:07 (5)13:54 (5)14:27 (5)
ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.01:13 (5)01:36 (6)01:44 (6)01:12 (5)01:46 (5)01:25 (5)01:41 (6)00:31 (7)00:59 (6)01:47 (6)00:33 (3)
6Vianez Boncina15:34+06:0901:38 (7)03:06 (6)04:59 (6)06:10 (6)07:55 (6)09:20 (6)10:35 (5)11:12 (6)12:25 (6)14:45 (6)15:34 (6)
Orientacijski klub Slovenske Konjice01:38 (7)01:28 (5)01:53 (7)01:11 (4)01:45 (4)01:25 (5)01:15 (4)00:37 (9)01:13 (8)02:20 (8)00:49 (9)
7Žiga Sedej20:51+11:2601:52 (9)03:53 (7)07:16 (8)09:06 (7)12:20 (7)14:23 (7)16:26 (7)16:54 (7)18:15 (7)20:14 (7)20:51 (7)
OK Azimut01:52 (9)02:01 (7)03:23 (9)01:50 (7)03:14 (10)02:03 (7)02:03 (7)00:28 (4)01:21 (9)01:59 (7)00:37 (6)
8Tin Šuc24:25+15:0001:40 (8)04:35 (8)06:50 (7)14:20 (8)16:16 (9)18:35 (8)21:04 (8)21:40 (8)22:44 (8)23:44 (8)24:25 (8)
Orientacijski klub Komenda01:40 (8)02:55 (8)02:15 (8)07:30 (10)01:56 (7)02:19 (8)02:29 (8)00:36 (8)01:04 (7)01:00 (2)00:41 (8)
9Adam Batagelj30:46+21:2101:16 (6)09:18 (10)10:49 (9)14:57 (10)16:16 (9)21:41 (9)25:49 (9)26:18 (9)26:59 (9)30:15 (9)30:46 (9)
Planinsko Društvo Ajdovšcina01:16 (6)08:02 (10)01:31 (4)04:08 (9)01:19 (2)05:25 (9)04:08 (9)00:29 (5)00:41 (4)03:16 (9)00:31 (2)
10Gal Janšek Vodovnik48:37+39:1202:41 (10)08:03 (9)11:50 (10)14:38 (9)16:43 (10)29:56 (10)41:12 (10)41:56 (10)44:12 (10)45:41 (10)48:37 (10)
OK Slovenj Gradec02:41 (10)05:22 (9)03:47 (10)02:48 (8)02:05 (8)13:13 (10)11:16 (10)00:44 (10)02:16 (10)01:29 (4)02:56 (10)
Tim Volk+-10:35 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Planinsko Društvo Ajdovšcina00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Leo Peranovic+-10:35 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Planinsko Društvo Ajdovšcina00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)