Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 7. 3. 2020
Kategorija: Beginners

NIme / klubČasZaostanekS-3232-3333-3434-3636-4242-3838-3939-4040-F
1Tim Rothauer34:04+00:0005:04 (5)07:59 (7)11:33 (3)15:12 (2)20:52 (1)25:30 (1)30:00 (3)31:47 (4)34:04 (3)
ASKÖ Henndorf05:04 (5)02:55 (14)03:34 (7)03:39 (2)05:40 (10)04:38 (10)04:30 (7)01:47 (13)02:17 (8)
2Alvina Venhauer34:11+00:0705:50 (8)08:08 (8)11:50 (4)16:22 (3)22:02 (2)26:10 (2)30:09 (4)31:43 (3)34:11 (4)
OLC Union Viktring05:50 (8)02:18 (7)03:42 (9)04:32 (12)05:40 (10)04:08 (6)03:59 (4)01:34 (9)02:28 (10)
3Barbora Večeřová35:32+01:2804:36 (2)06:33 (1)09:54 (2)20:55 (10)25:38 (6)29:10 (5)32:11 (5)33:50 (5)35:32 (5)
Klub vytrvalostních sportů Šumperk04:36 (2)01:57 (2)03:21 (5)11:01 (22)04:43 (4)03:32 (4)03:01 (1)01:39 (10)01:42 (2)
4Kate Matti38:15+04:1105:53 (9)07:59 (7)11:51 (5)21:23 (14)25:54 (7)29:06 (4)34:31 (7)35:56 (6)38:15 (6)
HSV OL Villach05:53 (9)02:06 (5)03:52 (12)09:32 (20)04:31 (2)03:12 (2)05:25 (14)01:25 (3)02:19 (9)
5Michela Tomasella41:38+07:3407:49 (11)10:36 (11)16:56 (12)21:06 (11)27:19 (12)31:20 (7)35:03 (8)37:11 (10)41:38 (7)
Punto K Orienteering ASD07:49 (11)02:47 (13)06:20 (17)04:10 (9)06:13 (15)04:01 (5)03:43 (2)02:08 (16)04:27 (18)
6Francesca Tion41:44+07:4007:53 (13)10:40 (12)17:07 (13)21:16 (13)27:15 (11)31:29 (8)35:37 (9)37:10 (9)41:44 (8)
Punto K Orienteering ASD07:53 (13)02:47 (13)06:27 (18)04:09 (8)05:59 (12)04:14 (7)04:08 (6)01:33 (8)04:34 (19)
7Alexia Cociancich41:45+07:4107:52 (12)10:35 (10)17:19 (14)21:12 (12)27:21 (13)31:44 (10)35:39 (10)37:10 (9)41:45 (9)
Punto K Orienteering ASD07:52 (12)02:43 (11)06:44 (21)03:53 (3)06:09 (13)04:23 (8)03:55 (3)01:31 (7)04:35 (20)
8Jutta Pessler42:16+08:1205:11 (6)07:42 (4)12:45 (8)16:59 (4)23:29 (4)29:19 (6)33:56 (6)36:37 (7)42:16 (10)
SU Schöckl Graz05:11 (6)02:31 (9)05:03 (15)04:14 (10)06:30 (16)05:50 (15)04:37 (9)02:41 (21)05:39 (22)
9Milan Novák42:45+08:4104:44 (3)06:45 (2)09:15 (1)19:10 (9)23:58 (5)27:29 (3)39:06 (13)40:32 (12)42:45 (11)
Jihočeši & Tretra Praha (CZE)04:44 (3)02:01 (4)02:30 (1)09:55 (21)04:48 (6)03:31 (3)11:37 (23)01:26 (4)02:13 (7)
10Gabi Kapeller42:49+08:4507:55 (14)11:26 (14)15:13 (11)19:07 (8)26:15 (8)31:35 (9)37:33 (11)39:43 (11)42:49 (12)
Orienteering Klosterneuburg07:55 (14)03:31 (18)03:47 (11)03:54 (4)07:08 (17)05:20 (12)05:58 (16)02:10 (17)03:06 (14)
11Sebstian and Linea 43:33+09:2905:18 (7)07:46 (5)14:37 (9)18:35 (7)27:54 (14)33:17 (12)39:41 (15)41:22 (14)43:33 (13)
Sportclub Meran05:18 (7)02:28 (8)06:51 (22)03:58 (6)09:19 (21)05:23 (13)06:24 (19)01:41 (11)02:11 (6)
12Timeja Prezelj44:09+10:0504:53 (4)07:34 (3)12:07 (6)17:47 (6)26:27 (9)32:16 (11)38:47 (12)41:03 (13)44:09 (14)
OK Azimut04:53 (4)02:41 (10)04:33 (14)05:40 (17)08:40 (18)05:49 (14)06:31 (20)02:16 (18)03:06 (14)
13Clemence Potten44:16+10:1203:58 (1)20:01 (21)23:31 (21)27:39 (21)32:21 (18)35:24 (14)39:24 (14)41:47 (16)44:16 (15)
Belgian Military Orienteering Team03:58 (1)16:03 (23)03:30 (6)04:08 (7)04:42 (3)03:03 (1)04:00 (5)02:23 (20)02:29 (11)
14Nicole Winkler45:08+11:0409:44 (17)18:23 (20)22:00 (19)25:22 (18)30:46 (16)35:24 (14)41:36 (17)43:05 (17)45:08 (16)
SPORTUNION Klagenfurt09:44 (17)08:39 (22)03:37 (8)03:22 (1)05:24 (8)04:38 (10)06:12 (17)01:29 (6)02:03 (3)
15Franz Winkler46:43+12:3911:13 (19)14:14 (16)20:54 (18)24:51 (16)30:41 (15)35:43 (15)40:20 (16)41:43 (15)46:43 (17)
SPORTUNION Klagenfurt11:13 (19)03:01 (15)06:40 (20)03:57 (5)05:50 (11)05:02 (11)04:37 (9)01:23 (2)05:00 (21)
16Lara Zupan47:28+13:2410:05 (18)16:34 (19)22:04 (20)26:44 (19)31:55 (17)38:22 (16)43:23 (18)44:51 (18)47:28 (18)
Orientacijski klub Komenda10:05 (18)06:29 (21)05:30 (16)04:40 (13)05:11 (7)06:27 (16)05:01 (11)01:28 (5)02:37 (12)
17Nina Ravnjak55:58+21:5411:49 (20)14:57 (17)18:01 (15)22:19 (15)26:43 (10)45:18 (17)51:34 (19)53:54 (19)55:58 (19)
Mariborski OK11:49 (20)03:08 (16)03:04 (3)04:18 (11)04:24 (1)18:35 (21)06:16 (18)02:20 (19)02:04 (4)
18Matija Bovcon56:42+22:3807:36 (10)09:35 (9)12:29 (7)17:45 (5)22:32 (3)47:12 (18)52:36 (20)54:31 (20)56:42 (20)
Planinsko Društvo Ajdovščina07:36 (10)01:59 (3)02:54 (2)05:16 (14)04:47 (5)24:40 (22)05:24 (12)01:55 (14)02:11 (6)
19Gašper in Boštjan 57:00+22:5609:34 (16)11:11 (13)14:55 (10)30:18 (22)39:12 (21)48:28 (20)54:18 (22)55:38 (22)57:00 (21)
Orientacijski klub Komenda09:34 (16)01:37 (1)03:44 (10)15:23 (24)08:54 (19)09:16 (17)05:50 (15)01:20 (1)01:22 (1)
20Neža Jarc58:09+24:0514:16 (21)16:29 (18)19:47 (17)27:15 (20)33:28 (19)47:40 (19)53:05 (21)54:52 (21)58:09 (22)
Orientacijski klub Komenda14:16 (21)02:13 (6)03:18 (4)07:28 (19)06:13 (15)14:12 (18)05:25 (14)01:47 (13)03:17 (17)
21Nedvídková Jitka72:07+38:0309:25 (15)12:34 (15)19:09 (16)25:16 (17)34:55 (20)50:26 (21)61:43 (23)65:28 (23)72:07 (23)
ZOOB Rumburk09:25 (15)03:09 (17)06:35 (19)06:07 (18)09:39 (22)15:31 (20)11:17 (22)03:45 (24)06:39 (23)
22Klavdija Prezelj79:03+44:5915:55 (22)20:54 (22)38:02 (22)43:22 (23)54:22 (22)68:59 (22)74:00 (24)75:56 (24)79:03 (24)
OK Azimut15:55 (22)04:59 (20)17:08 (23)05:20 (15)11:00 (23)14:37 (19)05:01 (11)01:56 (15)03:07 (15)
23Erica Sarnataro122:13+88:0941:57 (23)45:29 (23)49:43 (23)61:53 (24)70:52 (23)98:04 (23)108:08 (1)111:38 (1)122:13 (1)
ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.41:57 (23)03:32 (19)04:14 (13)12:10 (23)08:59 (20)27:12 (23)10:04 (21)03:30 (23)10:35 (24)
Žiga Sedej+-35:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tina Hudax+-35:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OC Fürstenfeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Michele Benetti+-35:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Lessinia Orienteering00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Helga Primig+-35:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
HSV OL Villach00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Silvano Purinani+-35:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Punto K Orienteering ASD00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Vera Waschnig+-35:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Leibnitzer AC -Orienteering00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Cristiana Donaggio+-35:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Punto K Orienteering ASD00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tin Šuc+-35:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Johanna Pessler+-35:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SU Schöckl Graz00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Cornellia Stadler+-35:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SU Schöckl Graz00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jara Leonhardt18:26+-16:22 (N/A) (N/A) (N/A)05:29 (1) (N/A) (N/A)12:29 (2)15:11 (2)18:26 (2)
OC Fürstenfeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)05:29 (16)00:00 (N/A)00:00 (N/A)12:29 (24)02:42 (22)03:15 (16)
Veronika Bieliková+-35:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Klub vytrvalostních sportů Šumperk00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Nina Veitsberger+-35:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OC Fürstenfeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jakub Rychlý+-35:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
KOS TJ Lokomotiva Krnov00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Martin Stryk+-35:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Klub vytrvalostních sportů Šumperk00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Pierpaolo Poldrugo+-35:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Carlos Rodriguez+-35:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
NF Wien00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Marie Stadler+-35:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SU Schöckl Graz00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)